Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem z Poznania,

poszukuje Imprezy WRX MY04 lub MY05 z blobeye :P

 

mam nadzieje poglebiac wiedze na temat tego modelu dzieki Waszej pomocy :)

 

pozdrawiam

 

Do jakiej kasy auta szukasz?

 

Wiem za fajny egzemplarz dostane w okolicach 50 000 pln. Ale moze uda sie cos znalezc miedzy 30 a 40 tys. z potrzeba doinwestowania w niego. Nie szukam na juz wiec zobaczymy jak to bedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem za fajny egzemplarz dostane w okolicach 50 000 pln. Ale moze uda sie cos znalezc miedzy 30 a 40 tys. z potrzeba doinwestowania w niego. Nie szukam na juz wiec zobaczymy jak to bedzie. :)

 

Co powiesz na WRX STi WR1 ? Tylko że to trochę droższa sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem za fajny egzemplarz dostane w okolicach 50 000 pln. Ale moze uda sie cos znalezc miedzy 30 a 40 tys. z potrzeba doinwestowania w niego. Nie szukam na juz wiec zobaczymy jak to bedzie. :)

 

Co powiesz na WRX STi WR1 ? Tylko że to trochę droższa sprawa

Co mam powiedziec :P cud miod i orzeszki. Ale musze podejsc racjonalnie i na razie chcialbym przesiasc sie na cos tanszego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam powiedziec :P cud miod i orzeszki. Ale musze podejsc racjonalnie i na razie chcialbym przesiasc sie na cos tanszego :P

 

Witaj. To zostań przy Audi :P .

 

Audi to raczej nie jest tańsza opcja... a zdecydowanie droższa... a przy starszym aucie to skarbonka bez dna się może schować....

z doświadczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

od dziś jestem wolnym ssakiem w wolnym ssaku :D Moje cudeńko to czerwona impreza gl kombi :) 2.0 115KM takie tam autko - dupowóz :D To moje drugie auto i mam nadzieję, że dobrze trafiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

od dziś jestem wolnym ssakiem w wolnym ssaku :D Moje cudeńko to czerwona impreza gl kombi :) 2.0 115KM takie tam autko - dupowóz :D To moje drugie auto i mam nadzieję, że dobrze trafiłem :P

 

Najlepiej :) . Witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie!

Od 24 marca bieżącego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Imprezy GC 2.0T z 94 roku. :D

Już zdążyłem się zakochać w autku, mimo, że przesiadka z tdi jest odczuwalna, to auto z nawiązką tą zmianę wynagradza bananem na twarzy podczas jazdy :)

Pozdrawiam i korzystając z okazji życzę Wesołego Jajka!

Piotr

 

P.S. Liczę na obopólną pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Zapisałem się na forum, bo ostatnio intensywnie myślę o zakupie Forestera 2005-2008 i tym samym zmiany marki z BMW na Subaru - liczę na to, że na forum znajdę odpowiedzi na moje pytania oraz pomoc w ew. zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wita wszystkich serdecznie. Narazie jako posiadacz poczciwego Mk2, ale ...mam marzenia. A marzenia sobie sam spełniam. To musi byc Forester :)

Edytowane przez trzymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszytskich. Na forum znalazlem sie dzieki Bartkowi ze Zgierza. Jestem swiezym posiadaczem Justy z 93r. zwanego Bimbą. :) Obecnie 1.0 gaznik. Bedzie grubszy projekt.

Mam nadzieje ze bedziecie w stanie odpowiedziec na moj grad pytan odnosnie Subaru.

 

Pozdrawiam :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...