Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

zanim kupilem a4 to szukalem WRX, niestety jak tylko zonie powiedzialem o swoich planach to mnie wyklela...

 

Stary, mam to obcykane. Robisz tak:

Etap 1) Przed zakupem samochodu oglądasz różne otomoto, allegro itp celując w ogłoszenia sprzedaży typowo sportowych wozów (sięgające do pasa, dwumiejscowe, >300KM).

Etap 2) Po około tygodniu wybierasz sobie taką furą, że nawet dla Ciebie wygląda hardkorowo i udajesz, że to Twoje motoryzacyjne marzenie. Żona zaczyna Cię odwodzić od tej koncepcji. Jesteś smutny i cały czas myślisz o swoim potworze.

Etap 3) Po kolejnym tygodniu - następuje olśnienie. Idziesz do żony i przyznajesz (choć nadal z pewnym smutkiem w głosie), że rzeczywiście chyba trzeba się w wyborze auta kierować rozsądkiem, bo taki sportowy wóz jest niepraktyczny i nie na nasze drogi.

Na dowód swojej przemiany pokazujesz, że jesteś gotów ponieść wyrzeczenie i zamiast typowo sportowego auta kupisz zwykłego czterodrzwiowego sedana... (np. STI - najlepiej z niskim spojlerem lub bez).

Efekt: żona będzie tak szczęśliwa, że nawet nie spojrzy ile to ma koni.

Pozdr

 

[edit]

 

PS. Oczywiście wszystkich witam... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mARTino wita wszystkich bardzo miło:)widzę, że trochę się zmieszało przeze mnie, ale już się obudziłem i jestem wśród was, przybyłem z krainy bliskiej Natankowi, a kolega Pawlo20 może wytłumaczy wszystkim, co oznacza skrót "EMO":) :D

pozdrawiam, Ja i mój Bugy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Pawlo20 może wytłumaczy wszystkim, co oznacza skrót "EMO":) :D

 

A czemu miałby to wyjaśniać? :roll: :P

 

 

 

Pawlo20, do tablicy :idea::mrgreen:

 

 

 

Witam Świeżynki na The Forum 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem tu nowy przejde od rau do rzeczy potrzebuje pomocy szukam halogenu lewego do subaru impreza 03-05 bardzo prosze o pomoc szukam i w sumie nigdzie nie ma jak co to maja prawe dzieki.....

 

 

jak, po dwa prawe mają? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Pawlo20 może wytłumaczy wszystkim, co oznacza skrót "EMO":) :D

 

A czemu miałby to wyjaśniać? :roll: :P

 

 

 

Pawlo20, do tablicy :idea::mrgreen:

 

 

 

Cześć Marcin :wink: witamy. Aga już Ci wyjaśniam... :mrgreen: EMO to skrót od

Emotional Group :mrgreen: jesteśmy dziećmi z drugiego turnusu,podrzuconymi ze Szwecji... :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i użytkowników Subaru

 

To mój pierwszy wpis, jednak już sobie troche poczytałem.Auto które mnie zaciekawiło i innego już nie chce to Subaru Legacy 2.0 sohc lub dohc , no właśnie to jest pytanie:) .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

Stało się, po prawie rocznych poszukiwaniach jestem (współ)właścicielem klasyka GT MY98. Druga część Imprezy należy do mojej szanownej Małżonki. Można powiedzieć "połączyło nas Subaru" :) I tylko szkoda, że już zima się kończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

jeżdżę w tej chwili żółtym Clio RS, niektórzy może mnie kojarzą z pojeżdżawek. Powoli przymierzam się do zakupu czegoś niebieskiego i ładnie mruczącego... :mrgreen: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...