Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu rozglądam się za moim pierwszym Subaru - na chwilę obecną celuję w Imprezę lub Legacy w wersji emeryckiej. Na przeszkodzie stoi tylko mały problem ze spieniężeniem mojej obecnej zabawki :roll: - Jaguara XJ Sport '96 (jak ktoś szuka klasycznej limuzyny w doskonałym stanie to zapraszam na PW). Ale jak już uporam się z tym problemem to mam nadzieję, że dołączę do grona posiadaczy. Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nazywam sie Błażej, mieszkam w Zgierzu k. Łodzi, lat 25, student na finishu :) Nauczony doświadczeniem przy zakupie motocykli, postanowiłem zarejestrować się na forum, żeby zgłębić informacje nt interesującego mnie auta - przymierzam się do Subaru Foroster w roczniku 2006-2008, 2.0, manual. Mam nadzieje, ze forum pozwoli mi rozwiac wszelkie watpliwosci i uzupelnic skromna wiedze. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Blazimir
Mam nadzieje, ze forum pozwoli mi rozwiac wszelkie watpliwosci i uzupelnic skromna wiedze.
To drugie - na pewno. A czy pierwsze? :wink: :D Radzę zachować "daleko posuniętą ostrożność", jak to mawiają nasi (p)osłowie! 8)

 

 

Watpliwosci moje dotycza juz tylko konkretnych wersji wyposazeniowych Lesnikow (nie moge nigdzie znalezc, jak nazywaly sie poszczegolne wersje i co wchodzilo w ich sklad - czy obowiazywala zupelna dowolnosc?), bo to, ze Subarak Forester jest wspanialym samochodem i ciezko mu znalezc godnego rywala, watpliwosci w ogole mi nie nastrecza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Subaru...... jeszce nie mam, ale zawsze na widok imprezy serce biło mocniej ;)

Jednak póki co - rozważam forka.

Licze, że zadomowię sie u Was.

Adrian

 

PS

Forester 2004 - 2006 może w porywach 7 - na co zwrócić uwagę przy zakupie? Trochę boję się wiatraka więc bardziej rozważam wolnossaka. 2.0 lub 2.5 - tym bardziej, że w dobie galopujących cen może i warto pomyśleć o zagazowaniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha cześć forumowicze-subaru-maniaki :)

 

widzę, że zostałem wezwany do tablicy kilka razy i śpieszę się wytłumaczyć i przywitać. Mam też kilka prezentów w ramach przeprosin :) Kupiłem subaraka pod koniec października, ale wymagał kilku drobnych poprawek zanim ujrzał światło dzienne;) Teraz wszystko jest gotowe i czekam tylko na przedni znaczek :)

 

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Imprezy z 2006, wersja wolnossąca, nic szczególnego. Jeżdżę sporo, więc WRX lub STI by mnie wykończył - a wolę ssaka niż gaz..

 

Kilka rzeczy się od tego czasu zmieniło:

- teraz jest białą perełką (kolor ściągnięty z nowego Accorda),

- dostał nowe buty - OZ złote,

- spojler a'la STI

- środek z STI

 

i wygląda teraz tak:

 

Po 10 000 km mogę powiedzieć, że jestem więcej niż zadowolony. Spali w normie, jeździ jak tramwaj, nic się nie psuje, nic nie marudzi - po prostu rewelacja :)

 

 

off - topic (zaraz napiszę też w dziale sprzedam/kupię) - w ramach przeprosin mam do sprzedania za bezcen koła 16 oryginalne z RC i środek z RC - powiedzmy, że uznając swoje złe zachowania i brak powitania - koła oddam za 300 pln, środek za 100 pln. Stan kół oceniam na "cholera wie" - przejechałem na nich 500 metrów, ale chyba są ok. opony to raczej historia, jedna z gratisowym gwoździem ;) stan tapicerki - do wyprania, poza tym spoko. Fotel pasażera był naprawiany.

 

-- Śr lut 15, 2012 9:38 pm --

 

aaaa no masz - nie napiszę bo nie mam 25 wątków :) to zatem idę sobie pojeździć - ośnieżone drogi nie pozwalają mi usiedzieć w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj [you] :) .

no witam witam

 

-- Cz lut 16, 2012 9:55 pm --

 

Witaj [you] :) .

no witam witam

troche nie moge sie odnalez na tym waszym forum

 

-- Cz lut 16, 2012 9:59 pm --

 

Dobry wybór! :D

 

Witamy i zapraszamy do rozmów na mniej lub bardziej poważne tematy!

no wlasnie mam pytanko na dzien dobry odrazu :D:D

 

-- Cz lut 16, 2012 10:04 pm --

 

witam wszystkich jestem damian.niedlugo mam zamiar porzucic moje dwa niemieckie auta dla subaru

 

-- Cz lut 16, 2012 10:12 pm --

 

mam pytanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...