Skocz do zawartości

X Plejady - pora formować drużyny, czy ktoś zdetronizuje KFIT :)


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Pora powoli myśleć nad drużynami Plejadowymi...

 

czy znajdzie się ekipa która zdetronizuje "ubezpieczonych" ? :)

Bęben(Szymsocho) / Carlos(PiterDDR) / Cybel(Misiek) / Junior(pani która w tym roku będzie miała największe piersi :) ) / Carfit(Dr.Knot) / Góral / Kosmit / Raju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...marne szanse :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@@carlos-wrx, ja bym się tak jeszcze nie cieszył bo MTS ma lepsze dojście do osób tworzących regulamin :D

A to jak chcą wygrać przy zielonym stoliku,to prosiem bardzo. :P

Ale nie zrobią tego,nie mają czasu,muszą furki przygotować.Jeszcze testy,ustawienia,żeby wstydu nie było.A czasu mało. ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż.. carlos-wrx.. ŁKRT ma poważne plany żeby zamienić się z wami na podium miejscami :twisted: zwłaszcza że, jak słyszałem, ma być trochę inny system punktacji ;):P poza tym przeanalizowaliśmy błędy z zeszłego roku i wychodzi mi że będzie wojna ;)B):OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze po takim ubiegłorocznym sukcesie , musimy twardo negocjować z Andrzejem stawki za występ ;) . Myśle ze nie będzie wielkim przegieciem , jak dostaniemy do upalania nowe, BRZ w klasie N/A , STI w Turbo , w terenowej Forki XT , no i do turystycznej niech będzie OTB H6 , ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora powoli myśleć nad drużynami Plejadowymi...

 

czy znajdzie się ekipa która zdetronizuje "ubezpieczonych" ? :)

Bęben(Szymsocho) / Carlos(PiterDDR) / Cybel(Misiek) / Junior(pani która w tym roku będzie miała największe piersi :) ) / Carfit(Dr.Knot) / Góral / Kosmit / Raju

 

Cześc .Ja się wtym roku wpisuje na listę Plejad .Jeżeli istnieje jakas szansa by wstapić do druzyny to ja bardzo chętnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...marne szanse :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@carlos-wrx,widzisz?Zasada lej Mistrzów obowiązuje. ;)

Wy z bebnem stoicie w miejscu z setup'em,a tu się konkurenci zbroją i szykują. :blink:

Ale nie wszystkie karty zostały zgrane,tanio skóry nie sprzedamy. :twisted:

 

Racja od miesiąca mam ten sam wynik, chyba pora pokrecic :). Od zeszlych Plejad przybyło mi z 60 kuca i tyle samo niuta, więc jedyne o co sie jak zwykle martwię to zeby ten strucel wjechał na metę w jednym kawałku :)

 

Damian, U nas chyba kpl bo z tego co wiem to wszyscy jadą, więc pewnie zostaniemy w tym samym zwycięskim składzie , ale w innych ekipach na pewno miejsc będzie ful

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja od miesiąca mam ten sam wynik, chyba pora pokrecic . Od zeszlych Plejad przybyło mi z 60 kuca i tyle samo niuta, więc jedyne o co sie jak zwykle martwię to zeby ten strucel wjechał na metę w jednym kawałku

Ciiii,to miały być te karty nie odkryte. :(

Tylko nic nie pisz o wentylatorku Carlosa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam kto by mial cos przeciwko mojemu udzialowi w kategorii wolnossacej wbrew wczesniejszym zapowiedziom o wycofaniu sie? :D:biglol:

 

Te osoby prosze o klikanie w rep_down.png przy tym poscie :P Jesli ilosc rep_down.png przekroczy ilosc rep_up.png to pozostane przy wczesniejszej decyzji!

 

Przypomne argumenty ZA:

 

=> byc moze ostatni start Szuga! :o

=> byc moze pierwszy start BRZem :yahoo:

=> ze wzgledu na zwyciestwo druzynowe w zeszlym roku darmowy udzial w tym (inaczej przepadnie!) :rolleyes:

=> brak licencji wyscigowej do czasu Plejad ;)

=> bo dziesiate Plejady!!! :wub:

=> bo tak :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc .Ja się wtym roku wpisuje na listę Plejad .Jeżeli istnieje jakas szansa by wstapić do druzyny to ja bardzo chętnie.

Damianek, spokojnie, miejsce się znajdzie i dla Ciebie....no chyba, że ja zastąpisz mnie, jeśli ktoś nabędzie moją Subarynę:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc .Ja się wtym roku wpisuje na listę Plejad .Jeżeli istnieje jakas szansa by wstapić do druzyny to ja bardzo chętnie.

Damianek, spokojnie, miejsce się znajdzie i dla Ciebie....no chyba, że ja zastąpisz mnie, jeśli ktoś nabędzie moją Subarynę :(

 

daj spokój ,ty nic nie sprzedawaj :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...