Skocz do zawartości

Subaru jeżdżą tylko lolki...


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Moją kobietę do tego stopnia rozbawił podpis Than_Juniora i w ogóle cała wypowiedź Pana z EVO, że powstało to:

 

lolki9ik.jpg

 

Z tyłu jest napis "jestem żoną lolka" :)

 

Mam nadzieję Than_Junior, że nie masz nic przeciwko wykorzystaniu Twojego podpisu... Oczywiście, w ramach praw autorskich zapraszam na piwko ;)

 

Tekst wzbudził całkiem duże zainteresowanie na dzisiejszych wyścigach na Bemowie...

 

Lista chętnych:

WiS x 1 (bez napisu)

tomekg x 2 (bez napisów)

Vert x 2 (damska i męska - napisy do wyjaśnienia)

Shodan x 1

Kuba_l x 1 (chcę być lolkiem - jak tata)

vero x 1 damska (chcę być lolkiem)

chojny x 1 (chcę być lolkiem)

Xavier x 1 (chcę być lolkiem)

Than_Junior x 3 (moj tata i ja to lolki + jestem lolkiem + damska "moj chlopak to lolek")

MarcinJ x 1 (jestem lolkiem)

Kwiatek x 1 (jestem lolkiem)

SeQ z 1 (bez napisu)

 

Razem: 13 męskich i 3 damskie

 

P.S. Jutro wrzucę nr konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ja mogę taką jedną zamówić :D

Ty to ostrożnie... Bo może to wyglądać... eee... prowokacyjnie :twisted: :wink:

 

Blue76, gratuluję: ładnej żony, fajnej żony, ładnej żony w fajnej czapeczce... Też taką chcę - czapeczkę znaczy, nooo, przecie nie żonę... (które to przykazanie...? :roll: ) :wink:

 

A poważnie i w kwestii organizacyjnej: czapeczkę bym chętnie zamówił, pewnie nie tylko ja. Proponuję - spytajcie znajomą, czy aby na pewno... a potem numer konta, przelewy i jaaadziem z produkcją.

Jakby co, proszę mnie traktować jako pierwszego oficjalnie zgłoszonego - trzeba by się tylko zastanowić nad wersją napisu z tyłu... żebym ja też mógł założyć :roll: (lojalnie uprzedzam: obiecuję używać jedynie we właściwym samochodzie :wink: ).

I pytanie starego korektora: czy na tym zdjęciu dobrze widać, że w słowie "jeżdżą" brakuje kropki nad jednym "ż"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie i w kwestii organizacyjnej: czapeczkę bym chętnie zamówił, pewnie nie tylko ja. Proponuję - spytajcie znajomą, czy aby na pewno... a potem numer konta, przelewy i jaaadziem z produkcją.

 

Dopytam się w tym tygodniu.

 

I pytanie starego korektora: czy na tym zdjęciu dobrze widać, że w słowie "jeżdżą" brakuje kropki nad jednym "ż"?

 

Masz rację :oops: Poprawi się na kolejnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomą, nie ma żadnego problemu z większą ilością. Cena, tak jak pisałem powinna wynieść 30 zł. Proponuję zebranie wszystkich chętnych oraz podanie tekstu który ma (ale nie musi) się znaleźć z tyłu czapeczki. Wtedy przekażę jej zamówienie i na Plejady powinno być gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.czapa super.zona ma oczy podobne do martyny wojciechowskiej.(znaczy sie baaaardzo jest ok) :mrgreen:

ja bardzo bym prosil dla mnie i dla zony oczywiscie,tym bardziej ze mamy dokladnie takie same auta.a ja nawet siedzialem w twoim samochodzie chwile przed odebraniem przez Ciebie.ja jeszcze czekam na spoiler i mam nadzieje ze w piatek odbieram :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.czapa super.zona ma oczy podobne do martyny wojciechowskiej.(znaczy sie baaaardzo jest ok) :mrgreen:

 

Żona dziękuje :)

 

ja bardzo bym prosil dla mnie i dla zony oczywiscie

 

Dopisałem do pierwszego wątku. Jeżeli chcecie tekst z tyłu to proszę o info

 

tym bardziej ze mamy dokladnie takie same auta.a ja nawet siedzialem w twoim samochodzie chwile przed odebraniem przez Ciebie.

 

Został więc ochrzczony przez forumowicza i dobrze się prowadzi ;)

 

ja jeszcze czekam na spoiler i mam nadzieje ze w piatek odbieram :!: :mrgreen:

 

Dobrze znam ten ból czekania. Mam nadzieję że będzie na piątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nawet widzę wersję dla siebie:

 

Przód - SUBARU jeżdżą tylko lolki

Tył - Chcę być lolkiem

 

:mrgreen:

 

W takim wypadku powinny być dwie wersje: "Chcę być lolkiem" lub "Jestem lolkiem".

hehe mam na imie bolek wiec majac napis ,,jestem zona lolka,, jest jak najbardziej ok

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny pomysł, ciekawe co powiedziałby ow autor tego megatekstu..... gdyby to zobaczył na czapce :shock:

 

Pewnie "A nie mówiłem ? ".

 

Ja, jak TJ miał to w opisie za każdym razem czytałem "W Subaru jeżdżą tylko lotki". Dopiero w tym temacie odkryłem swój błąd :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...