Skocz do zawartości

Napis na tylna klape


WPR

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem sobie napis SUBARU na tylna klape. Jest on oryginalny. Chcialbym sie dowiedziec czym go przyklejc (na jaki klej)? Czy ktos juz robil takie rzeczy? Aha i 2 sprawa jaka w oryginale jest odleglosc miedzy literami? :oops:

 

ps: nie wiem czy mi to dobrze wyjdzie ale jak zrobie to wysle zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie napis SUBARU na tylna klape. Jest on oryginalny. Chcialbym sie dowiedziec czym go przyklejc (na jaki klej)? Czy ktos juz robil takie rzeczy? Aha i 2 sprawa jaka w oryginale jest odleglosc miedzy literami? :oops:

 

ps: nie wiem czy mi to dobrze wyjdzie ale jak zrobie to wysle zdjecia

 

Jeżeli jest oryginalnyi nowy to powinien być cały zestaw. Tzn literki przyklejone na formatce a na literach już przygotowana taśma dwustronna. W innym przypadku znaczy że komuś coś zniknęło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest oryginalnyi nowy to powinien być cały zestaw. Tzn literki przyklejone na formatce a na literach już przygotowana taśma dwustronna. W innym przypadku znaczy że komuś coś zniknęło :evil:

Właśnie! Polecamy tylko nowe ... używanych - NIE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest oryginalnyi nowy to powinien być cały zestaw. Tzn literki przyklejone na formatce a na literach już przygotowana taśma dwustronna. W innym przypadku znaczy że komuś coś zniknęło :evil:

Właśnie! Polecamy tylko nowe ... używanych - NIE :evil:

 

A dlaczego?

 

 

A za ile można kupić taki chromowany zestawik napisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro co jakis czas mozna spotkac taki zestaw uzywanych literek. moze i kradzione, ale wydaje mi sie ze tez zdarza sie (moze nawet w wiekszosci) ze sa zdjete z wlasnych aut. ja naprzyklad dostalem za darmo od jednego uzytkownika z tego forum. mial kilka imprez i mu zostalo.... inna sprawa ze do dzisiaj nie zalozylem, bo jakos nie mam czasu pomierzyc rozlozenia ich na klapie.

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam problem z literkami :) jak kupilem swoja impreze to miała zbitą tylną szybe..łatwiej mi bylo dostać calą klape a że była czerwona to do przemalowania zdjąlem literki ;) poźniej nie chcialo mi się ich zakładać a ostatnio chyba gdzieś mi "R" się zgubiło a napis z tyłu "S U B A U" jakoś dziwnie mógłby wyglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam problem z literkami :) jak kupilem swoja impreze to miała zbitą tylną szybe..łatwiej mi bylo dostać calą klape a że była czerwona to do przemalowania zdjąlem literki ;) poźniej nie chcialo mi się ich zakładać a ostatnio chyba gdzieś mi "R" się zgubiło a napis z tyłu "S U B A U" jakoś dziwnie mógłby wyglądać :D

 

Ja bym proponował np UBU sobie ułożyć :mrgreen:

 

Założenie UB miałoby chyba mieszane konsekwencje - z jednej strony respect od byłych pracowników i innych "aparatczyków", a z drugiej twój samochód służyłby jako spluwaczka dla moherów i worek treningowy "Giertychjugend" czyli Młodzieży Wszechpolskiej. :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Już wiem! 8) ułoże sobie napis BUS to może szybciej uda mi się dozbierać na impreze GT :D bo mój jednak troszkę za wolno się toczy :| od razu mówię że dodanie gazu za wiele nie pomaga ;) za to zimą przy dużych opadach śniegu to inni się wleką 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI napisał/a:

Grzesiek , jak ułożysz B U S, to będziesz mógł jeździć w dowolnych godzinach pasem przeznaczonym dla.... Ciebie

 

hehe coraz więcej widzę plusów takiego napisu ;) ciekawe czy by policja kupiła moje tłumaczenie że przecierz jade BUSem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI napisał/a:
Grzesiek , jak ułożysz B U S, to będziesz mógł jeździć w dowolnych godzinach pasem przeznaczonym dla.... Ciebie

 

hehe coraz więcej widzę plusów takiego napisu ;) ciekawe czy by policja kupiła moje tłumaczenie że przecierz jade BUSem :D

 

poniżej musiałbys nakleić jeszcze S B nikt by się nie czepiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...