Skocz do zawartości

26 sobota powtórka w NMNP ! zapinamy boczury ponownie :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos sam ma swiadomosc, ze robi na tyle nedzna i prymitywna prowokacje, ze boi sie przedstawic :P co do samego eventu to bylo super :) wyjezdzilem sie w opor, nic nie zniszczylem :P az ciezko uwierzyc ze odwilze sie szykuja :( no i jak zwykle przepraszam wszystkich, ktorych mialem wziac na prawy, do ktorych mialem wsiasc na prawy a tego nie zrobilem.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Standardowo.. Ponad tysiąc zdjęć z eventu :)

Tym razem, ze względu na poniesione straty, wszystko do nabycia w formie 'cegiełek'.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na Facebook'owym fanpejdżu:

https://www.facebook....S.Fotocreation

lub na mail:

hello@fotocreation.pl

 

- Zdcjęcia robione od 09:00 do 14:00

 

Z racji, że nie posiadam konta na fb, napisałem maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się to wszystko czyta,

Dzięki ! :)

 

Boluś toż to sama prawda. Jak Wy zrobicie z Bartkiem pojeżdżawkę to nie ma... (wiecie czego :biglol: )

 

Kolega, którego namówiłem i był u Was pierwszy raz (niebieski Peugeot 106 numer "7") powiedział że było zaje"fajnie" i że napewno wróci na pojeżdżawkę i będzie namawiał znajowych.

 

Ja ze swojej strony dziękuję Harviemu za prawy w imieniu swoim i kolegi (był pod mega wrażeniem).

Dzięki wielkie też dla Kameleona za to że woził Olę na prawym przez dobrą godzinę albo dwie - powiedziała potem że "jesteś pozytywnie porąbany" i byłą maga zabawa. :biglol:

Boluś a przez Ciebie całą drogę powrotną słyszałem tylko - "kupmy sobie Forestera..". :P Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim szczere gratulacje dla Organizatorów!!!

 

Wyjeździłem się do oporu, ponad 100 km bokiem :) aż do 16.00 - szczerze mówiąc super się jeździło na koniec w słoneczku i bez kolejki :)

Obyło się bez strat, nawet żadnego "plasticzku" nie zgubiłem i ani razu nie potrzebowałem pomocy "holownika" żeby wyjść z zaspy czy łąki :)

 

Berni dzięki za miłe słowo,

 

Simon, Harv z Wami jak zwyle ciężko się nudzić :)

 

GRB trzymam kciuki za odnalezienie drugiej zaślepki!

 

 

p.s. Osoby, które wyciągnąłem z zasp mogą uregulować należność na numer konta podany poniżej... :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was najmocniej za wieczorne uniesienie.. umknęła gdzieś zasada 'piłeś, nie pisz'.

 

Serdecznie dziękuję za chęć pomocy w odrobieniu strat, w najśmielszych snach nie spodziewałbym się takiego odzewu.

Jesteście MEGA!

Z radością donoszę, iż obiektyw ożył :)

Aparat niestety nie ale jest szansa iż naprawią go w ramach gwarancji

 

Pod wieczór przygotuję większą galerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie przestraszyłem jak zobaczyłem kolejkę na początku ale okazało się, że przerwa była pożyteczna zarówno

na schłodzenie wozu jak i własnych emocji.

Póki co strat nie zauwazyłem, udało się również nie wypakować w zaspę a trasa była raczej z tych edukacyjnych.

Bardzo dziękuję i czekam na nastepny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vercik pisałem na forum evo o chłopakach,którzy latali "pod prąd" przy bunkrach i warto na to zwracać uwagę na odprawie,żeby nie było jakiegoś grubego kuku.

Zrób w Lutym jakiś event dla kumatych ;) ,żeby można było porządnie pojeździć jak za starych dobrych czasów czyli 250-300km OES'owych,trasa zapętlona i zero stania w kolejce.

Max 25-30 osób ale wyższe wpisowe.Weź no pomyśl coś w tym temacie,pliiizzz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka nie możliwe że by ktoś jechał pod prąd. nie było takiej możliwości bo była usypana zaspa na pół metra. nawet ja rozpędzonym forkiem tego nie przejechałem. ale ok pomyśłimy nad nastepnymi pomysłami. ale zaraz...karty mi nie oddaleś Wszkowniku jeden ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...