Skocz do zawartości

26 sobota powtórka w NMNP ! zapinamy boczury ponownie :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłooooo gruuuuuuuuuuuuuubo :P udało nam się wpakować w taką zaspę, że dopiero "kiosk" nas wyciągnął, ale... okazało się, że nie byliśmy jedyni :D było mega biało, mega ślisko, mega towarzysko i mega fajnie :) Wszystkim bardzo dziękujemy! ... i tradycyjnie czekamy na fotki i jakiś movies ;)

 

p.s. Dario007 dzięki za porady z prawego, gpruszko (kolego z teamu GP-ANT rally team) też dzięki za uwagi szkoleniowe i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert dzięki za świetną zabawę. Jeśli byłby konkurs na najgorszego kierowcę to na pewno dziś bym wygrał :biglol:

Dzięki za silną rękę przy wypychaniu mojego grata z potężnej zaspy B)

 

Następnym razem obowiązkowo musi mi wskoczyć na prawy fotel ktoś z dobrą radą, żebym więcej jeździł a nie wykopywał się ze śniegu :biglol:

 

Pozdr. dla wszystkich obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert dzięki za świetną zabawę. Jeśli byłby konkurs na najgorszego kierowcę to na pewno dziś bym wygrał :biglol:

Dzięki za silną rękę przy wypychaniu mojego grata z potężnej zaspy B)

 

Następnym razem obowiązkowo musi mi wskoczyć na prawy fotel ktoś z dobrą radą, żebym więcej jeździł a nie wykopywał się ze śniegu :biglol:

 

Pozdr. dla wszystkich obecnych.

Nie zgadzam się, to ja bym zdobył tę nagrodę :P Podczas ostatniego przejazdu dwa razy kończąc niekontrolowane 360 zwiedzałem zaspy przodem lub tyłem :P

To już wiem, kto był s-turbo z wielkim czarnym świniakiem :D

 

Była to moja pierwsza pojeżdżawka, było świetnie, ledwo żyję. Zrobione 68km oes-owych. Straty: porwana linka holownicza (poprzedni właściciel nie zainwestował dobrze :mrgreen:), do tego chyba zahaczyłem o coś zderzakiem i fragment się wyrwał - zrobiło się wcięcie na drugą rurę wydechową :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie byłem dzisiaj Colinem McRee na Rally of Finland!

 

Wyjezdzilem sie na maxa!

 

Vert, Norveg świetnie przygotowana trasa! Były bandy, było ślisko, była piaskarka, było słoneczko!

 

Grzesiu, mrówa, kameleon dzieki za prawy!

 

Pozdrowionka dla całej reszty znanych i nowopoznanych!

 

BYŁO SUPERRRR! Niech żałują ci co nie byli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie było - w sumie nic nie popsułem, zgubiłem jedynie obie zaślepki od halogenów :wacko: , jakby się znalazły to proszę o kontakt :D (obklejone folią carbonową i na prawej czerwona świnka :P ).

 

Do tej pory gubię lód po dzisiejszych jazdach, nawet pod klapką od wlewu mam śnieg :yahoo:

 

Dzięki za fajną atmosferę i oby więcej takich imprez. Czekam na foty i filmy :) .

 

Jedyne czego brakowało to linek do holowania :biglol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie byłem dzisiaj Colinem McRee na Rally of Finland!

 

Wyjezdzilem sie na maxa!

 

Vert, Norveg świetnie przygotowana trasa! Były bandy, było ślisko, była piaskarka, było słoneczko!

 

Grzesiu, mrówa, kameleon dzieki za prawy!

 

Pozdrowionka dla całej reszty znanych i nowopoznanych!

 

BYŁO SUPERRRR! Niech żałują ci co nie byli...

 

za prawy to ja dziękuję ;)

 

Jedyne czego brakowało to linek do holowania :biglol:
eeeeeeee tam ;)

 

Dzięki koledze z fotka co próbował, ale nie dał rady mnie wyrwać - potem poległa linka ;) no i tego co mnie wyciągnął ;) Vert dzięki za wsparcie podczas wyciągania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...