Skocz do zawartości

26 sobota powtórka w NMNP ! zapinamy boczury ponownie :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Arkadiusza jeszcze trzeba namowic

 

podobno ma trzydniówkę :drinks::superhero::mrgreen:

 

 

aaaaaaaaaa, zaraz zwariuje !!!!!!!, takie warunki

 

Szuba niestety tak jest o ile dzieciakowa impreza w piątek jest bezpieczna, no chyba ze tatusiowie zostaną zeby osobiscie doglądać pociech to w sobote od rana szykujemy w chałupie przebierańca. Kaśka mnie zastrzeli jak wyskocze z taklim pomysłem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@dario007, jesteś jeszcze na tej gumie co przyniosła Ci sukces na kielcowie :D czy już zmieniłeś?

jeszcze jestem bo nie mam jakoś czasu coby zmienić i na niej raczej przyjade

 

Wiesz Grzesio analizując swoje przejazdy to na opone nie moge też tak zwalać bo błędów sporo zrobiłem a i nie wykorzystałem zalet opony zbyt spokojną jazdą

Edytowane przez dario007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w zeszłym tygodniu nie byłem w NMnP bo byłem w Krośnie. W tym tygodniu jestem chory i nadal w Krośnie. :(

Ale teraz zaciskam zęby i jadę do NMnP. :yahoo: Pomimo że znowu w poniedziałek o 8 rano muszę być w Krośnie... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle prosimy Verta lub Norvega o wypowiedź, sprostowanie, poinformowanie, czy inne tam takie anie anie ;) co wo ww. wątpliwości...

 

z bandami będzie tak jak ostatnio - czyli cieżko je nawet nazwać bandą śnieżną :)

 

No i proszę wątpliwości rozwiane :)

 

Aha przyprowadzam ze sobą kolegę audi s5, o którą dba niemiłosiernie i dopytywał czy nic nie rozwali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha przyprowadzam ze sobą kolegę audi s5, o którą dba niemiłosiernie i dopytywał czy nic nie rozwali ;)
Tam jest na prawde ciezko cos rozwialic. Wiem co mowie bo dwa lata temu nie ogarnalem i lecialem dobre kilkadziesiat metrow jadac tylem do kierunku jazdy a na liczniku bylo 120 km/h. Zniszczenia? Tylko w glowie cos sie poprzestawialo bo nie widze teraz zycia bez subaraka. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...