Skocz do zawartości

26 sobota powtórka w NMNP ! zapinamy boczury ponownie :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

66 km po śniegu zrobione, było... jak zawsze u Verta - DOBRZE :-) Dzieki wielkie dla kierownika czerwonej imprezy GC, który mnie wyciągnął z głębokiej zaspy - ja sie niestety pózniej nie dałem rady zrewanżować :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na forum chce wiedzieć jakie były warunki na torze, a nie czytać jakieś "głupie prywatne historie" ... które nie mają związku z imprezą... piszcie Sobie "PW"

 

Było megaprzyczepnie, suchy tor i 30 st.C :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych! Szczególnie dla cybla za linkę* i verta za cierpliwość przy wyciąganiu z zasp :) Ciekawe czy był dzisiaj ktoś, kto nie był wyciagany :)

Grzesiek i Darek ostro trenowali - w lutym mogą być przetasowania na pudle w Kielcach :D

 

*mam nadzieje, że odzyskałeś bo będę miał wyrzuty sumienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy był dzisiaj ktoś, kto nie był wyciagany

 

Wyciągany nie byłem ja, w zasadzie tylko raz poszedłem za grubo i po uderzeniu w najwyższą bandę na torze zastanawiałem się przez chwilę czy jest po co wysiadać z samochodu, ale z pomocą Kugiego wykopałem się po 3 bujnięciach przód/tył się sam :P

 

Przeleciałem 190km po samym torze, wyjeździłem się do spodu i tylko droga powrotna była koszmarem, bo przez śnieg i lód nie do wygrzebania za pomocą parasola nie byłem w stanie jechać szybciej niż 68km/h :wacko:

 

Vert, Bolek, Piotrek, wielkie dzięki po raz kolejny za mega fajną imprezę, dzisiaj tor zupełnie inny, w poprzednią sobotę chyba bardziej mi się podobało, ale i dziś sporo się nauczyłem, dzieki dla Harviego i Kugiego za prawe fotele, zabawa z Kugim w wyciąganie ludzi z zasp -pierwsza klasa :mrgreen: Wszystkich przewożonych na moim prawym przepraszam i obiecuję poprawę :superhero:

Pozdrawiam spotkanych i do następnego :bowdown:

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha moje dzieciaki były mega szczesliwe widząc tyle Subaraków!

teraz jeszcze refaktura polerki STi ;) i będzie kpl. radości ;) a poważnie bardzo fajnych masz synów! Są mega!

Dogadamy sie :)))))

 

Młodzszy po rajdzie polski chodził po domu miesiąc czasu z okrzykiem "HOŁEEEEK" (szubaru) a starszy jak tylko wejdzie do auta włacza piosenke "nie legala"

Edytowane przez dario007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darunio, uszczypne Cie w pupke :wub:, pomiziam :P i pogłaszcze żebyś się uspokoił :biglol: :biglol: a na dodatek poinformuje, że w lutym rządzimy na kielcowie :D

 

Co tu dużo pisać, było śniegowo czyli zajebiście B). Po 15.00, w pięknym słoneczku, błyszczącym lodowisku, to dopiero sie latało.... :twisted:. Wzieło i się udekomentowało co nieco B)

 

Serdeczne dzięki koledze w srebrnym WRX kombi za poratowanie ;) Bóg zapłać :)

 

Harvi, wielkie sorry bo chyba nie skumałem, chciałeś od razu pożyczyć czy potem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo.. Ponad tysiąc zdjęć z eventu :)

Tym razem, ze względu na poniesione straty, wszystko do nabycia w formie 'cegiełek'.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na Facebook'owym fanpejdżu:

https://www.facebook.com/J.S.Fotocreation

lub na mail:

hello@fotocreation.pl

 

- Zdcjęcia robione od 09:00 do 14:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka jak zwykle mega przygotowana i ogarnięta,wielkie dzięki dla całej ekipy.

vert,Norveg i spółka wielkie dzięki. :bowdown:

@@Kajzer,linkę odebrałem,nie ma za co,następnym razem może być na odwrót. :);)

Wylatałem się setnie,nic nie urwałem,czyli same plusy. :biglol:

@@Simon i Kugi dzięki za pomoc. ;):)

Pozdrawiam wszystkich latających i do następnego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym podziekowac WSZYSTKIM za naprawde dwie fajne soboty. Organizatorom oraz uczestnikom.

Podsumowujac tydzien temu bylo szybciej i przyczepniej, dzis bylo troche scen z programu "Gwazdy tancza na lodzie". Tak jak tydzien temu zwiedzanie pobocza nie bylo mi dane dzis na ostatnim (sydnrom ostatniego kolka) kolku, wjechalem w zaspe i dzieki zlotemu forkowi organizatra moglem wrocic.Dziekować :)

Podsumowujac: BYLO KOZACKO!!!!

 

Jedna uwage mam na przyszlosc, kiedy ktos leci w zaspe - to prosze o zachowanie bezpieczenstwa i nie wyzjezania w tym samym momencie. Na pierwszym kolku pod koniec okrazenia o maly wlos a byl pieknie skasowalbym niebieskiego GTka. Mam nadzieje ze wie osoba o ktorej pisze, bo sam mialem naprwde "cieplo".

 

Poza tym, bede czestszym gosciem.

Mariusz z Grupy Rajdowy Felix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaraczek 6666 jestem tu od 2006 roku i powiem szczerze ze takiego chama tu nie było.( ja tez bywam burakiem i chamem oraz facetewm walącym prosto z mostu) szkoda ze w ten sposób odreagowujesz tak fajny i przyjacielski event.

vert

 

ps. dziękujemy wszystkim za przybycie i panu Rogalskiemu za możliwość ogłaszania sie tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...