Skocz do zawartości

Piątek U EMILA 12.05.2006. g:18.00


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pawo, a to i jo Ciem witom... Na spocie się na pewno zobaczymy chyba, że mnie nie zauważysz, ja niestety kruszynka jezZdem... ale nie martw się, będę podskakiwał, tylko nie wiem czy się przed salonem w forumowych autkach alarmy nie "pozałączają". :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawo, a to i jo Ciem witom... Na spocie się na pewno zobaczymy chyba, że mnie nie zauważysz, ja niestety kruszynka jezZdem... ale nie martw się, będę podskakiwał, tylko nie wiem czy się przed salonem w forumowych autkach alarmy nie "pozałączają". :twisted: 8)

 

taaaaaa, kruszynka- a wczoraj w "any time" chciał rzucać parasolem razem z betonowym stojakiem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to normalnie zacząłem kudlić* :mrgreen: . A jeżeli chodzi o Panią Wróbel to ja chyba jednak (mimo, że wątłej postury nie jestem :wink: ) mogę nie ważyć więcej niż jej biust... Ale jest OK... :twisted:

 

* słowo używane w sytuacji kiedy ktoś "wjedzie" innej osobie na ambicję lub zrobi po tej osobie pojazd**

 

** zrobić pojazd po kimś oznacza, rzucić ripostę, lub zmiażdżyć konstrukcję***

 

*** miażdżenie konstrukcji polega na Totalnym zaskoczeniu kogoś odpowiedzią, lub przestawieniu globusa****

 

**** globus oznacza w tm przypadku głowię, więc przestawienie globusa, używane jest w przypadku wywróceniu do góry nogami światopoglądu konkretnej osoby lub też doprowadzeniu danej osoby do stanu kudlenia*

 

......

 

i tu się można zapętlić troszeczkę więc więcej przykładów wymieniać nie będę... :twisted: 8)

Teraz możecie zaskoczyć znajomych, sąsiadów, kumpli, dzieci (wyposażenie opcjonalne) i spowodować u nich przestawienie globusa**** :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos bedzie robil liste startujacych w kartach to uwzglednijcie nastepujace osoby, ktore moga sie spoznic :wink: :

 

:arrow: owoc666

:arrow: Gośka Owoca

:arrow: bart1000

:arrow: OGS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...