Skocz do zawartości

Niesamowite,nie do wiary.....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

,a więc woda jest na Marsie.

Śmieszne jest to przekonanie o naszym "centryźmie"  i wyjątkowości. We wszechświecie jest sto miliardów galaktyk, takich jak nasza, w której jest około również stu miliardów gwiazd, takich jak nasze słońce... o planetach nie wspomnę. A "my" mamy czelność twierdzić, że jesteśmy jedyni ;) mając taki ułamek wiedzy (do tak małego jeszcze nie doszli jeszcze najwybitniejsi matematycy ;) ). No i.... właśnie... okazuje się, że w naszym najbliższym sąsiedztwie możliwe są formy życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

 

 

,a więc woda jest na Marsie.

Śmieszne jest to przekonanie o naszym "centryźmie" i wyjątkowości. We wszechświecie jest sto miliardów galaktyk, takich jak nasza, w której jest około również stu miliardów gwiazd, takich jak nasze słońce... o planetach nie wspomnę. A "my" mamy czelność twierdzić, że jesteśmy jedyni ;) mając taki ułamek wiedzy (do tak małego jeszcze nie doszli jeszcze najwybitniejsi matematycy ;) ). No i.... właśnie... okazuje się, że w naszym najbliższym sąsiedztwie możliwe są formy życia ;)

A wszystko bóg stworzył po to, żeby dawać porady kulinarne niepiśmiennym pastuchom kóz na pustyni oraz zaglądać ludziom do łóżek. ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Książę Roman Sanguszko w grobie się przewraca :(

 

 

No cóż,najlepsze i najpiękniejsze konie świata powrócą do swojej macierzy.

 

 

 

"co by tu jeszcze spieprzyć panowie,co by tu jeszcze...?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy szejk ma coś wspólnego z firmą Polturf ;)

 

 

Na marginesie, wczoraj przy okazji mnie wzięło na wspominki i obejrzałam film o Pianissimie. Nie jeździłam na Arabach, ale miałam z nim do czynienia trochę w stajni wyścigowej, chociaż w Sopocie trenowały głównie folbluty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite że tym stadniną ani bolszewik, hitlerowiec, radziecki człowiek, ani polski komunista nic nie zrobił, ale "dobra zmiana" jest na dobrej drodze do ich końca. Hitlerowcy,podczas okupacji, szukali i zatrudniali w Janowie dotychczasowy personel i jak zbliżał się front ewakuowali konie wraz z....ludźmi :facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...