Skocz do zawartości

Niesamowite,nie do wiary.....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wstawiam tu bo jestem w szoku, że Hołowczyc swoim zachowaniem, dokłada cegiełkę do zniszczenia ostatniego toru wyścigowego Polsce.

 

http://www.scigacz.pl/Tor,Poznan,przegra,przez,zdrajcow,25074.html

Krzysztof Hołowczyc: "Na portalu scigacz.pl ukazał się tekst (autor Lovtza v. Marcin Lowicki), w którym zostałem przedstawiony jako zwolennik likwidacji Toru Poznań, człowiek który nic nie rozumie (pewnie przez podeszły wiek) z tego o co chodzi w ściganiu, biznesie i w życiu w ogóle. W dodatku zostałem lobbystą... Poszło o mój wywiad, którego udzieliłem jakiemuś lokalnemu portalowi przy okazji wizyty w Poznaniu. Zapytany jak od strony biznesowej widzę przyszłość Toru Poznań (na którym ścigałem się gdy Lovtzy zapewne nie było jeszcze na świecie), zatroskany stwierdziłem, że jeśli włodarzom nie uda się znaleźć formuły jego rozwoju (bo co się nie rozwija to się zwija) to prawdopodobnie w pewnej perspektywie zostanie on wchłonięty przez lotnisko lub miasto. I choć dalej powiedziałem, że trzeba stworzyć system edukacji młodych adeptów wyścigów, żeby mogli tam trenować ( a nie jak teraz jeżdżą tylko ci których stać na zapłacenie słonych opłat), to żądny krwi Lovtza uznał mnie za zwolennika likwidacji toru, a nawet zdrajcę! Młody człowieku, może warto postarać się przeczytać mój wywiad ze zrozumieniem i nie reagować alergią, bo ktoś powiedział, że nad Torem zbierają się czarne chmury. Oczywiście można zamknąć oczy i stwierdzić że Tor rozwija się świetnie, gości z roku na rok coraz lepsze imprezy, pewnie za 2-3 lata zobaczymy tam F1 i Moto GP. Ale prawda jest taka, że od lat prawie nic się nie zmieniło, brak paddock'ów, trybun, restauracji i całego zaplecza, które sprawi, że będzie on atrakcyjny dla organizatorów wielkich imprez. A może mylę się??? Łatwo dla chwilowej popularności w necie przyj...ć komuś znanemu, zrobić z niego zdrajcę. Być prawdziwym macho! Miałem nadzieję, że ten wywiad obudzi trochę osoby zarządzające torem, władze miasta, regionu, ścigantów. Trzeba walczyć o Tor Poznań! Jeśli prześpimy jeszcze rok, dwa, trzy to może się okazać, że jest za późno..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

„...Masowa sterylizacja przy użyciu szczepionki przeciw tężcowi.
Kenijscy lekarze podczas badań znaleźli czynnik działający przeciw płodności, jaki został umieszczony w szczepionce na tężec rozprowadzanej w Afryce w ramach programu ONZ. Wg źródła informacyjnego, Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Kenii wytacza oskarżenie przeciwko UNICEF i WHO o dokonanie z premedytacją masowej sterylizacji milionów dziewcząt i kobiet pod przykrywką programu szczepień anty-tężcowych, jaki sponsorowany był również przez kenijski rząd.
Rząd kenijski zaprzecza, żeby coś było nie tak z tą szczepionką i mówi, że jest ona całkowicie bezpieczna..."

 

ciąg dalszy w linku

 

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/43212-%E2%80%9Emasowa-sterylizacja%E2%80%9D-przy-u%C5%BCyciu-szczepionki-przeciw-t%C4%99%C5%BCcowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...