Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wypowiedź miała związek fotograficzno-erotyczny.... :mrgreen::mrgreen:

 

A tak serio, to IMHO nie ilość pixeli świadczy o jakości aparatu.

Toyota jest jednym z największych graczy na rynku (najbogatszym zarazem), a w F1 jakoś idzie jej średnio, co by ten stan w miarę przychylnie ocenić.

 

Dla mnie Nikon jest jak Ferrari w F1.

Sony się bardzo stara, aby z tortu lustrzanek coś ugryźć, ale daleka droga przed nim.

To jest także tak, że np. Samsung wypuści fajną komórkę ale i tak kupię Nokię.

Pozdrawki

 

FUKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co Ci chodzi z tym ze Sony jest naprawde dobra marka jesli chodzi o aparaty cyfrowe. Moze Sony nie robi najlepszych głosnikow bo tej materii sa takie marki jak wharfedale juz lepsze niz Sony ale Cyfrowki robi naprawde dobre. Doskonale wiem ze nie ilosc mpix swiadczy o jakos aparatu ale gdy ktos robi zdjecia np do plakatów duzych formatów to lepiej miec 10,3 mpix niz np. 4 mpix prawda? Natomiast na formacie chociazby A4 nie widac roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz mi jedna (slownie: jedna) osobe, ktora zrobila plakat kompaktowa cyfrowka. Promil (moze mniej) uzytkownikow tych aparatow kiedykolwiek wydrukowala cokolwiek wiekszego od A4.

 

Upraszczajac: Sony, w segmencie amatorskich kompaktow (zadnych innych nie robi) jest graczem sredniej rangi, jest wielu lepszych. Szanuje Twoje zdanie, ale nie wynika raczej z duzego doswiadczenia lub rozleglej wiedzy, raczej z zamilowania do marki, ktora wslawila sie kineskopami Trinitron, prawda?

Wiecej?

Polecam serwis jednego z naszych klubowiczow, http://www.fotopolis.pl

Tam jest masa rzetelnej wiedzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz mi jedna (slownie: jedna) osobe, ktora zrobila plakat kompaktowa cyfrowka. Promil (moze mniej) uzytkownikow tych aparatow kiedykolwiek wydrukowala cokolwiek wiekszego od A4.

 

Upraszczajac: Sony, w segmencie amatorskich kompaktow (zadnych innych nie robi) jest graczem sredniej rangi, jest wielu lepszych. Szanuje Twoje zdanie, ale nie wynika raczej z duzego doswiadczenia lub rozleglej wiedzy, raczej z zamilowania do marki, ktora wslawila sie kineskopami Trinitron, prawda?

Wiecej?

Polecam serwis jednego z naszych klubowiczow, http://www.fotopolis.pl

Tam jest masa rzetelnej wiedzy na ten temat.

 

No i oczywiście ten "kawiorowy" :wink:

 

http://forum.nikon.org.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze drogi kolego nie gustuje w Sony. Jedyne Sony jakie posiadam to stary D bass w samochodzie. I nigdy nie mialem zadnych trinitronów. Jak juz to zawsze panasonic i JVC.

Wiadomo ze najlepsze zdjecia robi sie nie cyfrowkami tylko na kliszy.

A Sony R1 chyba nie jest raczej kiepski co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czytałem, same suche dane. :roll:

coś bardziej porównawczego by się przydało, jakiś teścik. na dpreview nic nie ma.

 

Siakiś taki sentyment mam do tej firmy, nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddam wam pomysł do rozważenia. Jak pewnie wiecie firma Pirelli od przyszłego wycofuje się z rajdów. Z tej okazji, żeby uczcić pamięć tej zacnej firmy moglibyście zrobić "Forumowy Kalendarz Pirelli", w którym sławnymi fotografami byli by sławni forumowicze, a sławnymi fotografowanymi sławne forumowiczki.

 

Przemyślcie to.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddam wam pomysł do rozważenia. Jak pewnie wiecie firma Pirelli od przyszłego wycofuje się z rajdów. Z tej okazji, żeby uczcić pamięć tej zacnej firmy moglibyście zrobić "Forumowy Kalendarz Pirelli", w którym sławnymi fotografami byli by sławni forumowicze, a sławnymi fotografowanymi sławne forumowiczki.

 

Przemyślcie to.

 

:mrgreen:

 

No to proponuję, żeby MODERATORZY wystąpili w charakterze modeli :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich zabaw w temacie - nie mialem czasu wrzucic reszty, a tu jest kilka z szuwarem - byly potrzebne do watku o konkursie na podjazd zimowy.

 

http://homepage.mac.com/wojnar/PhotoAlbum54.html

 

Co do kalendarza, to proponuje inny uklad - fotografuje ja z vertem, ale modelami sa mody w warunkach warsztatowych, umazani smarem, do tego owoc, wszyscy jakos skapo ubrani - mysle, ze swiatlo sie zalatwi, warsztaty tez sie zgodza, jezeli bedzie napisane gdzie to jest. Niszowa wersje z forumowiczkami tez mozna machnac, co wy na to? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem mocno nie fotogeniczny :mrgreen:

 

Spokojnie, odrobina pracy charakteryzatorki cuda czyni - to jak, idziemy w to? Z racji wymagan skapo-odzieniowych i charakteryzacji - smar - nie ma cudow, w tym roku sie nie wykrecimy - temperatura, ale wiosna? Do tego czasu mamy czas na kreacje, zbriefowanie calosci, znalezienie miejsca, probne szoty etc. To jak? Vert - idziesz w to? :grin:

 

Np - mody w pianie myjace evo mana111, przemeq w stringach przymierzajacy sie z kluczem dynamometrycznym do kosiego aza, owoc ubrany a-la "the blue oyster bar" puszczajacy wyscig na 1/4 etc - mozna nawet konkurs na kreacje fot oglosic - to jak? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich zabaw w temacie - nie mialem czasu wrzucic reszty, a tu jest kilka z szuwarem - byly potrzebne do watku o konkursie na podjazd zimowy.

 

http://homepage.mac.com/wojnar/PhotoAlbum54.html

 

Co do kalendarza, to proponuje inny uklad - fotografuje ja z vertem, ale modelami sa mody w warunkach warsztatowych, umazani smarem, do tego owoc, wszyscy jakos skapo ubrani - mysle, ze swiatlo sie zalatwi, warsztaty tez sie zgodza, jezeli bedzie napisane gdzie to jest. Niszowa wersje z forumowiczkami tez mozna machnac, co wy na to? :grin:

 

 

:mrgreen: ciekawie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...