Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

skoro zdjecia VAZz'a wzbudzily zaciekawienie, oto jeszcze kilka jego robionych fotosesji:

 

S14

 

S13

 

S14a

 

uturbiona Calibra

 

and specially for Subaru fans :grin:

 

legacy0.jpg

legacy1.jpg

legacy3.jpg

legacy2.jpg

legacy5.jpg

legacy6.jpg

legacy7.jpg

legacy8.jpg

 

p.s. btw, myslalem, ze poprzednio zamieszczona fotosesja WRX'a wzbudzi najwiecej zainteresowania, ale b. cieszy mnie fakt, ze fani Subaru doceniaja tez piekno innych aut :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę moich fotek z niedzielnego driftu w Poznaniu:

 

Wck - klawe :-) ! 3 od góry przypomina mi rallycrossowy event z tego samego weekendu ;-)

 

BTW - jakie czasy i ogniskowe oraz czy uzywales stabilizacji przy fotkach gdzie sledziles obiekt (chodzi mi o wszystkie te z rozmytym tlem i ostrym bolidem z fajnie krecacymi sie kolkami) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę moich fotek z niedzielnego driftu w Poznaniu:

 

Wck - klawe :-) ! 3 od góry przypomina mi rallycrossowy event z tego samego weekendu ;-)

 

BTW - jakie czasy i ogniskowe oraz czy uzywales stabilizacji przy fotkach gdzie sledziles obiekt (chodzi mi o wszystkie te z rozmytym tlem i ostrym bolidem z fajnie krecacymi sie kolkami) ?

 

Z ogniskowymi to różnie, ale głównie w przedziale 135-200mm, czasem brakowało mi czegoś w okolicach 300mm, szczególnie przy zamrożonych czasach, na fotkach twinów. Czasy od 1/125 do 1/50, stabilizacji nie posiadam, więc też nie używałem ;) Ale mimo wszystko podobno Nikonowski VR słabo sprawdza się w panoramowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z ogniskowymi to różnie, ale głównie w przedziale 135-200mm, czasem brakowało mi czegoś w okolicach 300mm, szczególnie przy zamrożonych czasach, na fotkach twinów. Czasy od 1/125 do 1/50, stabilizacji nie posiadam, więc też nie używałem ;) Ale mimo wszystko podobno Nikonowski VR słabo sprawdza się w panoramowaniu.

 

135-200 odwiniete na obiektywie przy DX i 1/50 ? Szacun jezeli wyszlo Ci przy takich parametrach ostre zdjecie ! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z ogniskowymi to różnie, ale głównie w przedziale 135-200mm, czasem brakowało mi czegoś w okolicach 300mm, szczególnie przy zamrożonych czasach, na fotkach twinów. Czasy od 1/125 do 1/50, stabilizacji nie posiadam, więc też nie używałem ;) Ale mimo wszystko podobno Nikonowski VR słabo sprawdza się w panoramowaniu.

 

135-200 odwiniete na obiektywie przy DX i 1/50 ? Szacun jezeli wyszlo Ci przy takich parametrach ostre zdjecie ! :-)

 

Dzięki :) co ciekawe na samym początku miałem większe problemy z ostrym zdjęciem przy czasach 1/125-1/160, niż przy np 1/80 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem spytać, ale raczej wątpię. Jak komentator spytał o powód umieszczenia "logo największego klubu Subaru w Europie" ( :mrgreen: ), to kierowca odpowiedział, że to taki rajdowy akcent (z tego co mówił wcześniej ten sam komentator, wynikało że przed driftem kierownik jeździł trochę w rajdach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint, dzięki, a powiedz jak robiło się fotki na MERC-u? Początkowo chciałem się tam wybrać, ale nigdy nie byłem w Słomczynie i nie wiedziałem, czy da radę coś ciekawego ustrzelić nie mając akredytacji. No ale z tego co widzę to pstryknąłeś trochę ciekawych fotek, więc chyba się dało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint, dzięki, a powiedz jak robiło się fotki na MERC-u? Początkowo chciałem się tam wybrać, ale nigdy nie byłem w Słomczynie i nie wiedziałem, czy da radę coś ciekawego ustrzelić nie mając akredytacji. No ale z tego co widzę to pstryknąłeś trochę ciekawych fotek, więc chyba się dało? :)

 

Akredytacji też nie miałem, bo jest ona dość trudna do zdobycia z przyczyn takich czy innych :neutral: Da się, ale trzeba się sporo namęczyć - zakresy 200-300, bo odległość duża. Poza tym światło było kiepskie przez większość czasu, co widać na sporej ilości fotek - dość szarawe. Jak wychodziło słońce, to zero problemu, nawet na moim pasztetowym tele. Ale czas pomyśleć o innym sprzęcie...

 

W każdym razie - rajdy są trochę łatwiejsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...