Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajny zakątek naszego forum!

Jakoś nie zaglądałem tutaj wcześniej - teraz żałuję ale i nadrabiam zaległości.

Poniżej i ode mnie kilka obrazków z nieco innej beczki - kilka streetowych strzałów.

 

02.jpg

06.jpg

13.jpg

15.jpg

18.jpg

20.jpg

21.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Państwo :)

Prośba o pomoc. Czy Ktoś z Was miał styczność z linią aparatów dp Quattro firmy Sigma? Potrzebuję w miarę uniwersalnego aparatu do fotografowania architektury (z zewnątrz i wewnątrz) w różnych warunkach oświetleniowych. Nie wiem też, który ewentualnie model z tej linii wybrać.

Z góry dziękuję za pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś z forumowiczów ma może Sony A6000? Pilnuję kilku aukcji z kitem 16-50OSS jako kieszonkowy aparat na wakacje żeby druga połówka mogła dziecku zdjęcia pstryknać, nie potrzebuje niczego profesjonalnego. Może lepiej jakiś kompakt z dużą matrycą w stylu Fiji X70 albo Panasonica Lumix LX100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bo ja mam białostockie blachy, ale często bywam - rodzinnie i zawodowo

Widzę po twoich zdjęciach że fajne eventy organizujecie - chyba na lotnisku - muszę się kiedyś wybrać :)

Edytowane przez piotrr
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radnor ja uzywam LX100 juz jakis czas i jestem z niego zadowolony na 90%. Serio fajny aparat dzieki ktoremu nie trzeba nosic lustrzanki a jakość jest całkiem niezła. Niestety znowu rozgladam sie za czyms z wymiennymi obiektywami ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotr Kuc napisał:

@radnor ja uzywam LX100 juz jakis czas i jestem z niego zadowolony na 90%. Serio fajny aparat dzieki ktoremu nie trzeba nosic lustrzanki a jakość jest całkiem niezła. Niestety znowu rozgladam sie za czyms z wymiennymi obiektywami ;) 

 

Też jestem pod wrażeniem, wyższe ISO przeciętne ale to mała matryca, a z obiektywem f/1.7 i stabilizacją można spokojnie używać niskiego. Filmy 4k też niczego sobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radnor szkoda ze nie widzialem wczesniej ze szukasz to bym Ci swojego odsprzedał ;) Ja niestety stoje ciagle rozkrokiem miedzy czyms lekkim i porecznym ale z drugiej strony zarabiam canonem 5D i przy takich małych pierdkach mi brakuje troche tej jakosci lustrzanki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...