Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@Aga właśnie to jest różnica EyeSight w porównaniu do innych tego typu systemu, że w Subaru widzi każdą przeszkodę, a nie tylko to, na co jest zaprogramowane, ale to też od producenta zależy i użytek technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szürkebarát napisał(a):

...choć deweloper mi zrównał z ziemią "tajemniczy ogród" za moim domem i wybudował tam swoje dzieło to po drugiej stronie ulicy kosy tak nadają, ze nie wiem czy da się zasnąć.

 

Ja kiedyś miałem gniazdo Jaskółek ... za oknem sypialni :biglol:

Jak się młode wykluły, to budzika do pracy nie potrzebowałem, za to ćwierkały cudownie :wub:

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Aga napisał(a):

"Moje" kosy nie dają zasnąć i nie dają spać. Śpiewa taki jeden od 3 nad ranem... a często po północy kończy.

od tygodnia śpię max 5 godzin bo gamonie zaczynają trele o 5ej rano i mnie budzą a jak jest jasno to już nie zasnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że dzisiaj z kumplem zatrzymaliśmy pijanego/naćpanego kierowcę taksówki. zablokowałem mu drogę, kumpel z tyłu, gdy pajac zobaczył co się święci spierniczył nam jadąc rowem. zgłosiłem na 112, oddzwonili z pytaniem czy jadę za nim. po 45ciu minutach chyba... tak gonię przez godzinę priusa załadowaną ciężarówką! najprawdopodobniej udało się gnojowi. najlepsze, że z tyłu ktoś tam siedział  

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fulcrum napisał(a):

że dzisiaj z kumplem zatrzymaliśmy pijanego/naćpanego kierowcę taksówki. zablokowałem mu drogę, kumpel z tyłu, gdy pajac zobaczył co się święci spierniczył nam jadąc rowem. zgłosiłem na 112, oddzwonili z pytaniem czy jadę za nim. po 45ciu minutach chyba... tak gonię przez godzinę priusa załadowaną ciężarówką! najprawdopodobniej udało się gnojowi. najlepsze, że z tyłu ktoś tam siedział  

Zgłaszanie pijanych kierujących przez nr 112 to jedna wielka porażka  Dwa razy próbowałem i dwa razy o kant 4 liter.  Za pierwszym razem   jechałem do końca przez pół miasta po zgłoszeniu że jedzie od krawężnika do krawężnika po przyjęciu wszystkich danych zero reakcji pomimo ze dzwoniłem drugi raz z aktualizacją gdzie jesteśmy. Pijaczek dojechał do domu i se poszedł spać. Domyślam się ze miasto to ciężko ustalić bo dużo uliczek itd ale za drugim razem na autostradzie za tirem gdzie tez pijany lub zmęczony bo często łapał pobocze i tam jechaliśmy około 30 km i zero reakcji  a mało brakowało jak by innego tira staranował podczas wyprzedzania.

Ci z 112 chyba olewają zgłoszenia na pijanych w trakcie ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Henryk82 napisał(a):

Zgłaszanie pijanych kierujących przez nr 112 to jedna wielka porażka  Dwa razy próbowałem i dwa razy o kant 4 liter.  Za pierwszym razem   jechałem do końca przez pół miasta po zgłoszeniu że jedzie od krawężnika do krawężnika po przyjęciu wszystkich danych zero reakcji pomimo ze dzwoniłem drugi raz z aktualizacją gdzie jesteśmy. Pijaczek dojechał do domu i se poszedł spać. Domyślam się ze miasto to ciężko ustalić bo dużo uliczek itd ale za drugim razem na autostradzie za tirem gdzie tez pijany lub zmęczony bo często łapał pobocze i tam jechaliśmy około 30 km i zero reakcji  a mało brakowało jak by innego tira staranował podczas wyprzedzania.

Ci z 112 chyba olewają zgłoszenia na pijanych w trakcie ruchu.

Byłem przekonany że koordynator pod 112 przełącza w takich akcjach na policję

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, STIFF napisał(a):

od tygodnia śpię max 5 godzin bo gamonie zaczynają trele o 5ej rano i mnie budzą a jak jest jasno to już nie zasnę.

Mnie dziś obudziło stado szpaków. Chyba że 30 sztuk się na trawniku i na sośnie rozpanoszyło i skrzeczało aż miło. Poobserwowałem chwilę, stado matek uczyło swoje młode zdobywać żarcie i za każdą matką jedno albo dwa młode szło krok w krok i skubały, a te mniej ogarnięte darły dzioby żeby matka coś dała :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fulcrum napisał(a):

że dzisiaj z kumplem zatrzymaliśmy pijanego/naćpanego kierowcę taksówki

A skąd wiesz, że pijany/naćpany ? jakie były objawy ? 

Może jechał wężykiem bo tylko pisał esemesiki lub siedział na jakimś fejsie albo innym tiktoku ;) 

Edytowane przez Blixten
  • Lajk 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał(a):

Tylko podpisu oczekiwali, nie zapłaty? Dżentelmeni jacyś cycuś.

Tak, ja nie muszę płacić  ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...