Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tuff napisał(a):

Jedna z największych krakowskich zaraz, patologia pseudokibiców 

Nawet nie wiem czy masz rację :upside-down-face_1f643-small: dzieci chciały zobaczyć mecz na żywo to poszliśmy na pierwszy lepszy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wszystkie stadiony zaorał w polsce bo to zakała krajowa jest. Zero sukcesów na arenie międzynarodowej i wylęgarnia degeneratów społecznych. Zamiast tego powinno sie budować tory lekkoatletyczne bo tam odnosimy spore sukcesy.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, biedron napisał(a):

 

co za debilny komentarz. Byleś? Widziałeś? Ty nawet z KRK nie jesteś :D

Byłem, mieszkałem 4 lata w Krakowie i miałem na roku kolegę co biegał po mieście z nożem :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, sartek napisał(a):

Coś mi się wydaje, że właśnie rodzi się nowy wątek do wydzielenia ;)

Już taki jest, wielokrotnie zamykany osobiście  :P

 

  • Haha 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aga napisał(a):

Już taki jest, wielokrotnie zamykany osobiście  :P

 

Taki pomysł: może jak pojawi się kolejny sztucznie inteligentny bot, to otworzysz wątek i go tam wpuścisz? Chętnie poczytałbym jego wyważone opinie w tych jakże zapalnych tematach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sartek napisał(a):

Taki pomysł: może jak pojawi się kolejny sztucznie inteligentny bot, to otworzysz wątek i go tam wpuścisz? Chętnie poczytałbym jego wyważone opinie w tych jakże zapalnych tematach :)

KĄCIK KIBOLA jest otwarty ztcp ;)

 

Z botami jest ten problem, że pojawiają się na chwilę i nie wracają  :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aga napisał(a):

Pomarliście? :P

 

 

FTZ.

 

Ja jestem w Cisnej, wczoraj padł T-Mobile w którym mam telefon a schronisko ma internet. Wieczorem dopiero postawili.

 

PS. Umierał będę (może) dzisiaj bo idę na Jasło a deszcz pada. Wczoraj musiałem zrobić wycof, powyżej 1000 metrów było za dużo mokrego śniegu. Nie uśmiechało mi się zjechać na nim.

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu ogarniem Subarynke przed długim wyjazdem. Mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek, ale na wszelki wypadek biorę ze sobą walizkę z narzędziami, alternator, pasek alternatora, multimetr, oczywiście o oleju nie wspominam :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

W tym tygodniu ogarniem Subarynke przed długim wyjazdem. Mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek, ale na wszelki wypadek biorę ze sobą walizkę z narzędziami, alternator, pasek alternatora, multimetr, oczywiście o oleju nie wspominam :biglol:

Ja jadę ze stukającym przegubem, prawie to samo, ale jednak nie to samo co zapasowy alternator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sartek napisał(a):

Ja jadę ze stukającym przegubem, prawie to samo, ale jednak nie to samo co zapasowy alternator ;)

Ograniczam się z rzeczami, które faktycznie jestem w stanie zrobić sam na trasie w przeciągu 30 minut :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Ograniczam się z rzeczami, które faktycznie jestem w stanie zrobić sam na trasie w przeciągu 30 minut :) 

Ja dzisiaj sam pojechałem do serwisu, żeby się w ten przegub wsłuchali i powiedzieli, że mi się po drodze nie urwie. Wymiana umówiona na 9 maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, sartek napisał(a):

Ja dzisiaj sam pojechałem do serwisu, żeby się w ten przegub wsłuchali i powiedzieli, że mi się po drodze nie urwie. Wymiana umówiona na 9 maja :)

Powodzenia :thumbup: 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...