Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Aga napisał(a):

BTW, @fulcrum, brakuje Ci 1 posta poza off topic, będziesz miał ładną liczbę postów ;)

wiesz, że jak go napiszę to dłuuuuuuugo nic więcej nie napiszę? i będę lewakiem zabraniającym trzymania kobiet w kuchni?  :)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Luku napisał(a):

latający forester - pamiętamy

Kiedyś chciałam na tamtej barierze nakleić świnkę, ale nie bardzo jest jak tam w miarę bezpiecznie dotrzeć pieszo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fulcrum napisał(a):

wiesz, że jak go napiszę to dłuuuuuuugo nic więcej nie napiszę? i będę lewakiem zabraniającym trzymania kobiet w kuchni?  :)

 

3 minuty temu, fulcrum napisał(a):

wiem! liczę na to  :)

 

;)

 

W oftopie możesz pisać bez szkody dla licznika na szczęście :)

 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał(a):

Kiedyś chciałam na tamtej barierze nakleić świnkę, ale nie bardzo jest jak tam w miarę bezpiecznie dotrzeć pieszo ;)

zleć studentom - kto naklei ma większą szansę na 3.0 :D

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Luku napisał(a):

zleć studentom - kto naklei ma większą szansę na 3.0 :D

Już nie ma takich studentów niestety ... kiedyś to były czasy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Aga napisał(a):

Kiedyś chciałam na tamtej barierze nakleić świnkę, ale nie bardzo jest jak tam w miarę bezpiecznie dotrzeć pieszo ;)

Można to zrobić tak: 1. Założyć do jazdy szpilki w tym jedną zwichniętą; 2. Zatrzymać się na awaryjnych tam gdzie trzeba; 3. Wyjść z Latającego Forestera ramionami robiąc gest "taka mala"; 4. Pokuśtykać to tu to tam aż do TEGO miejsca; 5. Zostawić (niepostrzeżenie!) świnkę; 6. Ponownie ramionami oznajmić "taka mala" i wrócić do Latającego Forestera; 7. Rekwizytowe szpilki zdjąć i prowadzić boso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Można to zrobić tak: 1. Założyć do jazdy szpilki w tym jedną zwichniętą; 2. Zatrzymać się na awaryjnych tam gdzie trzeba; 3. Wyjść z Latającego Forestera ramionami robiąc gest "taka mala"; 4. Pokuśtykać to tu to tam aż do TEGO miejsca; 5. Zostawić (niepostrzeżenie!) świnkę; 6. Ponownie ramionami oznajmić "taka mala" i wrócić do Latającego Forestera; 7. Rekwizytowe szpilki zdjąć i prowadzić boso.

Z tego wszystkiego wybieram:

26 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

prowadzić boso

bo lubię :)

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem moja walizka i torba podręczna jadą w sobotę do Kijowa z pewną znajomą Ukrainką, która jedzie odwiedzić syna, z którym się nie widziała kilka lat. Tutaj zajmuje się kosmetologią, ale z zawodu jest pielęgniarką, tak że trzymam kciuki, żeby wróciła...

  • Super! 2
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Platforma-wiertnicza-przejechala-noca-przez-Gdansk-n186250.html

 

Kiedyś, przypadkiem trafiłam na obwodnicy na wielki gabaryt, ale nie tak spektakularny.

Szkoda, że nie wiadomo dokładnie, o której przejeżdża przez daną okolicę, bo bym to chętnie obejrzała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał(a):

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Platforma-wiertnicza-przejechala-noca-przez-Gdansk-n186250.html

 

Kiedyś, przypadkiem trafiłam na obwodnicy na wielki gabaryt, ale nie tak spektakularny.

Szkoda, że nie wiadomo dokładnie, o której przejeżdża przez daną okolicę, bo bym to chętnie obejrzała.

 

 

może nie ciągnę takich spektakularnie wielkich rzeczy, ale coś tam dużego czasami wiozę. fajna zabawa. szczególnie w centrum miasta, gdzie się wciskamy na centymetry. w tym rozkopanym Poznaniu...  :) A ostatnio z czymś takim przebijałem się przez Częstochowę by wylądować w kamieniołomie w okolicach Kudowy. Fajnie było po tych zakrętach na górkach walczyć 20231217_132322.thumb.jpg.6de78f6d77e1995286e2f89a55d7c5ca.jpg20231217_132322.thumb.jpg.6de78f6d77e1995286e2f89a55d7c5ca.jpg

Edytowane przez fulcrum
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fulcrum napisał(a):

szczególnie w centrum miasta, gdzie się wciskamy na centymetry.

No to właśnie mnie ciekawi, kiedyś, btw, chciałam zrobić wszystkie kategorie, ale to było w innym życiu ;)

 

Wtedy na obwodnicy dali się mi wyprzedzić, ale tylko dlatego, że na zjeździe z estakady jest wystarczająco szeroko i było tylko kilka aut za mną. Z Morskiej wjechałam na estakadę Kwiatkowskiego tuż za nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo najczęściej to właśnie trzeba uważać na to co inni kierowcy odwalą i przewidywać, że np skręcając w prawo ze środkowego pasa jakiś as wjedzie na prawy by być szybciej, mimo dwóch kogutów z tyłu i włączonego kierunkowskazu  :)

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fulcrum napisał(a):

bo najczęściej to właśnie trzeba uważać na to co inni kierowcy odwalą i przewidywać, że np skręcając w prawo ze środkowego pasa jakiś as wjedzie na prawy by być szybciej, mimo dwóch kogutów z tyłu i włączonego kierunkowskazu  :)

Tak tak, we mnie kiedyś wjechał TIR wyjeżdżający z budowy KFC. Skończyło się tym, że zdemolował mi pół OBK, odmówił przyjęcia mandatu, sprawa skończyła się w sądzie. Ja straciłam zniżki, bo naprawiałam z AC i  musiałam jeździć skodą dwa miesiące :P

Później był regres, ale w sądzie sprawa trwała rok.

 

Darł się na mnie jak debil na dodatek.

 

Facet totalnie nie ogarnął, tak że różnie z tym bywa. Gdyby nie stał na awaryjkach w dupnym miejscu, to bym poczekała.

Mnie nie irytują, o dziwo, wyprzedzające się tiry ;)

 

 

Jest gdzieś zresztą wątek na ten temat w Off topie. Stare dzieje  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Aga napisał(a):

Tak tak, we mnie kiedyś wjechał TIR wyjeżdżający z budowy KFC. Skończyło się tym, że zdemolował mi pół OBK, odmówił przyjęcia mandatu, sprawa skończyła się w sądzie. Ja straciłam zniżki, bo naprawiałam z AC i  musiałam jeździć skodą dwa miesiące :P

Później był regres, ale w sądzie sprawa trwała rok.

 

Darł się na mnie jak debil na dodatek.

 

Facet totalnie nie ogarnął, tak że różnie z tym bywa. Gdyby nie stał na awaryjkach w dupnym miejscu, to bym poczekała.

Mnie nie irytują, o dziwo, wyprzedzające się tiry ;)

 

 

Jest gdzieś zresztą wątek na ten temat w Off topie. Stare dzieje  ;)

 

OK. obiecuję uważać na OBK gdy będę w Gdańsku  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fulcrum napisał(a):

OK. obiecuję uważać na OBK gdy będę w Gdańsku  :)

:lol:

 

Mój OBK kilka lat temu wrócił do Warszawy, ja jeżdżę Forkiem, tak że ogólnie bądź czujny :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Knurek1111 napisał(a):

... że burger to nowy pączek.

 

stosuję tę zasadę od lat, dzisiaj ze względu że młoda niezbyt dobrze się czuła to było coś innego bardziej delikatnego

 

Zrzutekranu2024-02-8o19_49_57.thumb.png.a0df38c4299931d8459496bfe40f42a5.png

 

ale tradycyjnego pączka udało mi się dzisiaj nie zjeść, co również praktykuję od iluś lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radekk napisał(a):

szczęściara, a nie dało się przedłużyć?:P

Niestety nie, ale jak Forek postanowił Latać pojeździłam znowu Skodą. Tym razem Superbem :P

 

 

Poza tym mogę zameldować, że nie zjadłam dzisiaj żadnego pączka ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Aga napisał(a):

Niestety nie, ale jak Forek postanowił Latać pojeździłam znowu Skodą. Tym razem Superbem :P

 

 

Poza tym mogę zameldować, że nie zjadłam dzisiaj żadnego pączka ;)

 

Jeszcze ;) ? Ja zjadłem do tej pory pół i jest inaf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...