Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

... rozpoczął się sezon grzewczy czyli zaczęły grzać grzejniki. Myślałem, że przytrzymają nas aż temperatura w nocy przez kolejne trzy dni spadnie poniżej 10 stopni C, tym bardziej że zaciskamy pasa ale tak się nie stało. A taki algorytm przecież był stosowany od kiedy w Warszawie zaczęła działać sieć ciepłownicza.

 

Ciekawe, kiedy sezon grzewczy się skończy w przyszłym roku? Ja szacuję, że w połowie maja co oznacza że trwał będzie około 8 miesięcy.

 

Kiedyś sezon grzewczy trwał w Polsce 7 miesięcy, to cholerne ocieplenie klimatu nawet sezon grzewczy popsuło. :biglol:

Edytowane przez Szürkebarát
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Na dalsze wycieczki jeszcze trochę czasu potrzeba, a póki co kręcimy się w koło osiedla:dance:IMG_20220917_165413.thumb.jpg.31f134b91f7f777e10cd9e240d0622b9.jpg


Ale jeśli faktycznie chcesz zadbać o kolana to przesuń sobie siodełko do przodu i opuść kierownicę ;)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... odesłałem paszkwila do administratora lokalu w którym mieszkam bo po raz kolejny po otrzymaniu rozliczenia mediów za 2021 wykryłem, że chcą rozliczyć grzanie pustostanów frajerstwem które nie czyta przysłanych dokumentów. Co rok taka sama historia :facepalm: .

Edytowane przez Szürkebarát
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…że warto było zajrzeć dzisiejszego ranka na cmentarz  na Srebrzysku dla takiej oto scenki:

Główna aleja cmentarza. Ośmiu pracowników tegoż, a każdy chłop na schwał. Robota się zdecydowanie nie klei. Stoją, siedzą, gadają, palą, bawią się smartfonami. Jeden z nich, przycupnąwszy na taczce z fajką w garści mówi (cytuję): „Polska, to poje(…)any kraj”. Pozostali nie zaprzeczają… 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RedSasza napisał:

…że warto było zajrzeć dzisiejszego ranka na cmentarz  na Srebrzysku dla takiej oto scenki:

Główna aleja cmentarza. Ośmiu pracowników tegoż, a każdy chłop na schwał. Robota się zdecydowanie nie klei. Stoją, siedzą, gadają, palą, bawią się smartfonami. Jeden z nich, przycupnąwszy na taczce z fajką w garści mówi (cytuję): „Polska, to poje(…)any kraj”. Pozostali nie zaprzeczają… 

Niestety, pamiętam takie scenki z PRLu, wiele z nich zostało sportretowanych w komediach Barei. Tylko smartfonów wtedy nie było.

 

Po co było jeść tą żabę?

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RedSasza napisał:

…że warto było zajrzeć dzisiejszego ranka na cmentarz  na Srebrzysku dla takiej oto scenki:

Główna aleja cmentarza. Ośmiu pracowników tegoż, a każdy chłop na schwał. Robota się zdecydowanie nie klei. Stoją, siedzą, gadają, palą, bawią się smartfonami. Jeden z nich, przycupnąwszy na taczce z fajką w garści mówi (cytuję): „Polska, to poje(…)any kraj”. Pozostali nie zaprzeczają… 

 

Nie wiem czmu narzekał...przecież ostatecznie znalazł miejsce gdzie z kumplami mogli sobie w ciszy i spokoju posiedzieć, popalić i pogapić się w telefony we własnym towarzystwie :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

Nie wiem czmu narzekał...

Ja też tego nie rozumiem. Kiedy dwadzieścia minut później wracałem, to czterech z nich pracowało, ale pozostali czterej zniknęli. Może wyjechali z tego [- - - -] kraju w poszukiwaniu jakiegoś nie [- - - -] kraju? Kto wie…

 

Edytowane przez RedSasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RedSasza napisał:

Ja też tego nie rozumiem. Kiedy dwadzieścia minut później wracałem, to czterech z nich pracowało, ale pozostali czterej zniknęli. Może wyjechali z tego [- - - -] kraju w poszukiwaniu jakiegoś nie [- - - -] kraju? Kto wie…

 

Zaryzykuję. Czterech którzy zostali pracować to Ukraińcy, którzy nie mają dokąd i po co znikać bo nie po to wniknęli do Polski. Czterech znikniętych to zdrowe jądra suwerena, którzy mają dokąd i po co znikać. Nie po to ogłoszono ich suwerenem żeby nie mogli znikać kiedy uznają to za stosowne.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

Rozwiń :mrgreen:

Myślał, że zdąży mnie objechać i się przeliczył. Startowaliśmy oboje z pole position.

Później skorzystał z buspasa, ale ja skręciłam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aga napisał:

Myślał, że zdąży mnie objechać i się przeliczył. Startowaliśmy oboje z pole position.

Później skorzystał z buspasa, ale ja skręciłam ;)

 

A ja wczoraj miałbym stłuczki gdybym nie ustąpił wymuszającym pierwszeństwo. No i co, łyso?

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...