Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Cytryna vs. Oliwa? Państwo zwariowalo deczko?

odrębne światy - organoleptyszsznie też :P

...no dopsz. Cytryna rules OK!

Występuje brak stosownego emotikonó :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że oto i jestem, zdrowy, wypoczęty i trzeźwy jak niemowlę jeża :) Melduję, że spotkanie z zacnymi kolegami było bardzo zacne i do tego wszystkiego bardzo kulturne jego mać :) Jak widać popijawa w dobrym gronie nie niesie ze sobą przykrych konsekwencji w dniu następnym:P Teraz kawka, śniadanko i można pomału czynić przygotowania na powrót rodziny :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Aga napisał:

... pierwszy spot gdańsko-podkarpacki zaliczony ;)

Tylko tego wyczekiwanego Forka nie było mi dane pomacać, tak że liczę na powtórkę :D

No wiesz, na pierwszym spocie tylko kawa, do przyjemności przejdziemy przy następnym :rolleyes:

p.s. ja Twojego OBK też nie macałem, chociaż stał bliżej. A tak chciałem zobaczyć ten błękit :(

p.s. zapraszamy z rewizytą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elmo napisał:

bush_doing_it_wrong_1.jpg

 

 

A propos:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, B-52 napisał:

Proponuję, żebyś go tu wkleiła, a my po koleżeńsku pomożemy Ci go rozstrzgnąć :D.

Mogłabym to zrobić, ale raportujący nie napisał ani słowa w raporcie :rolleyes:

5 godzin temu, Guliwer napisał:

No wiesz, na pierwszym spocie tylko kawa, do przyjemności przejdziemy przy następnym :rolleyes:

p.s. ja Twojego OBK też nie macałem, chociaż stał bliżej. A tak chciałem zobaczyć ten błękit :(

p.s. zapraszamy z rewizytą.

Dzięki :)

 

Niespodzianka się udała? Zdążyłeś na czas? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, przemekka napisał:

Czyli to nie była popijawa. :P

 

 

9 godzin temu, elmo napisał:

bush_doing_it_wrong_1.jpg

 

Zazdrość... straszna rzecz :P Ja po prostu wiedziałem, kiedy należy przystopować, co nie zmienia faktu, że zabawa była przednia :)

 

Melduję, że rodzina powróciła... chyba nawet się stęsknili:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Aga napisał:

Dzięki :)

Niespodzianka się udała? Zdążyłeś na czas? ;)

Cała przyjemność po mojej stronie B)

Tak, chociaż z jedną parą spotkaliśmy się w drzwiach, ale to oni byli spóźnieni 20 minut :wacko:

Forek przy 150 kmh nie zatrudnia turbiny powyżej 0,1 ale przy 160 kmh potrafi pogonić na 0,4.

Spalanie adekwatnie 11,5-11,7 i 12,0-12,2 na tempomacie.

Autostrada LDZ-WAW - tradycyjnie dzicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rosaskc napisał:

Dzisiaj do pracy zamiast 40 minut jechałem 1h40m :mellow: Dramat jest na tym odcinku.

A2 LDZ-WAW: My akurat dzisiaj w odwrotnym kierunku, około 7.00-7.15, do Łodzi na SJS. To co się działo w kierunku Warszawy (po drodze były co najmniej dwie stłuczki) to armagedon - ciasno było już od Wiskitek.

A Forek w śnieżycy był pierwszy na drodze, o ile tylko nikt nie blokował lewego pasa :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas byłem niewinny, dlatego nie mogłem uznać tego skazania za zasadne i dlatego uważam je za niebyłe ;) 

 

Melduję, że odebrałem starego forka z serwisu, popsuli mi go i musiałem oddać znowu. Przy tej okazji melduję, że niewiele rzeczy mnie mocniej marszczy od postawy, z której wynika sugestia, że to ja popsułem po odebraniu z serwisu. 

 

Edytowane przez B-52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, B-52 napisał:

Ja tam cały czas byłem niewinny, dlatego nie mogłem uznać tego skazania za zasadne i dlatego uważam je za niebyłe ;) 

Melduję, że ja również uważam się za niewinnego, co więcej, brak dwuinstancyjności postępowania, oraz inkwizycyjny charakter sądu każą mi wątpić w to, że zostałem skazany w sposób umożliwiający mi rzetelną obronę, ale nic to, bywają w życiu większe dramaty, na ten przykład konieczność spreparowania fotek Carfita w szpilkach :P

 

Godzinę temu, przemekka napisał:

Że nic mi się nie chce. No może z wyjątkiem kawy. :rolleyes:

Skoro Elmo poszukuje fotek Carfita w szpilkach (a tak, mam okazję, to sobie z kolegi podworuję) to pozwolisz, że ja będę czynił honory:

 

6c19c02b414119d1f677db87ad7e7f3a--coffee

 

Melduję, że dzisiaj w drodze do pracy miałem okazję przetestować hamulce torebuni - najpierw na drogę wbiegły dziki, potem jakiś taksówkarz w 50-cio letnim Passacie stwierdził, że znak "Stop" jest pewnie tylko dla ozdoby, a na sam koniec jakiś władca lewego pasa w Matizie postanowił zmienić kierunek jazdy bez sygnalizowania tego zamiaru... ciężki ten poranek ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...