Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@@elmo, wiem, że aplikanci nie noszą togi, na garnitur ich też nie stać, więc pozostaje wdzianko robina :D ale ok, nie znęcam się już nad tym szlachetnym zawodem, bo jeszcze będziesz mi Skodę wytykał.

A właśnie, podobno warszawska OIRP ma wydać uchwałę stwierdzającą, że tylko Skoda nie godzi w godność zawodu radcy prawnego i obliguje tym samym członków OIRP do dobrej zmiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@elmo, wiem, że aplikanci nie noszą togi, na garnitur ich też nie stać, więc pozostaje wdzianko robina :D ale ok, nie znęcam się już nad tym szlachetnym zawodem, bo jeszcze będziesz mi Skodę wytykał.

A właśnie, podobno warszawska OIRP ma wydać uchwałę stwierdzającą, że tylko Skoda nie godzi w godność zawodu radcy prawnego i obliguje tym samym członków OIRP do dobrej zmiany :P

tumblr_lkkzmeZiwP1qh5iszo1_400.gif

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Elmo i B-52 mogą się poczuć urażeni, że zaliczasz mnie do ich szacownego grona

My jesteśmy mniej marudni :P  :D

ale za to biegacie w śmiesznych pelerynkach, do tego niebezpiecznie przypominających sutanny :evil2:

homer-priest.jpg

Sukienki mają swoje dobre strony ;).

 

I dalej, do pracy. Przyjemnego popołudnia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A właśnie, podobno warszawska OIRP ma wydać uchwałę stwierdzającą, że tylko Skoda nie godzi w godność zawodu radcy prawnego i obliguje tym samym członków OIRP do dobrej zmiany

A u mnie na Sądowym parkingu jakoś więcej Subaraków niż Skód widzę ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle walczę, ale zostały mi już tylko klauzule dotyczące arbitrażu i kilka załączników - dam radę :superhero:

zmarł artysta znany jako Prince :(

Też jakoś przed chwilą się dowiedziałem że Prince przeszedł na tamtą stronę ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

melduję, że za jakieś 10 godzin rozpoczynam weekend :)

w stacjach radiowych sporo muzyki Princa... szkoda gościa, bo chociaż jego muzyka to nie moje klimaty, to melduję, że jednak wielkim artystą był

melduję, że dzień rozpoczął się o 4:50 - nieco za wcześnie jak na mój gust, ale przynajmniej załapałem się na ciepłe pieczywo w piekarni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...