Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Melduje ze brak tabletek do czyszczenia ekspresu to hwd RTV AGD !

3 dni bez krupsa to ból !

w media markt/saturn nie ma ?
Jest ale len zwycięża, ma być blisko

 

To zamów przez neta przyjdą do domu :P btw. A to nie wiesz ,ze takie rzeczy kupuje sie na zapas ? Tak jak tabletki do zmywarki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chcesz dobrą kawę to polecam kawiarkę do espresso. Kosztuje niewiele, do tego kupujesz kawę np. w Tchibo, gdzie naw miejscu zmielą ci ją na odpowiednią grubość.

A kawa smakuje prawie jak we Włoszech. ;)

 

Tylko jeśli masz płytę indukcyjną to zwykła aluminiowa nie będzie działać. Musi być stalowa, a ta jest troszkę droższa.

U mnie tradycyjnie kuchnia na butle i piekarnik na prąd ;)

 

 

Póki co pomęczę sie z sypana :) 

 

 

W takim razie polecam jeszcze inny patent na dobrą kawę. 

 

gazaki.jpg?w=510

 

Poszukaj na YT przepisu pod hasłem kawa po grecku albo po ormiańsku lub gruzińsku. 

 

Piliśmy taką na Subariadzie w Gruzji i Armenii i lepszej nie piłem. Robi się ją bardzo prosto, cały myk polega na tym, żeby w odpowiednim czasie ją zdjąć z ognia. No i kawa musi być bardzo drobno zmielona. I przynajmniej w Gruzji piją ją na słodko i cukier dodają na początku. 

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilkunastu lat tylko taką kawę robię :)

Jeszcze trzeba pamiętać, żeby przy pierwszym zagotowaniu na chwilę zdjąć z ognia i postawić ponownie. Drugie gwarantuje piankę :D

A - no i kawa musi być dobra...

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Że mój subaraczek zaniemógł i smuci mnie to trochę.

 

To niefajnie :( Co się stało?

Objawy są takie, że jest nierówno na jałowym biegu, trzęsie się. Kiedy załóżmy dojeżdżam do świateł (i w każdej sytuacji kiedy zdejmuję bieg) obroty tak ostro lecą w dół, że nawet spadają do zera i wtedy samochód gaśnie. No i niestety, moim zdaniem, dymi nadmiernie.

 

Odstawiłem do ludzi, którzy się nim opiekują, diagnoza najpewniej w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten wątek na tym forum i całkowitą bierność moderatorów, którzy whoy wie gdzie są i co robią, zaczynam się zastanawiać, czy następny samochód, który zamierzam kupic(nowy) będzie Subaru...

Dno i metr mułu...

Możesz miec Subaru i nie korzystać z forum ;)

 

Mniej nerwów itd :)

 

 

Albo miec Subaru i korzystać z tego co jest w technicznym/nielegalu/giełdzie a OT omijać szerokim łukiem ;)

 

Pozdrawiam , bez spiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cutting off the nose,to spite the face. Bardzo mądre ;)

 

Coś a'la nasze, polskie "na złość mamie odmrozić sobie uszy" ;)

 

Objawy są takie, że jest nierówno na jałowym biegu, trzęsie się. Kiedy załóżmy dojeżdżam do świateł (i w każdej sytuacji kiedy zdejmuję bieg) obroty tak ostro lecą w dół, że nawet spadają do zera i wtedy samochód gaśnie. No i niestety, moim zdaniem, dymi nadmiernie.

Będzie dobrze, może to po prostu regulator obrotów. Dymienie może być związane z obniżeniem temperatury, wyraźniej widać parę wodną.

Edytowane przez subleo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten wątek na tym forum i całkowitą bierność moderatorów, którzy whoy wie gdzie są i co robią, zaczynam się zastanawiać, czy następny samochód, który zamierzam kupic(nowy) będzie Subaru...

Dno i metr mułu...

Ferując wyroki i rozstrzygając o winie czy współudziale,nie zapomnij spojrzeć w lustro. ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...