Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

dawać mi ten rozkwit :)

 

12308727_10208075726601760_9163584671934

Wyssane z palca liczby.

W roku 2015 dług publiczny oszacowany jest na poziomie 2,9% PKB. Czyli utrzymujemy nadal określony przez EU 3% próg zadłużenia publicznego.

To właśnie PiSS by móc spełnić swoje obietnice wyborcze, zmuszony będzie zwiększyć zadłużenie kraju, przekraczając dopuszczalny próg zadłużenia.

PKB to dochody państwa ? ;)

 

 

 

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeklejam komentarz z Fb Dudy:

 

"Nie przyjmowałem przysięgi od sędziów wybranych przez poprzedni parlament, by nie naruszać demokracji"

To nie "jakieś media" ani "jakieś lewactwo" lecz NAJWYBITNIEJSI PRAWNICY TEGO KRAJU mówią Panu, że NARUSZYŁ PAN DEMOKRACJĘ. Naruszył ją Pan odbierając przysięgę od "sędziów" (osób o marnym dorobku i autorytecie, skądinąd), wybranych na trzy miejsca LEGALNIE obsadzone, co dziś ostatecznie potwierdził TK.

Nie czuje się Pan nieco niezręcznie, gdy choćby tutaj, na Pana "wallu" ci ludzie są lżeni od "komuchów" i opluwani, podczas gdy broni Pana realny komuch i kiszczakowski prokurator Piotrowicz tryumfalnie głosząc że ma gdzieś wyrok TK, bo jest jakoby "pozamiatane"?

Prof. Zoll mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Prof. Rzepliński mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Prof. Safjan mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Prof. Stępień mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Prof. Łętowska mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Prof. Chmaj mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Prof. Zimmermann, Pański promotor (!) mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Sędziowie orzekający Trybunału Konstytucyjnego (nad którym NIE MA PAN ŻADNEJ ale to ŻADNEJ władzy! Odbiór przysięgi to nie rola "selekcjonera" sędziów po uważaniu) mówią Panu w DWÓCH OSTATECZNYCH, NIEPODWAŻALNYCH orzeczeniach, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Rada Pańskiego macierzystego wydziału na UJ mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Rady wiodących wydziałów prawa innych uniwersytetów mówią Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Fundacja Helsińska mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Rzecznik Praw Obywatelskich mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Stowarzyszenia prawnicze całego kraju mówią Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Przedstawiciel Sądu Najwyższego mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Krajowa Rada Sądownictwa mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Naczelna Rada Adwokokacka mówi Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.
Media wolnego świata mówią o Panu, że naruszył Pan demokrację i konstytucję.

Wszystkim im/nam Pan splunie pod nogi, że to jakieś "lewactwo" i "popłuczyny po PO"? Naprawdę?

Niebawem powie Panu to samo Rada Europy.

A później usłyszy to Pan być może od Trybunału Stanu.

WSTYD.

Smutne że sprowadza Pan prezydenturę do żyrowania obsesji Jarosława Kaczyńśkiego. Z tym, że on jest w państwie formalnie NIKIM. To Pan odpowiada przed Bogiem, historią oraz PRAWEM.

Nie jest Pan Ludwikiem XIV wybrało Pana zaledwie 29% uprawnionych do tego Polaków, a "większość" (zwłaszcza zdobyta kłamstewkami o "budowaniu wspólnoty") to rzecz ulotna. Te pozostałe 71% które na Pana NIE zagłosowały, choć mogły, w tym ja, wierzyło że spełni Pan własną obietnicę bycia Prezydentem wszystkich Polaków, jednoczącym, zasypującym bolesne podziały, samodzielnym i sprawiedliwym. Ma Pan wszelkie ku temu przesłanki. Taki zawód jest bolesny i przykry.

 


 

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak tam pikieta KOD-u dzisiaj? Ponoć tysiące ludzi :biglol:

Jedynym autoryzowanym marszem KOD jest ten zapowiedziany na 12.12.

A teraz możesz kontynuować bezrefleksyjne rżenie.

 

 

kultura +1 :wacko:

Pocieszające,że jednak są w tym kraju mądrzy ludzie.

ale tylko z jednej strony :biglol:  uff jak dobrze, że ich mamy

ps:

w czerwcu pan Zoll nie protestował jak PO łamało konstytucję bo pracował i nie miał czasu interesowac sie tym co sie wyprawia w Kraju :biglol::yahoo:

 

 

Wyssane z palca liczby.

przedstaw te prawdziwe jak je posiadasz ;)

 

zrobię to z przyjemnością ale z racji tego że byłeś pierwszy, najpierw poczekam jak uwiarygodnisz "swoje" dane :)

 

ale to ty twierdzisz, że mijają się  z prawdą więc czekam na PRAWDZIWE dane

moje sa wiarygodne

 

obawiam się ze 3/4 tak pokonuje przejazdy kolejowe

jest tylko jeden problem- pindolino nie słychać i nie jedzie 30 km/h :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje nockę w pracy :/ ale za to Subaru bulgota co jakiś czas za oknem :D

 

 

 

 

Na studiach mam wykładowcę który dosyć blisko współpracował z L.Kaczyńskim i stwierdził ,że Lech był pod mega presja Jarka . Teraz Jarek znalazł sobie marionetkę w postaci A.Dudy. A zachowania Jarka przyrównał do prób zdobywania świata przez Hitlera( marzenie o potężnym państwie) Wzrost ten sam , tylko wąsów brak ;)

Edytowane przez niebieskiultras
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na studiach mam wykładowcę który dosyć blisko współpracował z L.Kaczyńskim i stwierdził ,że Lech był pod mega presja Jarka . Teraz Jarek znalazł sobie marionetkę w postaci A.Dudy. A zachowania Jarka przyrównał do prób zdobywania świata przez Hitlera( marzenie o potężnym państwie) Wzrost ten sam , tylko wąsów brak ;)

 

Oj boję się ,że się mocno naraziłeś reszcie tutejszych kibiców ;)

A wykładowcy należy słuchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z konkretnych meldunków to znalazł się RAFowski worek z którym mój dziadek wrócił z Anglii po wojnie.Wraszcie wrócił do prawowitego dziedzica ;) mam jeszcze dostać skrzynię.

Pięknie! Niezmiernie się cieszę :) ! Tacy Dziadkowie to powód do dumy, trzeba o nich pamiętać, opowiadać i przekazywać tę żołnierską spuściznę z pokolenia na pokolenie. Notować, odtwarzać, gromadzić pamiątki póki jeszcze istnieją, gdyż czas zaciera pamięć. To byli i nadal są w naszej pamięci prawdziwi bohaterowie! 

Edytowane przez subleo
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na studiach mam wykładowcę który dosyć blisko współpracował z L.Kaczyńskim i stwierdził ,że Lech był pod mega presja Jarka . Teraz Jarek znalazł sobie marionetkę w postaci A.Dudy. A zachowania Jarka przyrównał do prób zdobywania świata przez Hitlera( marzenie o potężnym państwie) Wzrost ten sam , tylko wąsów brak ;)

Oj boję się ,że się mocno naraziłeś reszcie tutejszych kibiców ;)

A wykładowcy należy słuchać ;)

 

Ja ze swoimi poglądami się nie kryje. Nie głosowałem na nikogo z partii obecnych w rządzie (moja partia sie nie dostała choć byla na granicy )

 

wykładowca ma mega doświadczenie z tego co mówił a nie mam podstaw by mu nie wierzyć ;)

 

 

Wykładowca to dr hab. Marek Pliszkiewicz

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie wiedział do tej pory jest kolejna gra z Subaru Hawkeye WRX STI

 

Test Drive Unlimited 2

 

Na mnie największe wrażenie zrobił DIRT Rally. Fizyka gry i jakość szczegółów bije na łeb WRC5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A z konkretnych meldunków to znalazł się RAFowski worek z którym mój dziadek wrócił z Anglii po wojnie.Wraszcie wrócił do prawowitego dziedzica ;) mam jeszcze dostać skrzynię.

Pięknie! Niezmiernie się cieszę :) ! Tacy Dziadkowie to powód do dumy, trzeba o nich pamiętać, opowiadać i przekazywać tę żołnierską spuściznę z pokolenia na pokolenie. Notować, odtwarzać, gromadzić pamiątki póki jeszcze istnieją, gdyż czas zaciera pamięć. To byli i nadal są w naszej pamięci prawdziwi bohaterowie! 

 

 

Racja :) Zdjęć z Angli mam sporo,mundur gdzieś był,ale niby nikt w rodzinie nie wie gdzie ;) Teraz będę miał dwie fizyczne pamiątki  :)

 

PS.Subleo "Motor" zakupiony  ;)

Edytowane przez stach1111
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Subleo "Motor" zakupiony  ;)

Choć rzadko czytuję prasę motoryzacyjną, też zakupiłem, głownie aby poczytać o Miniaku. A tam z szafy wyskakuje SBD w kategorii "50 najbardziej awaryjnych silinków" czy jakoś tak. Czuję się prześladowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.Subleo "Motor" zakupiony  ;)

Choć rzadko czytuję prasę motoryzacyjną, też zakupiłem, głownie aby poczytać o Miniaku. A tam z szafy wyskakuje SBD w kategorii "50 najbardziej awaryjnych silinków" czy jakoś tak. Czuję się prześladowany ;)

 

Tak się skupiłem na Miniaku,że nie zauważyłem innych artykułów ;)

 

Co do artykułu,to w zasadzie dowiedziałem się wszystkiego co już wiem może z wyjątkiem danych testowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale pewne fakty się nie zgadzają, przykładowo Hitler miał żonę Ewę Braun, która go zresztą zdradzała.

 

Żoną została w ostatniej chwili.

Kto wie co się wydarzy w ostatnich chwilach? ;)

 

Sugerujesz, że ma partnerkę :D ... no bo bez, to droga do małżeństwa daleka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...