Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

"Mam tak samo jak ty..." ;) ...i zastanawiam się ile jeszcze szalonych pomysłów mogłem zrealizować ale mnie jakieś społeczne normy powstrzymywały :biglol:

To też ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Aga napisał:

Tak myślałam ;)

 

Ciężko pracujesz, to widać na The Forum :mrgreen:

Muszę przyznać, że ten rok jest wyjątkowy, wszystko przychodzi bez najmniejszego wysiłku, wręcz skandalicznie łatwo w odniesieniu do historii.

Produkcja zawalona do końca 3 kwartału, plan sprzedaży wykonany, ale to wszystko efekt spiętrzenia zleceń po pandemii. W przyszłym roku trzeba będzie się bardziej postarać, dlatego już teraz zaczynam kombinować 1 kw. 2023. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

@ipsx82 jest geniuszem, bo jak na naiwnego jak do tej pory mi nie wyglądał :OO:

Myślę, że na pewnym etapie życia każdy z nas tak miał, po czym człowiek się budzi z obrączką na palcu, dziećmi i kredytem :biglol:, ale na nic innego bym nie zamienił :wub:  poza kredytem oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiwi 4ester napisał:

Myślę, że na pewnym etapie życia każdy z nas tak miał, po czym człowiek się budzi z obrączką na palcu, dziećmi i kredytem :biglol:, ale na nic innego bym nie zamienił :wub:  poza kredytem oczywiście :D

 

Wczoraj idąc na występ Abelarda Gizy spotkałem kolegę, którego nie widziałem chyba jakieś 20 lat jak nie lepiej. Powiedział mi, że mnie wspomina bo jako jedyny się z niego nie śmiałem kiedy byliśmy w skałach grupą znajomych i trochę im tam pokazywałem co i jak.

Też bym tego na nic nie zamienił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Coraz częściej myślę o tym, ile błędów w życiu zrobiłam ;)

 

Kiedyś Kolega zaskoczył mnie mówiąc, że on już popełnił w życiu wszystkie błędy. To radykalne stwierdzenie spowodowało, że zacząłem analizować swoje życiowe postępowanie To i owo jest jeszcze przede mną ale raczej nieosiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, eurojanek napisał:

Podejście nauczycielskie: "nie popełniaj błędów".

Podejście biznesowe: "popełniaj jak najwięcej błędów, wyciągaj wnioski, atakuj dalej budując na nich".

Popełnianie błędów jest chyba najszybszą metodą uczenia się.

Podejściem biznesowym jest przeistoczenie własnych błędów w cudze błędy. Jeśli się uda - nie trzeba atakować. I po co wyciągać wnioski skoro błędy są cudze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Nie! Dla mnie - nie było to smutne. Wesołym ma być popełnianie kolejnych błędów, do zgonu?

 

Lepiej żyć i popełniać błędy, niż nie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

I jak ? Dobry występ ? 

Dobry. Abelard reprezentuje styl, który mnie bardzo dopowiada więc niekoniecznie mogę być obiektywny. Trochę taki niedosyt mi pozostał, ale chyba tak ma być.

Pierwszy raz udało mi się zobaczyć go na żywo. Było parę skeczy, które weszły tak jak nigdzie indziej ze względu na specyfikę Łodzi, sam Abelard o tym wspominał.

Sporo interakcji z widownią czego Abelard raczej nie robił do tej pory.

Jako support wystąpili Jakub Śliwka i Janusz Pietruszka...taki wegetariański :biglol:

Też nieźle podkręcili atmosferę :faja:

Dobrze się bawiłem, jak kupowałem to zostało już niewiele miejsc. Było na przykład miejsce 13 w XIII rzędzie...a przedstawienie 13 kwietnia. Nawet z przekory miałem wziąć, ale postanowiłem nie drwić z losu i wybrałem 22 w XII :OO:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...