Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem wcześniej o Duchu Puszczy i, że wracam do Białowieży 7.01.

No ale "fajne podejście", czyt L4 w dniu wyjazdu pseudokolegi poskutkowało tym iż od dziś buszuję po okolicach, tzn.przez kilka dni Siemiatycze. Pierwszy widok pod szpitalem. 

IMG_20211229_184951.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ipsx82 napisał:

Pomylisz  się  w obliczeniach odsetek i już  będziesz  mieć  koleżanki  jak Cię  kilka razy przeczołgają po korytarzach :biglol:

Oczywiście, że się pomylę bo zaokrąglenia (wyliczane przez kalkulator ze strony rządowej) nie są ich błędem tylko moim!

 

O tempora, o mores... Kiedyś to się człowiek może i czołgał, z koleżankami, po korytarzach ale jakoś inaczej to było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szürkebarát napisał:

Oczywiście, że się pomylę bo zaokrąglenia (wyliczane przez kalkulator ze strony rządowej) nie są ich błędem tylko moim!

Zaokrąglaj w górę do pełnych złotych, do tego dodaj 2 złote i powinno być dobrze :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aga napisał:

Zaokrąglaj w górę do pełnych złotych, do tego dodaj 2 złote i powinno być dobrze :mrgreen:

Niestety tak nie będzie bo wyniknie nadpłata a ww kalkulator od 49 gr zaokrągla w dół. Już to kiedyś przerabiałem. Nadpłatę złotówki czy dwóch złotych mój budżet (ku chwale Ojczyzny!) wytrzymał by ale fiskus już nie i od nowa zaczęła by się kołomyjka i strata czasu.

 

Strata czasu podczas gry o pietruszkę, najbardziej mnie wku.

 

Jutro pójdą przelewy. Na kwotę 199 złotych. Mój czas poświęcony na to kosztował więcej, czas urzędniczki i maszynerii pewnie jeszcze więcej. O wycenie mojej irytacji nie ma co gadać bo sam sobie jestem winny, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że przed chwilą skończyłem pisać skargę na obsługę w sklepie stacjonarnym któremu nie chciało się sprowadzić kurtki w rozmiarze XL twierdząc że już nigdzie ich nie ma  i jedyny dostępny rozmiar to L , a jak wróciłem do domu i sprawdziłem w necie to mają pod dostatkiem XL na magazynie głównym i w Poznaniu i w Katowicach w salonach stacjonarnych i że obecnie jestem posiadaczem dwóch kurtek z czego żadnej nie mogę użyć :biglol: bo kupiona stacjonarnie lekko przyciasna i muszę oddać z metkami a kupiona przez neta do odbioru za 3-4 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blixten napisał:

To na Twojej dzielni ? Jest chociaż parking tam, ram pam pam pam ? :biglol:

Owszem, miejsca są, czasem tam jeżdżę, ale dzisiaj się zmusiłam do spaceru, w tę i z powrotem mam jakieś 1500 kroków :mrgreen:

To jest przy Bramie Nizinnej, naprawdę polecam. Ostatnia porządna piekarnia, z tradycjami.

 

Piekarnia niestety w kiepskiej formie, chleb kosztuje 4 zł. Wszystko ręczna robota i w piecu opalanym drewnem wypiekane. W Nowym Chlebie czy Babette podobny chleb kosztuje 10 zł... a tam na pewno nie mają takiego pieca ;)IMG_20211230_073730.jpg

Dzisiaj robiłam zakupy na wyjazd, zamówienie z samej Gdyni dostałam :P

 

Część moich zakupów powyżej ;)

 

 

 

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blixten napisał:

Uffff, bo już pomyślałem, że sama wszystko zjesz ;)

Większości i tak nie mogę, tzn. spożywam, ale nielegalnie i nieczęsto ;)

Mam nadzieję, że mój lekarz tu nie zagląda :mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ipsx82 napisał:

Niestety po świętach troszkę się przytyło. :mellow:

Polecam (jeśli można) pójść oddać krew :) podobno po takiej donacji organizm "pompuje kilka kilo" w odbudowanie tego co oddaliśmy :D

 

1 godzinę temu, Aga napisał:

Byłam po pieczywo u Majchrowskiego. 

 

W Krakowie trochę inaczej i trochę gorzej się to nazwisko kojarzy :upside-down-face_1f643-small:

 

55 minut temu, ipsx82 napisał:

Że dzień  dobroci dla kuzynki i w jej FJ wykasowałem  błąd  katalizatora P0420

 

Haha, piąteczka :thumbup: też dzisiaj jestem po kasowaniu tego błędu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...