Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Nargond napisał:

słodka czarna fortuna to chyba była Wiśniowa (a z czarnych fortun to puby z kumplami opijaliśmy ;-) ) Porterki są fajne, dobrą mieszankę kiedyś w kielcach kupiłem nie dość że ze smogiem (w gratisie) to zalatywała jeszcze do tego kawą ;-) ehh dobra była - czas znowu znaleźć dobry sklep z piwami w poznaniu ;-)

 

Proszę:

 

https://www.google.com/search?q=kościelna+sklep+z+piwami&oq=kościelna+skle+z+liwami&aqs=chrome.1.69i57j33i10i160.6736j0j7&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:rln,rc_ludocids:1638055436908125061,ru_gwp:0%2C7,ru_lqi:Chlrb8WbY2llbG5hIHNrbGVwIHogcGl3YW1pMSmVAAAAAAAAWhsiGWtvxZtjaWVsbmEgc2tsZXAgeiBwaXdhbWmSAQpiZWVyX3N0b3JlmgEkQ2hkRFNVaE5NRzluUzBWSlEwRm5TVVJUTUhSNlkzUkJSUkFCqgEgCggvbS8wMTU5ORABKhIiDnNrbGVwIHogcGl3YW1pKAu6AQgKBnBpd2FtaQ,ru_phdesc:R1OoUroj3xA,trex_id:ES0v0d 

 

 

https://www.google.com/search?q=mickiewica+sklep+z+piwami&oq=mickiewica+sklep+z+piwami&aqs=chrome..69i57j33i22i29i30l4.8358j0j7&client=ms-android-xiaomi-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:rln,rc_ludocids:3515790387359030377,ru_gwp:0%2C7,ru_lqi:ChptaWNraWV3aWN6YSBza2xlcCB6IHBpd2FtaTEplQAAAAAAAEiE3tCvrI-AgAhaJhABEAIQAxgAGAEiGm1pY2tpZXdpY3phIHNrbGVwIHogcGl3YW1pkgEMbGlxdW9yX3N0b3JlmgEjQ2haRFNVaE5NRzluUzBWSlEwRm5TVVIzYlc5NWRGSm5FQUWqASAKCC9tLzAxNTk5EAEqEiIOc2tsZXAgeiBwaXdhbWkoC7oBCAoGcGl3YW1p,ru_phdesc:wYDqYjQoCoE,trex_id:FN96Dd

 

Kiedyś fajny sklep był na Ratajczaka ale zamknęli.

 

Polecam Brovaria na Starym Rynku kiedyś kupowałem piwo w małych beczkach (mają kadzie na sali)  ;).

 

Edytowane przez llkuba
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wracałam z Gdyni, za mną, później obok mnie jechała jakaś pani w niebieskim XV. Niby nic nadzwyczajnego, ale jechała na dziennych światłach. Próbowałam jej zwrócić uwagę, ale ona nie reagowała na awaryjki, trąbienie i próbę zagadania jak stałyśmy obok siebie na światłach. 

Mam nadzieję, że to nie była żona kogoś z Was ;)

A jeśli tak, to pozdrowienia :mrgreen:

 

Niemniej, GA 931AU albo coś podobnego... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aga napisał:

Przed chwilą wracałam z Gdyni, za mną, później obok mnie jechała jakaś pani w niebieskim XV. Niby nic nadzwyczajnego, ale jechała na dziennych światłach. Próbowałam jej zwrócić uwagę, ale ona nie reagowała na awaryjki, trąbienie i próbę zagadania jak stałyśmy obok siebie na światłach. 

Mam nadzieję, że to nie była żona kogoś z Was ;)

A jeśli tak, to pozdrowienia :mrgreen:

 

Niemniej, GA 931AU albo coś podobnego... 

 

A w domu: "jakiś facet w białym Forku mnie zaczepiał" :lol:.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, llkuba napisał:

 

Hę, a skąd mogła wiedzieć jak nie spojrzała na Ciebie :OO:. Bana se wieczorowo zjem jak zgłodnieje :P.

Awaryjkami mrugałam jak byłam przed nią, może rzeczywiście myślała, że ją ktoś podrywa :lol:

 

Nie powinno się jeść owoców wieczorem :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Awaryjkami mrugałam jak byłam przed nią, może rzeczywiście myślała, że ją ktoś podrywa :lol:

 

Nie powinno się jeść owoców wieczorem :P

 

 

 

 

 

To co mam zjeść, chlebek ze smalcem ? Na głodnego nie zasnę <_<.

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Aga napisał:

Przed chwilą wracałam z Gdyni, za mną, później obok mnie jechała jakaś pani w niebieskim XV. Niby nic nadzwyczajnego, ale jechała na dziennych światłach. Próbowałam jej zwrócić uwagę, ale ona nie reagowała na awaryjki, trąbienie i próbę zagadania jak stałyśmy obok siebie na światłach. 

Mam nadzieję, że to nie była żona kogoś z Was ;)

A jeśli tak, to pozdrowienia :mrgreen:

 

Niemniej, GA 931AU albo coś podobnego... 

Oj tam oj tam. Ja kilka dni temu przypomniałem sobie dawne wpisy, że przy jeździe na światłach dziennych nie włączają się światła przeciwmgielne no i przełączyłem, jak mi się wydawało, na światła mijania. Wkrótce okazało się, że przełączyłem na... postojowe. Zorientowałem się gdy wyjechałem na eSce z części miejskiej z latarniami na część niemiejską bez latarni i na chwilę zapadła ciemność... :facepalm: .

 

Gdzieżeś byłaś @Aga , gdy jechałem przez miasto na światłach postojowych?! :yellowcard: ?

 

Swoją drogą to co to był za XV, że mu automat nie przełączył z dziennych na mijania? Ja żeby wiedzieć, na których światłach jadę, przyciemniłem zegary i wiem kiedy jadę na światłach mijania a kiedy na dziennych.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Jeśli kiedykolwiek wieczorem zdarzy mi się spotkać na drodze Panią Moderator to od razu zmieniam światła na dzienne (nie mam ale coś wykombinuję, pozycyjne włączę czy jak) i czekam na podryw :faja:

 

Tylko żeby wSTidu nie było jak będziesz wstydził się ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...