Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, przemekka napisał:

@sluf faktycznie gorąco w tym Szczecinie. Nawet pelerynki brak. :D

Przerwa w rozprawie :P

 

Melduję, że wczoraj też popełniłem grzech ciężki i pojeździłem rowerem po okolicznych uliczkach z synem w foteliku i drugim bajtlem na rowerze obok B) Przemek - kasek Ci się zgubił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sluf Nigdy nie miałem. Ale w końcu chyba sobie kupię, bo nie wyglądam profesjonalnie. ;)

 

Aha melduję, że nasz "pierwszy" meldunkowy też niedawno odkrył uroki rowerowania i jest tą pasją aktualnie pochłonięty.  ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przemekka napisał:

@sluf Nigdy nie miałem. Ale w końcu chyba sobie kupię, bo nie wyglądam profesjonalnie. ;)

A ja głupi myślałem, że tu o bezpieczeństwo chodzi :wacko: ale co ja tam wiem - nawet nie mam stylowego trykotu :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, przemekka napisał:

No chodzi, chodzi. Ale całe dzieciństwo i młodość bez kasku jeździłem i żyję. ;) 

A jeden u nas na wsi, to całe życie do lekarza nie chodził i był zdrowy. A jak raz poszedł, to zachorował i umarł - tako rzeczą stare baby i babulinki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, przemekka napisał:

No chodzi, chodzi. Ale całe dzieciństwo i młodość bez kasku jeździłem i żyję. ;) 

Jak jest się młodym to jest się niezniszczalnym. Wiem, bo wciąż jestem młody ;)

13 minut temu, llkuba napisał:

I Kobieciarze :P

Esteci :wub:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosaskc napisał:

 

 

Życia też jak już narzeczona stanie się żoną i maluch pojawi się na świecie :D

Nie mniej jednak życzymy @niebieskiultras wszystkiego, co najlepsze :) Kiedy zaprzysiężenie na małżonka? :mrgreen:

W październiku ;)

 

Spoko. Nie obawiam się tego wszystkiego.

 

Że dzieciaki były zachwycone wizytą w OSP ;)

Jak zwykle popisówke robiła  6 i 7 klasa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, przemekka napisał:

Toteż ja z rzadka chodzę. :biglol::ph34r:

Ja też :) brak czasu a może by warto jakiś przegląd zrobić?  ;)

Planowałem zacząć coś na rowerze jeździć ale popsułem rower na pierwszej prostej. :facepalm: W sumie to miał prawo bo trochę ma nakręcone kilometrów ma.

 

 

Chyba trzeba zainwestować w rower.

 

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że u mnie tak samo.

Do wczorajszych doniesień o mym szczęściu z powodu pracy do wieczora oraz życzliwego komentarza slufa, dorzucam argument pięknej pogody.

 

Przecież praca u klienta i wysłuchiwanie pierdół, prawie bezinteresownie, a na dodatek przy wyłączonej klimatyzacji bo zarządowi zimno w ich suche dupska, jest o wiele przyjemniejsza od spaceru nad jeziorem.

 

Ratujcie mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sluf napisał:

A już tak zupełnie serio, to jak ja bym wyglądał jako aplikant (pomijając to, że oczywiście wyglądałbym zacnie, znaczy się grubo)? Prawie 40 na karku, siwe, ale za to policzalne włosy na głowie... nie, chyba przegapiłem już moment, kiedy jeszcze by wypadało wybrać taką drogę kariery - no i egzamin wstępny - szanowny panie, rodzicom zdających wstęp wzbroniony - pewnie to by mi wysoka komisja zakomunikowała :cry:

 

Jeśli serio, to byś się zdziwił. Większość szkolących się to rzeczywiście dzieciarnia, ale są też starsi aplikanci. Nawet sporo starsi. Zresztą praca z nimi to przyjemność bo się starają i zpowagą do rzeczy podchodzą. 

Mógłbyś rozpocząć szkolenie w oirp w Olsztynie, podobno świetnych wykładowców mają :D.

A przy okazji moglibyśmy coś ten ;)

Teraz, malprz napisał:

Melduję, że ognisko (kontrolowane) :) i piwko :D Wasze zdrowie :drunk:

 

Taka to pożyje.... :). A ja ledwie co do domu wróciłem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Max 84 napisał:

Melduję że UPG, 3-ci raz.
Pierwszy na drugim silniku emoji20.png
Nie mam szczęścia do Subaru.

Ale w N/A ? I pewnie moje ulubione 2.5 ? 

Melduję, że po obiedzie mieliśmy iść na rowerki, ale wybrałem inny kierunek poszedłem spać.

 

Jak wstałem zabrałem moją Ukochaną Kobietę na szaleństwo zakupów i pozwoliłem jej wybrać lody.

 

Melduję, że odebrałem pierdołki i jutro walczę ostro:

 

 

 

IMG_20180420_200219.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...