Skocz do zawartości

Subaru vs reszta Świata


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

wracając do tematu jak to jest możliwe ze to samochódy na bazie tego samego modelu. ...... http://www.magazynau...jska,nId,933036 http://www.magazynau...azda,nId,624888

 

Normalnie dodajesz trochę plastiku czarne duże koła i wyższy zawias i wychodzi całkiem inne auto.

 

Jeśli chodzi o przeróbki bezpłciowców na rasowe samochody Subaru ma w tym duże doświadczenie.

 

654.436.subaru-impreza-g4-1322630552-19365.jpg

 

p3.jpg?ct=f175a013ca7a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie widzę wlotu na masce w tym STI :(

 

Ten STI ma tylko 2,0N/A:)

 

Cały czas czekamy na pełnoprawnego następce STI mam nadzieję, że tam się kurnik uchowa:)

 

Ale nawet bez kurnika autko wygląda dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p3.jpg?ct=f175a013ca7a

Dla mnie bomba.czy to jakieś oficjalne Sti ,pytam bo narazie nie mam jak sie wczytywac.

 

Co do braku kurnika czy gołębnika jak pisze autor to wyczytalem w prasie że jego brak w XT podyktowany jest względami bezpieczeństwa pieszych i pewnie już nie wróci :'(

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś na myśli B7 ? W sobotę będę w Audi i az sprawdze z ciekawości bo wydaję mnie się yo mało realne.

W 2010r ciężko było znaleźć B7 w salonie ;) . Róznica była minimalna. Przymierzałem sie też do Exeo jakiś czas temu (czyli auto zrobione właśnie z B7) i to był dramat z tyłu - wręcz deklasacja na korzyść A3 i reszty aut zbudowanych na tej płycie.

Żeby była jasnosć, nie napisałem że S3 było większe od A4 B8, tylko że zostałem zaskoczony ilością miejsca która była niemalże identyczna - centymetrem nie mierzyłem ;) Dlatego stojąc przed wyborem zdecydowałem że jak w środku jest tak samo to dla żony wolę auto kompaktowe zewnątrz, a przy okazji sporo mocniejsze i szybsze :P

sprawdziłem :-) przy moim ustawieniu fotela kierowcy siedząc na tylnej kanapie mamy następujące odleglosci od kolana do oparcia fotela kierowcy :

A3 sportback 80mm

A4 B8 145mm

A6 C7 170mm

 

Tak wiec różnica jest dosc spora do tego A3 ma 50mm mniej na szerokość w przednim rzędzie. Tak wiec zgadza się po części co powiedziałeś jest wielkosciowo podobna do A4 ale B7 a nie B8 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz mam laserek i mam go zawsze w teczce wiec moge sobie mierzyć różne dziwne rzeczy :-)

 

Hehehe, ja zawsze mam przy sobie latarkę na dynamo:)

Widzę, że nie jestem sam jeśli chodzi o wychodzenie z domu bez dziwnych gadżetów.

 

Skoro kurnik jest tutaj, to miejmy nadzieję, że będzie i w wersji produkcyjnej

 

Niestety ten samochód to platforma to testowania silnika FA turbo, takie info było na hamerykańskim forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...