Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden odciek i dzień będzie można zliczyć do udanych. :D

Dziś nie zrobię tego błędu jak kiedyś,że poszedłem spokojnie spać sądząc że na SS nic wydarzyć się nie może.

PS.Jest gdzieś "live"?

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, nie popadajmy w skrajności...dojechanie do mety nie może

być docelowym sukcesem,fuksem czy super wynikiem. Ambicje Roberta na pewno są dużo większe.. ;)

 

Ale nie w tym rajdzie.Tak powiedział i tak robi.I chwała mu za to,że nie ściemnia.

 

A tym bardziej, że przy kłopotach innych, wynik wcale nie jest zły. Póki co. A jutro jeszcze kilka oesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie popadajmy w skrajności...dojechanie do mety nie może

być docelowym sukcesem,fuksem czy super wynikiem. Ambicje Roberta na pewno są dużo większe..;)

Oczywiscie ale po takim starcie sezonu każdy potrzebuje tej mety.

W tej chwili liczą się km których w tym roku jak wszyscy wiemy było malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie popadajmy w skrajności...dojechanie do mety nie może

być docelowym sukcesem,fuksem czy super wynikiem. Ambicje Roberta na pewno są dużo większe.. ;)

Napewno ambicje Robiego sa wieksze i nasze oczekiwania tez,ale kiedys trzeba dojechac do tej mety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o taka skrajnosc kiedy ktos zaczyna traktowac ukonczenie odcinka jako sukces

Zwróć jednak uwagę, że to nie jest ukończenie gdzieś w ogonie, tylko regularnie w top10. Takie ukończenie to niewątpliwie jest sukces. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi chodzi o taka skrajnosc kiedy ktos zaczyna traktowac ukonczenie odcinka jako sukces

Zwróć jednak uwagę, że to nie jest ukończenie gdzieś w ogonie, tylko regularnie w top10. Takie ukończenie to niewątpliwie jest sukces. :)

 

Jak bys na to nie patrzyl, biorac pod uwage samochody WRC to jest jednak ogon...i napewno nie sukces biorac pod uwage klase Roberta. Ale cele na ten rajd byly inne i sa w 100% realizowane i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jest na tą chwilę najlepszym kierowcą Forda w tym rajdzie i to zdecydowanie ,a to już o czymś świadczy. Że może, potrafi i chciałby jechać szybciej to wie chyba każdy, ale przyda się jeden rajd bez przygód i z dużą ilością zrobionych kilometrów. Trzeba przełamać złą passę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi chodzi o taka skrajnosc kiedy ktos zaczyna traktowac ukonczenie odcinka jako sukces

 

Zwróć jednak uwagę, że to nie jest ukończenie gdzieś w ogonie, tylko regularnie w top10. Takie ukończenie to niewątpliwie jest sukces. :)

Jak bys na to nie patrzyl, biorac pod uwage samochody WRC to jest jednak ogon...i napewno nie sukces biorac pod uwage klase Roberta. Ale cele na ten rajd byly inne i sa w 100% realizowane i bardzo dobrze.
Tak zle i tak niedobrze , czyli lepiej żeby zrobil 3-4 czasy na dwóch oesach a na trzecim znów wypadł ?

Na moje standardy to nawet jak dojedzie 6 to będzie świetne osiągnięcie jak na kogoś kto przejechał może z 20 rajdów w życiu . Dodatkowo wystarczy tylko spojrzeć na splity każdego OSu żeby zobaczyć ze tam jest realizowana strategia której się doskonale trzyma a zapas jest i to pewnie spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...