Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Robert po SS15:

 

Kubica: „To było wielkie wyzwanie dzięki człowiekowi, który zadecydował o wypuszczeniu nas ze startu wcześniej, minutę za poprzednią załogą. Jechałem na ślepo i chciałbym, żeby następnym razem ten pan przejechał się ze mną w takich warunkach.

Zdobyłem bardzo dużo cennego doświadczenia. Kiedy samochód dobrze działał, jechaliśmy dobrym tempem. Jeśli chodzi o ilość nowych rzeczy za jednym razem, to na pewno było to największe wyzwanie w mojej karierze. Następnym razem na pewno będzie łatwiej, choć i tak każdy rajd będzie dla mnie trudny”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rajd, Robert jak sam powiedział, kiedy auto było sprawne mieli dobre :superhero: tępo, skromnie, ale mówił o sobie więc tak wypadało :)

Szóste miejsce w klasie na chyba siedemnaście załóg (debiut na szutrach, MŚ) :hi:

Na Azorach auto powinno być bardziej niezawodne i jestem pewien że będą wałczyć o zwycięstwo :thumbup:

 

Michał też jechał dobry rajd, ale "Pakiet" :cry: którym dysponuje nie pozwala na jazdę w pełni możliwości nawet do końca pierwszego etapu, nie mówiąc o końcu rajdu. Dla mnie to wygląda mniej więcej tak :th_dash: Mam nadzieje że coś się zmieni bo szkoda by było żeby się tak męczyli do końca sezonu :(

 

No i Bouffier wygrał w klasie i trzynaste w generalce :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazał Kubica na tym rajdzie zasługuje na największy szacunek. Nie przypuszczałem,że może być taki szybki. No i zastanawiałem się czy zobaczy metę. Spisał się rewelacyjnie. Zastanawiam się czy w tych okolicznościach nie powinien zmienić programu i przesiąść się do WRC i bez ciśnienia ale zbierać doświadczenie w TOPowej wersji.

 

PS. I FIA nie tyle robertowi powinna zezwolić na łopatki przy kierownicy ale żeby było sprawiedliwie po prośbie Roberta powinni wszystkim dać wolny wybór. Nic to by nie zmieniało ale nikt by też nie gadał głupot czy Robert aby na pewno nie odnosi jakiś korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...