Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko w jakim to specu jest, czy NGP fiesta r5 jezdzi tak jak rbrword?

 

KUrde zaraz podejdę zobaczyć gdzie jestem.... ;)

 

Gralismy na RBR WORLD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak seryjnie poniżej 3 minut schodzicie? :o

 

Chyba żartujesz …. z pewnoscia nie ja , ale znam kogoś ;) kto zszedł Fiestą r5 i to jest chalange :) 

GeFo555, a ile robisz? :P przyznaj się... :D

 

ja sie przyznam , zrobiłem 3.12 i niżej  ni chuchu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wy tak seryjnie poniżej 3 minut schodzicie? :o

 

Chyba żartujesz …. z pewnoscia nie ja , ale znam kogoś ;) kto zszedł Fiestą r5 i to jest chalange :)

GeFo555, a ile robisz? :P przyznaj się... :D

 

ja sie przyznam , zrobiłem 3.12 i niżej  ni chuchu :)

 

 

sprawdzę w weekend to napiszę, tylko nie wiem na ile to będzie adekwatne bo nie wiem jaa jest fizyka w RBR World. Chirdona nie jechałem dawno, także nawet nie wiem, ale na czechach mam najlepszy wynik 3.25 z 2008 roku w Imprezie WRC 2000 :D, rekord to 2.59 Jurka BOgdanowicza..... w Focusie WRC...... Także Robert jak zwykle miażdży.....

Edytowane przez GeFo555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chirdon w rbr world jest też asfaltowy a my o szutrowym tu rozmawiamy tak?

W fieście r5 mam 3:37, w polo wrc mam 3:27 :)

 

tylko szuter , ćwicz !!! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy muszę się pochwalić, dziś dostałem autograf samego Sebastiana Loeba prosto z rajdu Monte Carlo. Teraz tylko muszę oprawić.

 

 

jak ja sobie pluję do dzisiaj w brodę, że miałem podczas przejazdu Loeba przed Rajdem Polski na Karowej go na wyciągnięcie dosłownie ręki i nie miałem na czym wziąć autografu :facepalm:

Eeeeee tam, autografy ;):P 

IMG_20140625_180917.jpg?psid=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już piszecie RBR to co w ty sezonie porabia Kopecki ? W zeszłym chyba coś w Azji sie scigał ?

Tak, w zeszlym sezonie scigal soe w Mistrzostwach Azji i Pacyfiku. Zdobyl mistrzostwo z dosc znaczna przewaga nad drugim w klasyfikacji Michaelem Youngiem. Obecnie pomaga w rozwoju Fabi R5 a czy po skonczeniu prac nad autem bedzie ERC czy dalej APRC tego nie wiem. Sezon w Azji rusza 17 kwietnia od rajdu Whangarei w Nowej Zelandii, wtedy bedzie napewno jiz cos wiadomo, ale ja mysle, ze bedzie to ERC. W koncu trzeba zaprezentowac nowa bron z czeskiej stajni.

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym Rajdzie bardzo ucieszyło, że na OS gdzie teoretycznie RK powinien najwięcej tracić ze względu na swoje ograniczenia, to zyskuje. Chodzi oczywiście o SSS, krótkie i kręte odcinki gdzie naprawdę trzeba się napracować kierownicą. Hmmm...czy to zasługa treningów na tego typu SSS (Monza Rally Show, Trofea Bettegi), może stan ręki się polepszył,albo samego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...