Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

W porządku chłopak, niestety żeby nadrobić brak sprawnej ręki musi nadrabiać prędkością i z tego powodu samochody wyskakują z trasy :(

 

Nom, bo musi kręcić korbką żeby Fiesta przyspieszyła. Tą niesprawną ręką ofkors. Aha, i za dużo spogląda w lusterka zamiast na drogę i przez to co rusz ląduje w rowie.

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jestem pewien, że Robert w Citroenie osiągałby lepsze rezultaty. Zdobyte w tym roku doświadczenie jest tym, co pomoże mu wygrywać w przyszłości. "Chcemy wprowadzić nową krew do WRC, nasz skład ogłosimy podczas Rajdu Walii" - powiedział Yves Matton dla Rallye Magazin. 

Hmmm, tylko, że niestety Robert nie jest nową krwią w WRC.....

Obym się mylił, ale mają chyba kogoś innego na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obym się mylił, ale mają chyba kogoś innego na myśli

Obyś się mylił. Ja myślę, że to jednak będzie Robert. On jest wbrew pozorom łakomym kąskiem. Nie tylko marketingowo, ale również od strony sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obym się mylił, ale mają chyba kogoś innego na myśli

 

Coś często Carfit lata na te testy, rajdy, spotkania...  :D

 

Robert jest "młody" w tym sporcie, więc liczę, że jednak chodzi o RK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa Mattona wydają się potwierdzać, że Ostberg out po tym sezonie. Przydałby się szerszy obraz tej wypowiedzi i sytuacji, bo ten fragment jest chyba trochę wyrwany z kontekstu.

 

Ale z drugiej strony kto może być tą "nową świeża krwią" ?

Ostatnio Yves potwierdził, że żaden francuski kierowca nie jest gotowy na WRC, więc Chardonnet, Lefebvre i Gilbert odpadają.

Lappi jest przywiązany do Skody i VW.

Jedynie co mi przychodzi do głowy to Abring i Tanak, chociaż Ott nie pasuję pod stwierdzenie "nowa świeża krew". Kevin ładnie dominuję w ERC i Alzację też ładnie pojechał, ale z drugiej strony RK też miażdżył często czołówkę ERC i w dodatku ma już za sobą sezon w aucie WRC, czego Kevin nie ma.

 

Innych kierowców nie jestem w stanie wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony kto może być tą "nową świeża krwią" ?

 

Innych kierowców nie jestem w stanie wymienić

Kajetan? :)

 

Realnie do układanki Robert pasuje, ale to chyba za dobre, żeby było prawdziwe. Bądźmy dobrej myśli, Kubica na pewno nie będzie jeździł w drugoligowych wyścigach czy rajdach, dla niego liczy się tylko top team. Na pewno ma kilka pomysłów i rozmawia z różnymi zespołami. Myślę, że będziemy mieć komu kibicować w przyszłym roku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe też pomyślałem o Kajto  ;)

 

Już się doczytałem, że Matton w oryginalnej wypowiedzi odnosi się do "świeżej krwi" w kontekście walki o mistrzostwo, a nie w kontekście kogoś zupełnie nowego w stawce WRC.

 

Więc teraz trzeba postawić pytanie jaki świeżak jest w stanie włączyć się do walki w samym czubie ? Jeśli się przypomni wcześniejsze wypowiedzi tego Pana podczas konferencji prasowej w Salou i doda tą ostatnią, to wiele może prowadzić do gościa który wygrał w tym roku 5 odcinków specjalnych na asfalcie  B).

 

Ale trzeba cierpliwe poczekać co sam Robert zadecyduję i się nie napalać zbytnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak będzie to Ostberg chyba nie wytrzyma ,że jego miejsce zajął "kierowca Formuły 1" ;)

:biglol:

Jeśli tak będzie, to Ostberg już teraz o tym wie. Ciekawe jak zniesie to psychicznie na rajdzie WB? Czy jego słaba psychika wysłała już mejla do nadciągającej qpy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hundaj i vw od środy testują; a ford z cytryną mają czas :P

http://powrotroberta.blogspot.com/2009/10/testuja-przed-wielka-brytania.html

 

Robert dziś testował cały dzień  :P a że nie pojechałem to cisza w eterze  ;)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hundaj i vw od środy testują; a ford z cytryną mają czas :P

http://powrotroberta.blogspot.com/2009/10/testuja-przed-wielka-brytania.html

Robert dziś testował cały dzień :P a że nie pojechałem to cisza w eterze ;)

@ CARFIT - a czy Pan CARFIT jest spokojny o auto dla RK ? Nie pytam jakie zeby nie bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

hundaj i vw od środy testują; a ford z cytryną mają czas :Phttp://powrotroberta.blogspot.com/2009/10/testuja-przed-wielka-brytania.html

Robert dziś testował cały dzień :P a że nie pojechałem to cisza w eterze ;)
@ CARFIT - a czy Pan CARFIT jest spokojny o auto dla RK ? Nie pytam jakie zeby nie bylo ;)

 

No cóż, my biedne misie jeszcze parę tygodni nie będziemy nic wiedzieć. Inną rzeczą jest, że już kilka razy Carfit okazał się nie byle jaką świnią; słysząc takie pytania zawsze udawał Niemca.(tu powinna być e.otka z przymrużonym oczkiem, ale nie chce się na tablecie wkleić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam.

Wiem ze nie powie nawet jak wie (bo wie!), tak pytam bardziej dla żartu. Tak troche pod sytuacje kiedy angole mowia w takim momencie "nice try, try again" :-D

Spokojnie poczekamy, tym bardziej uciesze się jak się okaże, że Rob ma auto na przyszły rok.

 

A milczenie taktuje jako dobry znak ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem spokojny, że Robart jest już po rozmowach i ewentualnie jedynie przed podpisem ;)

Mniej więcej co roku jest tak, że w okresie przetasowań Robert mówi, że ma kilka opcji, że może zmieni rajdy na wyścigi a potem cisza na jakiś czas i nerwy dla kibiców do ogłoszenia kontraktu.

Zatem mamy tę ciszę, ale ja się nie martwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...