Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy to jest faktycznie tempo RK,czy jazda na dojechanie do mety? Choć tempo całkiem przyzwoite w debiucie na śniegu.
Jak by to było faktyczne tempo Roberta to trochę słabo - na poziomie czasów WRC2, więc raczej testy + dojechanie do mety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to jest faktycznie tempo RK,czy jazda na dojechanie do mety? Choć tempo całkiem przyzwoite w debiucie na śniegu.
Jak by to było faktyczne tempo Roberta to trochę słabo - na poziomie czasów WRC2, więc raczej testy + dojechanie do mety.

 

na jakich wrc2 ? wczoraj jechałze strata 0.5s/km do lidera, tylko dzisiaj cos przeszarzowal z ustawieniami....

 

zreszta sam powiedzial, ze moglby jechac duzo szybciej ale nie wie gdzie by to sie skonczylo.

 

 

juz pomijam to, ze Ci ktorzy jada pozniej maja lepsze warunki dzisiaj..

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak specyficzny rajd i bez doświadczenia ciężko porównywać wyniki do czasów uzyskiwanych w WRC2 w zeszłym roku
To racja, dlatego nigdy nie patrzę na to ile sek/km do lidera ;) raczej patrzę na porównanie do kierowców z którymi się ścigał wcześniej -Meeke , Evans, Breen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw tylko jestem czy RK pozwoli sobie w 1-2 odcinkach na podkręcenia tempa

Wydaje mi się, że im bliżej końca i więcej kilometrów przetestowanych, tym Robert będzie pozwalał sobie na więcej.

Na pewno po Monte pojawiły się w zespole konkluzje, ze szkoda tracić szans na OS-owe kilometry więc jednak należy limity troszeczkę obniżyć, a w zamian zyskać bezcenne doświadczenia. Coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...