Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit , a Ty jak typujesz ? Bedzie M-Sport z Lotosem na samochodzie, czy Lotos na sile upycha Roberta do Lotos Rally Team ?

 

Nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy w 1. skladzie czy w 2

 

M-Sport ma dwa teamy. Neuville w tym roku jezdzil w 2. teamie i o takie cos chodzi w przypadku Roberta, czyli bez cisnienia na rezultaty glownego teamu, ale wewnatrz teamu fabrycznego !

 

To chyba najlepsze rozwiazanie dla Roberta, bo nie bedzie musial sie spinac o pkt dla teamu w konstruktorach :)

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tę informację potwierdza kilka źródeł, w tym moje zbliżone do M-Sportu: Robert Kubica w przyszłym sezonie będzie kierowcą trzeciego auta M-Sportu w barwach Lotosu. Kubica będzie zatem startował w prywatnej ekipie. Pierwszymi kierowcami M-Sportu będą Mikko Hirvonen i albo Elfyn Evans albo Jewgienij Novikow."

 

i jeszcze

 

http://powrotroberta.blogspot.com/2013/12/robert-kubica-za-kierownica-forda-w.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej. Będzie miał samochód fabryczny czyli pełen spec WRC i obsługę M-Sport, ale przy prywatnym sponsorze.

 

Hołek w 2009 też jechał fabrycznym obsługiwanym przez M-Sport Focusem w barwach Orlenu.

 

To nadal tylko przypuszczenia ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod koniec sezonu slyszalem ze jak Evans tragi do fabryki to tylko do drugiego zespołu.

 

Pozatym co to zaczy fabryczny zespół ? M-SPORT i tak w tej chwili nim nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Fiesta WRC.

 

Tak mi się wydaje,że nie muszą nazywać Kubicy liderem bo pierwsze 3 rajdy pokażą ,że Kubek jest szybszy od Hirvo (tu może mnie ktoś zjechać) i nie dziwne,że od Evansa. Szkoda tylko,że braknie Maćka na prawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...