Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Robert zazwyczaj nawet po wygranym rajdzie nie swietuje na miejscu tylko wsiada w samolot i leci do domu. Tym razem jednak zostal na Sardynii do niedzieli, oficjalna wersja brzmi, ze chce z Mackiem wrocic na niektore oesy i poprawic notatki na przyszly rok ale mnie sie wydaje ze to raczej wina Edwina :D

 

Wersja oficjacalna brzmi wiarygodnie ;) . Ja właśnie drugi raz dziś wstalem , raz rano ok 10 , jak mnie Robert wodą obudził ( od taki jego mały psikus :). ) a teraz w calgiari drugi raz , bo swietowalismy cały dzien , i chyba trzeci aż zaczniemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche spięty przed Finlandią :D Mam nadzieje, ze Robert przejedzie bez przygod ją. Ale tam bez skakania na bucie się nie obejdzie :D

Szczególnie, że jechałem Ouninpohje na Richardzie i jest hardkorowo, a w real to pewnie jaja urywa :D

 

Lappi będzie pewnie fruwał na swoim terenie, no i samochody s2000 i nowiutkie Fiesty R5

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czekają na Borowczyka.... niebywałe. ;)

Ale prawda, jest taka, że przy jego wielu błędach jest w to wczuty, a tamten mówił, żeby mówić.

Dani.....Sordo.......ma ........bardzo trudne zadanie........ale..................pomaga ......mu ....w tym.........jego pilot. :facepalm:

Tak mniej więcej zapamiętałem tamtą relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj relacja w tv. Jestem ciekaw co tam pokażą. Borowczyk out ale tamten jest jeszcze lepszy :facepalm:

 

gdzie ta relacja?

 

Dzisiaj relacja w tv. Jestem ciekaw co tam pokażą. Borowczyk out ale tamten jest jeszcze lepszy :facepalm:

 

gdzie ta relacja?

 

już wiem TV4 godzina 0:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...