Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tylko przypomnę, że dziś o 00:00 na Eurosporcie jest

Rajdowe Mistrzostwa Europy - Rajd Wysp Kanaryjskich: 1. dzień

już miałem was pytać właśnie o to :) wielkie dzięki!

 

a już za chwilę, już za momencik odcinek 8 :yahoo:

 

Jest gdzieś w necie opcja oglądnięcia za free? Wie ktoś?

Tu powinno być http://www.epctv.com/channels/Eurosport-Online-Watch-2142.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:3 bryndza !

 

Nic się nie stało ! Polacy ... Jutro będzie lepszy dzień .

Edytowane przez Bobej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie rożni to auto ktorym jedzie Kubica od normalnych WRC??? bo nie jestem w temacie specyfikacji na bieżaco?

 

Mniejsze hamulce 5mm , mniej zmodyfikowane koło zamachowe , zwezka na turbo 30 mm zamiast 33 , pakiet aero dający przyv140km/h docisk 50 kg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie rożni to auto ktorym jedzie Kubica od normalnych WRC??? bo nie jestem w temacie specyfikacji na bieżaco?

 

w skrócie to inna aerodynamika (zderzaki i tylni spiler), inna zwężka chyba 32mm (w WRC jest 34mm) dzieki czemu moc jest mniejsza, jakies 280KM nie 300KM, inna skrzynia i chyba napedy, W sumie tyle, ale moge sie mylic bo z głowy pisze.

 

Jazda Roberta miażdzy cyce!!!!

 

Po cichu liczyłem na taki nokaut :D

Edytowane przez GeFo555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka a może cały ten Kopecky i poziom mistrzostw Europy jest tak niski, że jak sie pojawia ktos na światowym poziomie to klepie to jak chce.

 

Za 3 tyg będzie Lappi , Fin który przyjechał w tamtym roku na polski , i zlal okrutnie wszystkich , więc naprawdę poziom ERC jest wysoki , w tamtym roku jezdzil co prawda w IRC Haninen Skoda s2000 fabryka i lał prawie wszystko , to samo z Bufier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie rożni to auto ktorym jedzie Kubica od normalnych WRC??? bo nie jestem w temacie specyfikacji na bieżaco?

 

w skrócie to inna aerodynamika (zderzaki i tylni spiler), inna zwężka chyba 32mm (w WRC jest 34mm) dzieki czemu moc jest mniejsza, jakies 280KM nie 300KM, inna skrzynia i chyba napedy, W sumie tyle, ale moge sie mylic bo z głowy pisze.

 

Jazda Roberta miażdzy cyce!!!!

 

Po cichu liczyłem na taki nokaut :D

 

Skrzynia , napędy , zawias , wszystko to samo co WRC i nie maja 280 KM a ok 265-270 :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie rożni to auto ktorym jedzie Kubica od normalnych WRC??? bo nie jestem w temacie specyfikacji na bieżaco?

 

Mniejsze hamulce 5mm , mniej zmodyfikowane koło zamachowe , zwezka na turbo 30 mm zamiast 33 , pakiet aero dający przyv140km/h docisk 50 kg .

Dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorym pytanie moze wydac sie lamerskie ale.. co oznacza slowo ?? "zebra" ?? przy dyktowaniu opisu trasy? Pare razy pojawia sie podczas onboardu

 

Żebra , dom, drzewo , itp to sa dosdatkowe opisy , a konkretnie zebra to w tym przypadku znaki czarno biale ostrzegawcze o ostrym zakręcie , aby Robert miał punkt odniesienia do np. Hamowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie rożni to auto ktorym jedzie Kubica od normalnych WRC??? bo nie jestem w temacie specyfikacji na bieżaco?

 

w skrócie to inna aerodynamika (zderzaki i tylni spiler), inna zwężka chyba 32mm (w WRC jest 34mm) dzieki czemu moc jest mniejsza, jakies 280KM nie 300KM, inna skrzynia i chyba napedy, W sumie tyle, ale moge sie mylic bo z głowy pisze.

 

Jazda Roberta miażdzy cyce!!!!

 

Po cichu liczyłem na taki nokaut :D

 

Skrzynia , napędy , zawias , wszystko to samo co WRC i nie maja 280 KM a ok 265-270 :)

 

nie jestem na czasie, dzieki za przypomnienie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit no to teraz już możesz coś powiedzieć o samej organizacji rajdu:) Dużo biegania czy można w miarę dojechać do odcinków ?

 

Największy problem to ilośc kibiców i związany z tym ruch aut na wąskich drogach i miejsca parkingowe których nie ma , myśmy nie mieli żadnych problemów , podjezdzalismy pod same odcinki , ale tak troche trzeba było dobrze dyskutować z policja i pokazywać im pewna magiczna odznake , która otwiera wszystkie furtki ;)

Nie ma szans na ogladniecie wszystkich odcinków w pętli , nawet dwóch czasami jest problem , bo drogi sa mega wąskie , i zakręt w zakręt , drogi na Sardynii czy w okolicach Monte , to istne autostrady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ze nie będzie jutro byle do mety , będzie ogień caly czas , on tu nie przyjechał kalkulować, on testuje i sie uczy , i to jest prawda , czy ktoś w to wierzy czy nie .

Ja na dziś kończę nadawanie ;) bo był ciężki dzień , od 6.00 na nogach , dziękuje wszystkim ktorzy mnie czytali , sorry za za literowki czy czasami jakieś niskladnosci , ale pisze z tel/ ipad często szybko , bo z siecią 3G jest słabo w górach .

jutro zaczynamy od 10.30 mojego czasu, w Polsce +1

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit z tym czujnikiem deszczu to żarcik był ;)

 

"Ponadto DS3 RRC dysponuje lepszymi osiągami na podjazdach, na co zresztą zwrócił uwagę Kopecky."

To w końcu pod górkę lepsza jest S2000 czy RRC bo się gubie ?

Z resztą... jakie to ma znaczenie ? Dzisiaj jeździli z górki, pod górkę po mokrym, po suchym, po syfie we mgle w chmurach i zawsze RK był najszybszy !

 

To co robi RK na tym rajdzie to jest jakaś masakra - tak jak ktoś napisał - Deleacour pewnie jest mocno zdziwiony i następnym razem się zastanowi jak udzieli wywiadu ;) Cokolwiek się wydarzy jutro RK już jest zwycięzcą ! (żeby nikt mnie źle nie zrozumiał co w tym temacie zdarza się niezwykle często, nie chodzi mi o wynik sportowy).

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...