Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jest miazga , siedzimy sobie w teamie Citroena , Robert ma wyśmienity nastrój , rozmawia, żartuje , kibice go oblepiaja , rozdaje autografy .....

 

O jeju ;) .Popłakałem się .... tak długo czekałem,żeby coś takiego przeczytać. :yahoo:

 

PS. Ostrzeżenie wkalkulowane.Tylko mnie teraz nie banować.

 

PS2.Malowanie auta fajne.Ale lustrzana maska to zły pomysł.Refleksy światlne masakryczne.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień to na co czekałem od lat , cały dzień testów , Robert na wyciągnięcie ręki , to gość to cyborg !!!! Jeździł non stop od 8.00 do 18 z małymi przerwami , jest nieprawdopodobny !!! Widać cholernie zacięcie i głód jazdy , pełen profesjonalizm , jest przy tym cholernie wyluzowany i w super humorze , przynajmniej do nas ;) Maciek to samo , mega gość i mega załoga. Jestem mega szczęśliwy , to był wspaniały dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień to na co czekałem od lat , cały dzień testów , Robert na wyciągnięcie ręki , to gość to cyborg !!!! Jeździł non stop od 8.00 do 18 z małymi przerwami , jest nieprawdopodobny !!! Widać cholernie zacięcie i głód jazdy , pełen profesjonalizm , jest przy tym cholernie wyluzowany i w super humorze , przynajmniej do nas ;) Maciek to samo , mega gość i mega załoga. Jestem mega szczęśliwy , to był wspaniały dzień :)

Prosimy o więcej ! Znęcaj się nad nami jak długo możesz ! Jeszcze, jeszcze, jeszcze .... :drool: :drool: :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień to na co czekałem od lat , cały dzień testów , Robert na wyciągnięcie ręki , to gość to cyborg !!!! Jeździł non stop od 8.00 do 18 z małymi przerwami , jest nieprawdopodobny !!! Widać cholernie zacięcie i głód jazdy , pełen profesjonalizm , jest przy tym cholernie wyluzowany i w super humorze , przynajmniej do nas ;) Maciek to samo , mega gość i mega załoga. Jestem mega szczęśliwy , to był wspaniały dzień :)

Prosimy o więcej ! Znęcaj się nad nami jak długo możesz ! Jeszcze, jeszcze, jeszcze .... :drool: :drool: :drool:

 

Mógłbym wiele powiedzieć , bo naprawdę sporo rozmawialiśmy z nim , ale niestety znowu to przez kogoś mogło być wykorzystane :( nie w takim celu jak bym sobie to życzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień to na co czekałem od lat , cały dzień testów , Robert na wyciągnięcie ręki , to gość to cyborg !!!! Jeździł non stop od 8.00 do 18 z małymi przerwami , jest nieprawdopodobny !!! Widać cholernie zacięcie i głód jazdy , pełen profesjonalizm , jest przy tym cholernie wyluzowany i w super humorze , przynajmniej do nas ;) Maciek to samo , mega gość i mega załoga. Jestem mega szczęśliwy , to był wspaniały dzień :)

Prosimy o więcej ! Znęcaj się nad nami jak długo możesz ! Jeszcze, jeszcze, jeszcze .... :drool: :drool: :drool:

 

Mógłbym wiele powiedzieć , bo naprawdę sporo rozmawialiśmy z nim , ale niestety znowu to przez kogoś mogło być wykorzystane :( nie w takim celu jak bym sobie to życzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Śledzę kroki Roberta i dlatego też czytam Wasze relacje.

Bardzo zazdroszczę Wam.

Jeździłem za Robertem jeszcze za czasów BMW (też rodzine uszczęśliwiałem wczasami) ,lecz takiego szczęścia jak Wy nie miałem.

Jedynie dzieciak miał zdjęcie z Robertem i zamienione parę słów.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prosimy na pw ;D

 

Ta jasne ;) sorry ale nie znamy sie osobiście i proszę o zrozumienie :)

 

Carfito prywatne sprawy zostaw dla siebie i niech tak zostanie!

Mow nam tu jak Robert sie czuje w nowym aucie? I jaki jest porownanie do poprzednich?

 

Dario , jest naprawdę spora dawka informacji o których mógłbym powiedzieć , bo Robert to mega gość , mówił nam sporo o aucie , ale niestety znowu sie obawiam ze mogło by to zaszkodzić w taki czy inny sposób . Powiem tylko ze Robert chciałby mocniejsze auto :) , choć oczywiście w tej specyfikacji RRC ma topowe , ale jego umiejętności moim skromnym zdaniem są daleko przed konkurencja . I mówię to tylko dlatego ze potrafię wzrokowo + stoper ocenić Roberta na podstawie innych .

Szczerze Citroen wie co robi ......... resztę dopowiedzcie sobie sami ... ;)

Na deser Wam powiem ze Robert w 14 przejeździe pojechał pod kibiców , każdy nawrót , każdy zakręt , pełny slajd , w pewnym momencie nas zauważył na odcinku jak mu machamy , jak wykonał slajda to mi staremu wydze rajdowemu opadla szczeba :) , Top model w najwyższym wykonaniu !!!!

Robert sprawia wrażenie ze odcinek testowy mógłby trwać i cała dobę , on nigdy nie ma dość , coś jak RBR tylko live , pierwszy raz serio sie z czymś takim spotkałem , to naprawdę gość z innej planety , i jak rok temu mówiłem ze Ogier z VW bedzie mistrzem , tak Wam powiadam , Robert bedzie mistrzem WRC zobaczycie ! To jest gość cyborg , niesamowicie inteligentny , z pasja , on o aucie i technice wszystko wie , na rajd przyjeżdża przygotowany , skupiony, szczerze inny wymiar ludzi których miałem okazje poznać .!

Nie chce zapeszac ale ma odcinkach tego rajdu , bedzie liderem , czy wygra , to pikus , on ma inne cele , Citroen widzi telemetrie !!!!!

 

 

 

 

 

 

Prośba a zarazem zakaz do mediów i innych , nie życzę sobie kopiowania i udostępniania , moich wpisów , wniosków , informacji o tym podobnych , to jest przekaz dla tylko dla forum.subaru.pl , mało tego nie życzę sobie propozycji współpracy , czy innych płatnych informacji , których niestety dostaje sporo , Ja jestem tylko kibicem a nie informatorem czyt. szują .Dziekuje za uszanowanie :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...