Skocz do zawartości

Witam!


Siwy_ktp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanow Subarynek:)

Mam zaszczyt zagoscic na waszym Forum. Niestety nie posiadam tak pieknego sprzetu jakim jest np. impreza czy legacy:( Ale moja mx-5 tez nie jest najgorsza:P

Kilka lat temu mialem okazje jezdzic impreza GT, ale to co wczoraj przezylem jadac najnowszym STi na dodatek delikatnie podrasowanym to bylo... uff... poprostu super. Gratuluje Wam takich maszyn... Mam nadzieje, ze tez wkrotce wejde w posiadanie jakiegos Subaru...

To tyle z moich wrazen.

Serdecznie pozdrawiam.

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy!!

nie wiem czy moge Cie bonusowo powitac jako nowego Krakusa na forum ale jak narazie witam jako nowego forumowicza :D .......

 

ktp - klub tuning polska, o ile sie nie myle?? nalezysz do ktp?

 

mozesz nam sie pochwalic gdzie miales zaszczyt jezdzic sti-em 8) .....

 

pozdr.mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Wasz Siwy to ja nie jestem...

ale Siwy_ktp:P

wlasnie... naleze do klub tuning polska, ktory to ostatnio nie tryska swoja dzialalnoscia:(

zapewne Flipper mnie zna (z widzenia) poniewaz mieszkam calkiem niedaleko...

A STi mialem okazje jezdzic po ulicach kraka...

Wlascicielel tego "bolida" jest importer subaru znajdujacy sie na terenie hotelu Forum.

Oczywiscie jestem mu bardzo wdzieczny za mozliwosc jazdy, poniewaz... wiadomo dlaczego:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego siwego...Pozwolisz, że nie będę ci mówił ojcze...?? :twisted: Jeśli nie będziecie mieć takich samych obrazków to będzie fajnie... Ja, forumowiczów rozpoznaje po nich...O ile mają... Wiedz gdybym zobaczył żółty kartonik i kątem oka siwy wyżej to mógłbym Cię wziąć za rodziciela, ale damy sobie radę :D Krótko pisząc, (bo mi stopy zmarzły i idę do łóżeczka) witam w gronie chorych na punkcie Subaru

 

 

 

Dylemat`us Pospolit`us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herzliche Wilkomen, a towarzysz Siwy to kurde nowego Siwego (tego łod Klubu Tajnych Posłów - kurna, nowa partia cy co?) to nie przywita :?: Coś mnie tu nie pasuje, może nasz Walduś se gdzieś śmignął :roll:

 

OOO!!! :shock:

Witam na forum nowego i ...Wielce Szanowną która ostatnimi czasy chyba popadła w wir pracy i nie bywa na łamach.

 

odezwała się ta, co kurna nie podpadła, tfu ... nie popadła w wirnik robocy i co to nie racy nas na łamach bytem swojem uscenśliwiać, kurka wodna :!:

 

Śmiech'us wilkomen'us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego siwego...Pozwolisz, że nie będę ci mówił ojcze...?? :twisted: Jeśli nie będziecie mieć takich samych obrazków to będzie fajnie... Ja, forumowiczów rozpoznaje po nich...O ile mają... Wiedz gdybym zobaczył żółty kartonik i kątem oka siwy wyżej to mógłbym Cię wziąć za rodziciela, ale damy sobie radę :D Krótko pisząc, (bo mi stopy zmarzły i idę do łóżeczka) witam w gronie chorych na punkcie Subaru

 

Dylemat`us Pospolit`us

 

Różny to jo sie ło Siwym (Waldku) i ło jego teściowy legend nacytałem, zaś jaz dziw bieze ze sie pieron wceśni nie pochwaleł co łun SMOKA ... brrrr ... spłodził :shock:

 

Dejta mi chłopcy wiaderko łyśki (whiskey) bom łotumanioł i zbaranioł do cna ... dopiero co zem se zdjińcia ze Siwym łoglundnoł (co łun na nich beł taki swój chop, jak kozdy) a tu pozirejcie se panocki kasi łun je lepsy ciort ... Musioł sie gagatek łostro zbetonić tom gozałcynom, ino skund łun smoczyce do testów dorwał ???

 

A skoro jus bydzie, co dyć Dragon jego jezd potomek, to kasi łun musi mić płortfiel wyDudkowany, coby takie stwozynie boze wykarmić :roll:

...

A wiela mos głów mości Dragonie (nie pomyl z ... tssst Than Ju słucha! ) Cy Ciebie tys tsa traktować jako Thana Ju - z psymruzeniem klawiatury ?

 

Śmiech'us NieDoWiarus - ... jedynasto śtrefa TVN'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...