Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moi drodzy, zapewne każdy z Was zna moją przykrą historię. Dzisiaj po raz kolejny przekonałem się, że nie jestem tylko "nickiem" z forum. Chciałbym z tego miejsca gorąco podziękować Dyrekcji za gest, który dzisiaj w moim kierunku wykonała. Mianowicie w moim GT'ku wystąpiła potrzeba wymiany siłownika sprzęgła, który zamówiłem w SIP. Dostałem telefon od Grzegorza Magdziarza z informacją, że siłownik jest do odebrania. Kiedy chciałem za niego zapłacić ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu Grześ oznajmił mi, że decyzją Dyrekcji dostaję go od SIP w prezencie :) ZA CO Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!!! A, że jestem pewien udziału Grzegorza Magdziarza w tej jakże miłej niespodziance - specjalne podziękowania dla Niego!!! Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam, Marcin Pawłowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromne dzięki za błyskawiczną pomoc dla John_00 i jego kolegi za uratowanie mi dziś dupska i auta na trzypasmówce - w ogóle za zatrzymanie się, żeby się zapytać czy coś potrzeba!!!! taka tam śrubka mnie potrąciła... było późno, ciemno, zimno, brrr...

 

pozdrawiam :D

 

gracowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromne dzięki za błyskawiczną pomoc dla John_00 i jego kolegi za uratowanie mi dziś dupska i auta na trzypasmówce - w ogóle za zatrzymanie się, żeby się zapytać czy coś potrzeba!!!! taka tam śrubka mnie potrąciła... było późno, ciemno, zimno, brrr...

pozdrawiam :D

gracowa

Nie ma za co :) Myślę, że każdy by tak postąpił :wink: Polecam się na przyszłość :P

 

Pozdrawiam :wink:

 

John_00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże podziękowania dla hemiego112 za zorganizowanie mi urodzinowego przejazdu po torze na Niskich Łąkach i oczywiście dla eMTiego który mnie przewiózł konkretnie jak na urodziny przystało ;)

 

DZIĘKI!

 

 

spoko spoko czego sie nie robi dla przyjaciól :wink: eMTi dzieki wielkie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...