Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jak tam casting na kierowce SPRT ? Mijałem się z lawetą w Kielcach we wtorek :)

Wojtek mówił mi, że przydałoby się coś potrenować przed Barbórką więc pewnie jakies treningi w Kielcach też były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
A jak tam casting na kierowce SPRT ? Mijałem się z lawetą w Kielcach we wtorek

"Casting" ??? :biglol:

Nonsens. Wewnątrz zespołu ktoś sobie zrobił żart, i tak to bez sensu wypłynęło.

Udostępniliśmy kilku kierowcom możliwość zapoznania się z naszym autem rajdowym w bezpiecznych warunkach.

Organizacja znakomita ( SJS ), samochód bezpiecznie dotarł do mety, wszyscy dobrze się bawili w fantastycznej atmosferze.

Teraz następuje analiza zapisów ze specjalnego systemu, który na czas testów był zamontowany w samochodzie i później każdy uczestnik otrzyma zarówno wyniki tej analizy, jak i komentarze obecnych na testach doświadczonych zawodowców.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam casting na kierowce SPRT ? Mijałem się z lawetą w Kielcach we wtorek

"Casting" ??? :biglol:

Nonsens. Wewnątrz zespołu ktoś sobie zrobił żart, i tak to bez sensu wypłynęło.

Udostępniliśmy kilku kierowcom możliwość zapoznania się z naszym autem rajdowym w bezpiecznych warunkach.

Organizacja znakomita ( SJS ), samochód bezpiecznie dotarł do mety, wszyscy dobrze się bawili w fantastycznej atmosferze.

Teraz następuje analiza zapisów ze specjalnego systemu, który na czas testów był zamontowany w samochodzie i później każdy uczestnik otrzyma zarówno wyniki tej analizy, jak i komentarze obecnych na testach doświadczonych zawodowców.

 

Pozdrowienia

 

 

hmmm... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam durne pytanie do tych, którzy byli na barbórce, albo są poprostu zorientowani w temacie. Mianowicie, czy wstęp na każdy OS jest płatny? Jeśli tak, to czy na każdy da się kupić w dzień rajdu? Nabrałem wątpliwości po oglądnięciu mapek z tej strony: http://www.barborka.pl/kibmapki.html Punkty sprzedaży biletów są tam tylko na karowej. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek Bemowo jest bezpłatne, sobota płatna : karnet vip i na trybunę żółtą masz w pakiecie wejście na wszystkie odcinki oraz Karową, bilet tylko na zieloną trybunę Karowa bez innych odcinków, karnet kibica tylko na wszystkie odcinki bez Karowej B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta Karowa w tym roku to jakaś żenada . Dlaczego w ogóle jechali w jakiejś dziwnej niezrozumiałej dla mnie kolejności ? Gwoździem programu było rzucanie piłeczką tenisową . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...