Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aaa to juz inny temat ja komletnie nie rzumie po wszyscy maja takie parcie na WRC na barborke.Ja bym wolal zobczc kogos kto idzie 110 % swoim samchodem ktory doskonale zna i czuje mim ze slabszy niz wystep w Wrc ktyrym nie umieja z miejsca ruszyc o jezdxie juz nie wspominac.Dotyczy to wszyskich jadacych wrc w baborce z kosciuchem na czele.Dobrze ze nie zdobyl mistrza bo kompromitacja bylaby jeszcze wieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o występy przed kamerą, to jest niezły, chociaż dla mnie za bardzo wyćwiczony. Przed kamerami wymiata Tomek Kuchar, bo jest naturalny, tak jak Hołek.

 

ie rzumie po wszyscy maja takie parcie na WRC

Trzeba się pokazać chociaż raz, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zaraz jest wymówka i już Szaja tłumaczy, że tymi wielorybami (WRC) bardzo ciężko nawracać, że elktronika, dyfry wszystko tak bardzo kosmiczne, że nie do ogarnięcia dla naszych kierowców. A taki Wojtek wystarczyło, że poglądał onbordy froumowiczów z plejad i Karową przejechał konertowo :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013 pojedzie w rsmp pewien BARDZO dobry kierowca rajdowy z małopolski, ostatni sezon nic nie jezdzil, ale chyba 2 lata temu zrobil 2 rekordy na polskich trasach GSMP ktore do tej pory nie zostaly pobite, cos mi sie zdaje ze moze namieszać :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem :( Więcej szczegółów?

Nie mógł wystartować w kategorii legend więc nie wystartował. Podobnie miał Luty, z tym że on wystartował wiedząc, że od początku nie ma szans na Karową.

http://sportowewywia...tegorii-legend/

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2013 pojedzie w rsmp pewien BARDZO dobry kierowca rajdowy z małopolski, ostatni sezon nic nie jezdzil, ale chyba 2 lata temu zrobil 2 rekordy na polskich trasach GSMP ktore do tej pory nie zostaly pobite, cos mi sie zdaje ze moze namieszać )

 

A kto to taki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Pytanie z prośbą o radę.

Ponieważ nasz skarb narodowy Robert K. w przyszłym roku rozpocznie na serio karierę rajdową najprawdopodobniej w ERC, ja jako tzw.prawdziwy Polak pragnę mu kibicować i stać się "ekspertem" ;) w kolejnej sportowej dyscyplinie.

Problem w tym że moja wiedza w dziedzinie sportów rajdowych jest,delikatnie mówiąc ograniczona ;) .

Od czego zacząć dokształcanie.

Które strony polecacie,gdzie czerpać podstawową wiedzę o rajdach,aktualności rajdowe,gdzie mogą być aktualności ERC,może jakieś transmisje?

Z góry dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony - autoklub.pl rallyonline.pl i strona ERC http://www.rally-erc.com/

 

 

O relacjach na żywo zapomnij. ERC będzie w Eurosporcie, bo to aktualny promotor cyklu.

Kształcenie... jeśli chcesz jechać na rajda na żywo, to zapoznaj się z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa- takie kibicowskie BHP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony - autoklub.pl rallyonline.pl i strona ERC http://www.rally-erc.com/

 

 

O relacjach na żywo zapomnij. ERC będzie w Eurosporcie, bo to aktualny promotor cyklu.

Kształcenie... jeśli chcesz jechać na rajda na żywo, to zapoznaj się z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa- takie kibicowskie BHP :)

OK.,dzęki

Eurosport-to jestem w domu.

Stronki-do ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...