Skocz do zawartości

RZUCAMY PALENIE? E-PAPIEROSY? PROBOWALIŚCIE? CO SĄDZICIE?


Hattorihonza

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś bywalca jakoś wyróżnić :oops:

 

 

Kochanieńki ale w jaki sposób? Tu pomuków przecież nie ma (a i ja nie jestem autorem wątku) 8)

 

Pamiętaj jednak na zaś - pomuk niczym wobec zwykłej ludzkiej wdzięczności :wink:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

:shock: :shock: :shock:

dlatego jest bywalec by umieć sie tego i owego :P

a to jeszcze masz linka na tanie dobre olejki - koleś wysyła od ręki a jak masz znajomego listonosza to z rańca kanistry masz w ręku

http://allegro.pl/mlb-100ml-e-liquid-do ... 58462.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nieskromnie mówiąc, jako autor tego zamieszania, powiadam Wam, że pomuka tutaj nie dostanie niestety nikt :)

Ale czym jest pomuk wobec, nawet nie tyle wdzięczności, co być może pomocy komuś w rzuceniu palenia :?: :mrgreen:

 

btw. do czego są te diody o których pisaliście wcześniej :?: i czy w jakiś sposób tuningujecie swoje turbo-jointy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Panowie, to je boski dym :cool:

 

Właśnie przed chwilą sztachnąłem się moim pierwszym e-szlugersem i mocnom radym. Super sprawa.

 

A kupiłem finalnie o take cóś (razy dwa, coby mieć dwie kompletne e-faje) :

 

http://www.e-dym.pl/NOWO%C5%9ACI/614-Zestaw_ViVi_Nova_SLIM__v3.html

 

http://vapman.na.allegro.pl/nowa-bateria-ego-t-1100-mah-e-papieros-nowosc-i2751371016.html

 

 

plus pokrowiec i bakterie

 

http://www.e-dym.pl/Akcesoria/%C5%81adowarki/391-Kompletna_%C5%82adowarka_eGo_420mA_%2B_adapter_230V_JOYE.html

 

http://www.e-dym.pl/Akcesoria/Zawieszki_i_futera%C5%82y/399-Futera%C5%82_JOYE_XL.html

 

plus startowo takie liqudiy :

 

http://www.e-dym.pl/Liquidy/777-1._JESIENNA_PROMOCJA!_Pakiet_6_liquid%C3%B3w_10ml_BLUE_MIST!.html

 

 

Liquidy w smakach : M (to chyba Marlboro, smakuje orzeszkami :mrgreen: ) , CML (to chyba Camel), 555 (sie wie :mrgreen: ), Virginia, Tabacco i Cherry Cigar. Wszystkie w "gramaturze" 18 mg. Mocno chorobcia ale to fajnie. Trzy machy i ujarany.

 

Na razie jarnąłem M i Cherry Cigar. jeden i drugi bardzo, bardzo leżący.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liquidami z e-dym.pl jestem rozczarowany. :???: Dają małego kopa i słabo dymią. Ponownie zamówiłem liquidy na tej aukcji http://allegro.pl/e-liquid-11-16-24mg-pakiet-2x50ml-okazja-i2711561021.html i widać dużą różnicę w porównaniu do e-dym.pl

Dzisiaj dotarła do mnie bateria z wyświetlaczem. Testuję dokładnośc wskazań poziomu baterii. Jeżeli to będzie rzeczywiście precyzyjnie wskazywało poziom naładowania, to uniknę przykrej niespodziank w postaci braku prądu w e-papierosie.. Dodatkową zaletą jest licznik wskazujący ile razy skorzystałem z baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie jaram ani E-fajka ani klasycznego . Ale kupiłem żonie bo chciała się pozbyć nałogu, jak do dzisiaj (2 miesiące) wypaliła paczkę zwykłych szlugów na imprezie i teraz jara E - szluga. W tym czasie raz padła grzałka , ale to chyba dla tego że się jej skończył płyn i grzała się na sucho. Teraz mój tata próbuje i już 2 tygodnie jara jakieś mentole. Ten E fajek to taki http://allegro.pl/hit-e-papieros-volish-crystal-2-kurier-gratis-i2738589875.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liquidami z e-dym.pl jestem rozczarowany. :???: Dają małego kopa i słabo dymią.

 

To jakieś inne musieliśmy kupić. Dymu mam tyle, że mnie za niego nie widać a kop rewelka (paliłem analogii żółte Camel'e). Na razie będę wyłącznie kupował Blue Mista (18mg jest w sam raz) . Jest pięknie ;-)

 

Na jakim parowniku jedziesz ?

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do dyskusji,bardziej od strony mentalnej... Kiedyś jarałem elektroniki przez jakiś rok i niestety coraz częściej sięgałem po analogi.W końcu wszystkie posiadane modele spakowałem do gustownej torby foliowej i zbunkrowałem je w losowo wybranym miejscu.Wróciłem do substancji smolistych i wychodzenia na taras.Minął kolejny rok,w garażu pojawiła się Imprezka i od tego momentu zaczęło się zasysanie przez nią kasy z uszczuplonego już portfela ;) Daj na to,daj na tamto... Postanowiłem przeprosić się z e-fajkami.Odnalazłem torebkę ale bateria w żadnym papierosie już nie działała więc udałem się do specjalisty i zakupiłem nowy egzemplarz.W tym momencie przeżyłem szok.Różnica między techniką waciakową(wszystkie moje stare e-fajki były na watki) a tym co w tej chwili można kupić jest ogromna,zarówno jeśli chodzi o przyjemność palenia jak i komfort użytkowania.Teraz jest naprawdę ok.Po miesiącu ktoś poczęstował mnie analogiem i zdałem sobie sprawę jaki syf wciągałem w płuca...

Dlaczego o tym wszystkim piszę ? Zauważyłem,że dużo osób popali elektroniki przez jakiś czas a potem wracają do zwykłych fajek,podobnie jak to było ze mną.W związku z tym dla wszystkich,którzy zaczynają przygodę z e-papierosem mam jedną radę: jak tylko poczujecie,że papieros słabiej dymi,nie ma kopa na płuco to porządnie naładujcie baterię i ewentualnie przepalcie/zmieńcie grzałkę.Wydaje mi się,że to właśnie przez palenie takich zajechanych już sprzętów człowiek się zraża i w głowie pojawia się chęć zapalenia "czegoś co działa" Nawet jak częściej zrobicie swojej e-fajce mały serwis to i tak przecież oszczędności są ogromne.Dobrym rozwiązaniem dla częściej ssących jest uzbrojenie się w drugą baterię-jedną używamy,drugą ładujemy.

Po tym jak zrozumiałem co mi nie pasuje w elektronikach i dlaczego je porzuciłem więcej tego błędu nie zrobię.Czego i Wam życzę.

Pozdro.

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i jak idzie Panowie?

Niedługo dojde do 2mcy z e fajka i się trzymam. Choć są kryzysy nie sięgnołem jeszcze po analoga. Sprzęt działa, testuje nowe smaki i dostawców liquidów. Niezmiennie jak w analogach przoduje dla mnie camel. ostatnio pale tez whisky i berry mix testowo zakupione w małej mocy tzn. 8mg/ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już prawie 2 miesiące w ogóle bez fajki. elektronika mam ale nie przypadł mi do gustu (testowałem jak jeszcze paliłem normalne). W końcu pewnego dnia wstałem rano i powiedziałem sobie, że nic nie będzie rządziło moim życiem. I tak o to nie palę. Nawet do piwka.

Zdecydowanie dobrze mi z tym faktem. Polecam każdemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od dwóch tygodni umawiam się z kolegą HattoriHonza na prezentację działania e-papierosa...

 

W poniedziałek o 6 rano wylazłem z psem na spacer, odpaliłem analoga, wziąłem bucha. Pies się pociągnął, papieros wypadł i się sfatygował. Ostatni papieros w paczce. Pomyślałem, że to jakiś znak...Poszedłem do sklepu, ale fajek nie kupiłem. I wczoraj i dzisiaj też nie. Zatem od niedzielnego wieczora bez papierosa. To raptem 3 dni, ale i tak dobry wynik. Zero kryzysów, nawet jem tyle co wcześniej. Wcześniej 7 lat palenia, paczka SuperLajtów dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak idzie Panowie?

 

Dziękuję, bardzo dobrze. 15 dzień bez analoga, zero chcicy.

 

Natomiast zaczął się nowy "zakręt" w moim życiu :mrgreen: Grubo wchodzę w e-palenia.

 

Zanabyłem moda LavaTube 2.1.1 ( http://ego2.pl/pl/zestawy-e-papierosow/249-zestaw-lavatube-212-t.html ) i zaczynam kręcić pierwsze grzałki :mrgreen:

Przy okazji - te nowe viva nova slim v.3 są rewelacyjne. Na grzałeczkach 1,8 Ohma działają bardzo fajnie ale jako, że jest mod (a tu już można regulawać napięcie w zakresie 3-6V) to warto popróbować powapować na wyższy oporowych grzałkach, np. na 2,4 Ohma i wtedy buchnąć przy napięciu ok. 4,5 - 5V.

 

Następny zakup to Eternity - trza spróbować innego systemu parowników

http://www.e-dym.pl/NOWO%C5%9ACI/797-Visione_Eternity_-_Multifunkcyjny,_rozbieralny_atomizer!.html

Zobaczymy ;-)

 

Duży fun, mnóstwo zabawy i zero agresji na analoga :twisted:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę czytając to wszystko że mam się czym poszczycić już 5 miesięcy bez papierosa paliłem WEST ICE i tak z dnia na dzień postanowiłem koniec pierwsze dwa tygodnie były ciężkie szczególnie kiedy wieczorem piwko smakowałem ale teraz już jest spoko :D polecam najlepsza metoda z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy jest moment jak już myślimy że rzucilismy np po roku, wtedy myślimy, że jak sie zapałi jednego do wodeczki to nic wielkiego sie nie stanie... I poszło :-)

 

Tu widzę ten plus e-fajek, że gdybym kiedyś chciał wrócić to będzie mnie ciągnąć do elektrykow a nie analogow ;-)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze! Test "alkohol (wódeczka) bez papierosa" - zdany! Test "kuszenie fajką przez kumpla" - zdany! Sam nie wiem jak to się dzieje :)

ooooo Woraxe :)

Co Ty tu robisz :?: :smile:

Miałeś dostać te informacje z pierwszej reki a nie sie po forach włóczysz :roll: :grin:

Rozumiem, że ep nabyłeś i jesteś zadowolony :?:

Jestem juz na najsłabszym liquidzie i odkrylem ciekawostke, że jak nie noszę fajki na smyczy, tylko np w kieszeni to żadziej po nią siegam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem e-papierosa :???: w sobote wieczorem na koncercia PapaRoach :???:

spadł mi ze smyczy i pewnie został wtarty w podłogę.

Fajek analogowych nie kupilem :cool: nie pale do teraz. Mam jeszcze jede nustnik i baterie wiec e-fajke moge skręcić, ale od soboty jeszcze nie chcialo mi sie tego zrobić. Chyba jest nieżle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem e-papierosa :???: w sobote wieczorem na koncercia PapaRoach :???:

spadł mi ze smyczy i pewnie został wtarty w podłogę.

Fajek analogowych nie kupilem :cool: nie pale do teraz. Mam jeszcze jede nustnik i baterie wiec e-fajke moge skręcić, ale od soboty jeszcze nie chcialo mi sie tego zrobić. Chyba jest nieżle :grin:

 

Przedzwoń w razie co to dam ci namiar gdzie najtaniej kupisz DOBRĄ baterię, a gdzie najlepszy atomizer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba zrobię drugie podejście, bo widzę że technika poszła do przodu :smile: Próbowałem jakiś rok temu ale było za mało "kopa"...

Rozumiem, że dobry liquid będzie z tej aukcji polecanej przez ALEXa.

A jeśli chodzi o same ePapierosy to możecie coś polecić? Może też od tego sprzedawcy liquidów: http://allegro.pl/2x...2826036807.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...