Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI RS poprzednie, ja Was prosze, to pumexowi mozecie rekomendowac, hello

a dziekuje za pamiec :) faktycznie lubie klasyke, a Audi sobie cenie :) i fotele sa wygodne i z automatem... w sam raz by mi sie na turlanie do pracy przydal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Foreksz, doskonale rozumiem Twoje rozterki, ja tez po pierwszych km EVO 9 , miałem podobne odczucia, że lepiej skreca, łatwiejszy w prowadzeniu, itd.

I to wszystko wydaje sie prawda, ale jak ogarniesz dobrze Subaru, to już takich różnic nie ma.

Ostatnio poprosiłem Leszka Kuzaja, żeby wsiadł w mojego i cos o nim powiedział, bo miałem wrażenie że jakiś taki niestabilny sie zrobił, czy coś, :roll: ( ale to może efekt że ostatnio troche pojeżdziełm STI klienta na Teinie) . Pojechaliśmy na lokalne odcinki, (pomijam fakt co gość potrafi zrobić z autem :shock: :shock: :shock: . ) ale po testach powiedział, że nie jeździł jeszcze tak dobrze prowadzącym sie STI :idea:, mówił wręcz że fenomenalny :!: jak na cywilne auto oczywiscie :cool: Powiedział żebym nic już nie kombinował tylko uczył sie jeździć :lol:

Po za tym kupisz to nudne EVO :wink: i bedziesz sie musiał przeniść na to nudne forum EVO :wink: :mrgreen: i nikt Cie tu już nie będzie lubił :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez po pierwszych km EVO 9 , miałem podobne odczucia, że lepiej skreca, łatwiejszy w prowadzeniu, itd.

I to wszystko wydaje sie prawda, ale jak ogarniesz dobrze Subaru, to już takich różnic nie ma.

 

Powiedział żebym nic już nie kombinował tylko uczył sie jeździć :lol:

 

O to to! Ostatnio na Ringu zauważyłem jedną rzecz: jazda "na okrągło" subaru jest czasowo równie skuteczna, co nerwowe rzucanie nadsterownym evo. Kwestia preferencji 8).

 

Po za tym kupisz to nudne EVO :wink: i bedziesz sie musiał przeniść na to nudne forum EVO :wink: :mrgreen: i nikt Cie tu już nie będzie lubił :razz: :twisted:

 

I będziesz musiał chodzić w czapce i okularach słonecznych, bo to wstyd się przyznać, że się ma evo :mrgreen:.

 

Ja znam jedną, nastąpił błyskawiczny powrót do Evo.

 

Tomo? Ale on kupił MY'08, a ono jest autem miejskim :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, za Twoje brum to kupilbym dwa takie Evo :razz: mozemy zrobic deala, ze ja dam sie oblepic Twoja firma, nawet lacznie z chlapaczami, a Ty mi zbudujesz podobny bolid :mrgreen: i dasz gwarancje :cool:

 

oraz mysia pysia wypiszecie z bandy... na evo forum jest nuda i nie ma konfesjonalu

smilies9.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, za Twoje brum to kupilbym dwa takie Evo :razz: mozemy zrobic deala, ze ja dam sie oblepic Twoja firma, nawet lacznie z chlapaczami, a Ty mi zbudujesz podobny bolid :mrgreen: i dasz gwarancje :cool:

 

oraz mysia pysia wypiszecie z bandy... na evo forum jest nuda i nie ma konfesjonalu

Obrazek

 

Moje brum , wbrew ogólnej opinii , nie jest szczególnie doinwestowane, ma to, co mu potrzeba i jestem zadowolony ze zmian, prowadzi się go naprawde znakomicie :cool:

Ale oczywiscie nie obraże się, jak dasz zlecenie na zbudowanie fajnego autka :wink: :mrgreen:

a gwarancja to tu. :arrow: http://www.subaru.pl/ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na evo forum jest nuda i nie ma konfesjonalu
Po za tym kupisz to nudne EVO :wink: i bedziesz sie musiał przeniść na to nudne forum EVO :wink: :mrgreen: i nikt Cie tu już nie będzie lubił :razz: :twisted:

Na forum Evo jest nudno bo Evo służy do jeżdżenia a nie do gadania jak to Subaru pięknie brzmi, jak to fajnie że nie ma ramek w drzwiach (z tym już gorzej) itp. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na evo forum jest nuda i nie ma konfesjonalu
Po za tym kupisz to nudne EVO :wink: i bedziesz sie musiał przeniść na to nudne forum EVO :wink: :mrgreen: i nikt Cie tu już nie będzie lubił :razz: :twisted:

Na forum Evo jest nudno bo Evo służy do jeżdżenia a nie do gadania jak to Subaru pięknie brzmi, jak to fajnie że nie ma ramek w drzwiach (z tym już gorzej) itp. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A Ty już kupiłeś :?: czy nadal w sferze marzeń :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everlasting Evo soon

Albo neverending :razz:

 

No niestety koledzy nie każdy zarabia kupę kasy, żeby w danej chwili spełniać swoje zachcianki, ja muszę trochę dłużej planować takie wydatki, ale spoko spoko, czas marzenia o zakupie już powoli się kończy, jak dobrze pójdzie to w czerwcu będę już miał autko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael napisał/a:

Ja znam jedną, nastąpił błyskawiczny powrót do Evo.

 

 

Tomo? Ale on kupił MY'08, a ono jest autem miejskim .

 

 

MY'04 kupił

 

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2008 12:12 pm ]

jak to fajnie że nie ma ramek w drzwiach (z tym już gorzej) itp.

 

Cytat z pewnego znanego fanatyka Subarupo tym jak wczoraj w powrotnej trasie z Poznania przesiadł się do Evo: "Jaka miła odmiana, nawet szyby nie świszczą..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...