Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W nowym GT jest porównanie wszystkich trzech wersji EVO IX.

 

no właśnie i po raz kolejny evo udowodniło swoją wyższość na torze , bo nawet seryjne evo IX miało lepszy czas niż STI SE :mrgreen: , o wersji GT430 nie wspomnę :mrgreen:

 

dla mnie to i tak nie ma znaczenia ktore auto jest szybsze o ulamki sekund, ale czy ktos widzial porownanie nowego STi z EVO IX w "Motorze" sprzed paru tygodni?? 2:1 dla subru :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym GT jest porównanie wszystkich trzech wersji EVO IX.

 

no właśnie i po raz kolejny evo udowodniło swoją wyższość na torze , bo nawet seryjne evo IX miało lepszy czas niż STI SE :mrgreen: , o wersji GT430 nie wspomnę :mrgreen:

 

dla mnie to i tak nie ma znaczenia ktore auto jest szybsze o ulamki sekund, ale czy ktos widzial porownanie nowego STi z EVO IX w "Motorze" sprzed paru tygodni?? 2:1 dla subru :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

To Ty Motor czytasz - won z forum tu się tylko GT czyta :wink: klasyczny z Ciebie pasztet, szczypiesz Michałowi dychę na GT- a na badziewiastą gazetę typu Fakt wydajesz- masz u mie przesrane za brak solidarności z kolegą z forum, przecież widzisz że chłopak na dorobku , ledwie ma STI i EVO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colirzadzi, tak apropo, to tez kupilem Motor jak zobaczylem ten test. Szczegolnie, ze bardzo sobie cenie autora tego materialu. Niestety jako wredna malpa wyczailem kilka bledow, a swoja droga to fascynuje mnie skad jest to EVO IX, bo ma wnetrze, jakiego w Polsce teoretycznie nie mozna kupic.

 

P.S.

W komisie widzialem dzis smieszne EVO VIII US - biale, ze zwyklymi fotelami i szyberdachem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym GT jest porównanie wszystkich trzech wersji EVO IX.

 

no właśnie i po raz kolejny evo udowodniło swoją wyższość na torze , bo nawet seryjne evo IX miało lepszy czas niż STI SE :mrgreen: , o wersji GT430 nie wspomnę :mrgreen:

 

dla mnie to i tak nie ma znaczenia ktore auto jest szybsze o ulamki sekund, ale czy ktos widzial porownanie nowego STi z EVO IX w "Motorze" sprzed paru tygodni?? 2:1 dla subru :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

To Ty Motor czytasz - won z forum tu się tylko GT czyta :wink: klasyczny z Ciebie pasztet, szczypiesz Michałowi dychę na GT- a na badziewiastą gazetę typu Fakt wydajesz- masz u mie przesrane za brak solidarności z kolegą z forum, przecież widzisz że chłopak na dorobku , ledwie ma STI i EVO :wink:

 

a czy ratuje mnie chociaz to, ze mam wszystkie numery maks tjuningu, i ze ab und zu kupuje gazetki typu VW tjuning? :oops::oops::oops:

a co do tego artykulu to zdziwilo mnie, ze zostal przemilaczany, pewnie wlasciciele miskow wszystkie numery wykupili zeby ci od sti nie przeczytali i cisza.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ratuje mnie chociaz to, ze mam wszystkie numery maks tjuningu, i ze ab und zu kupuje gazetki typu VW tjuning?

 

no trochę lepiej, ja też je czytam :wink:

a co do tego artykulu to zdziwilo mnie, ze zostal przemilaczany, pewnie wlasciciele miskow wszystkie numery wykupili zeby ci od sti nie przeczytali i cisza....

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ratuje mnie chociaz to, ze mam wszystkie numery maks tjuningu, i ze ab und zu kupuje gazetki typu VW tjuning?

no trochę lepiej, ja też je czytam :wink:

8)

 

A ja nie :) Za to prenumeruje WRC, evo, car, top gear & sport auto :)

 

..i Nissana...a na spoda przyjechałw jakims Mercu.....

 

kiedyś miał jeszce fajną ATR'ke.

 

ATR to fajny sprzet byl. Nadal go widuje. Kumepl nim lata i jest w stanie idealnym :)

 

P.S.

W jakim dziale moge zamiescic fotke kubelkow do Nismo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Felgi to, jeśli się nie mylę, Compomotive MO, rewelacyjne. ;)

Kolor - śliczny

Wnętrze - za szare, no i kompletnym nieporozumieniem są te trzy zegary rodem z Golf'a 1 GTi.

 

Poza tym dobre stereo, Alpine.

 

No i ten moment obrotowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...