Skocz do zawartości

Problem po zmianie pompy paliwa


Radik

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno padła pompa i czujnik ciśnienia , samochód jechał w pewnym momencie zaczął szarpać i zgasł , po czym pompa była sprawdzana ewidentni wina pompy bo nie dawała ciśnienia , po wymianie pompy i czujnika silnik kręci , na blacie żadnych błędów silnika nie wywala , po przekręceniu kluczyka też nie słychać aby pompa startowała , tak jakby ECU nie dawał sygnału do pompy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wywala Ci żadnego błędu,znaczy się uszkodzenie jest mechaniczne.Gdyby walnięty był przekaźnik to komp nie dostał by sygnału potwierdzającego że impuls na pompę został przekazany i wywaliło by Ci błąd.Gdy przekręcisz kluczyk pompa powinna na chwile zadziałać i potem już po starcie silnika pracuje cały czas.Jak wyżej napisano podłącz jej dodatkowe zasilanie i sprubój w ten sposób TYLKO NA MIŁOŚĆ BOSKĄ NIE WYSADŹ NICZEGO :twisted: ,pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem :) Ale kupiłem , 2 pompę jeszcze , Pomierzyłem miernikiem i okazało się , że + jest , za to nie ma masy , poszła nowa masa i samochód ożył , Ale nadal jest problem , dławi się , dochodzi do 5,5 tys na 1,2 biegu, na 3 jeszcze mniej mniej , tak jakby nie dostawał odpowiedniej ilości paliwa . Chyba muszę przejrzeć jeszcze cały układ paliwowy bo jak podłączyłem na krótko bezpośrednio z bańki do filtra chodzi dobrze . BTW. Potrzebuje ktoś nową pompkę JC AUTO 225l/h ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem o co chodziło , wężyk łączący pompkę z resztą obudowy się rozleciał , kawałki z środka zapchały przewód , kompresor pomógł , Czyszczenie całego układu , nowy filtr i nowa Walbro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...