Skocz do zawartości

Moje pierwsze w życiu auto!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mało palił skurczybyk 8)

 

A to w ogóle on coś palił ? :mrgreen:

 

Wyrywał do przodu na światłach jak oszalały, kręcił obroty jak Civic Type-r, nigdy się nie zepsuł, nie wiedział co to wymiana olejów/filtrów, skakał po hopkach, ślizgał się po śniegu, służył jako pług na podwórku, nawet w srogą zimę przy -30oC odpalał po jednym obrocie rozrusznika, latał krętą asfaltową drogą w lesie 110-120 km/h używając całej szerokości drogi, dwa razy zabił ptaka boczną szybą :mrgreen:

 

Miałem sporo aut, ale to autko zawsze mi sprawiało ogromną frajdę mimo, że było cholernie niebezpieczne.

Zastanawiam się, czy nie kupić czegoś takiego i nie zrobić samojezdnej taczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało palił skurczybyk 8)

 

A to w ogóle on coś palił ? :mrgreen:

 

Wyrywał do przodu na światłach jak oszalały, kręcił obroty jak Civic Type-r, nigdy się nie zepsuł, nie wiedział co to wymiana olejów/filtrów, skakał po hopkach, ślizgał się po śniegu, służył jako pług na podwórku, nawet w srogą zimę przy -30oC odpalał po jednym obrocie rozrusznika, latał krętą asfaltową drogą w lesie 110-120 km/h używając całej szerokości drogi, dwa razy zabił ptaka boczną szybą :mrgreen:

 

Miałem sporo aut, ale to autko zawsze mi sprawiało ogromną frajdę mimo, że było cholernie niebezpieczne.

Zastanawiam się, czy nie kupić czegoś takiego i nie zrobić samojezdnej taczki :P

 

Tonę cementu da radę, nadaje się na taczkę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obciąć dach za środkowymi słupkami, wrzucić płaską podłogę z burtami i można jeździć po placu z piachem i cementem :mrgreen:

oj tam, od razu betoniarkę na kipę wrzucić. :lol:

 

Byl kiedys na TVN TURBO taki program "Monster Garage" nie braliscie w nim udziału? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wrzucił pomysł żeby zrzucić części. :)

Mogę dać maskę, lampy, fotele, z pół silnika, kanapę, dwoje drzwi, skrzynie biegów,kierunkowskazy, licznik, sprężyny, alternator i kupę innych drobiazgów do GC8 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wskazanie kierunku "Jedź tam i tam" i przekazanie kilku zbędnych już tej osobie narzędzi (np. taniuskie auto)

 

z tego co pobieżnie przeczytałem w wątku to obdarowany już został obdarowany przez obdarowującego ale zaczął wybrzydzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo

 

To że się auto przegrzewało, miało pół lakieru wypolerowanego a pół nie i miało kubły zamiast pasów uniemożliwiało mu przemieszczanie się z punktu A do B ?

 

Wg Ciebie Uno czy Tico bedzię się przemieszczało z A do B bez konieczności remontowania czołgu

a w przypadku VW żeby przejechac z A do B trzeba lufę wyszlifować? :D

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...