Skocz do zawartości

Okrągły milion :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

za Auto- Świat nr 10 - 6/03/2006

 

" Po 9 latach i 3 miesiącach od momentu rozpoczecia produkcji tasmy montazowe fabryki w Gumma Yajima w Japonii opuscilo juz milion sztuk Subaru Forestera. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych na swiecie modeli firmy".

 

Pozostaje pogratulowac - zwlaszcza milionowemu nabywcy :)

 

pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Po 9 latach i 3 miesiącach od momentu rozpoczecia produkcji tasmy montazowe fabryki w Gumma Yajima w Japonii opuscilo juz milion sztuk Subaru Forestera. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych na swiecie modeli firmy".

pozdraffka

Pumex

Przykre... Nawet Subaru sie pospolituje. Gdzie sie nie obejrzysz - Subaru. I czego tu gratulowac? Czas kupic Rollsa! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie - na swiecie podobno juz jest prawie 7.000.000.000 ludzi. Czyli statystycznie na kazdego wypada 0,014286% Forestera :lol:

 

:mrgreen:

 

PS. A nawet mniej, bo parę na pewno zakończyło żywot 8).

Eee, takie tam pocieszenia! A Subarakow na ulicy przybywa i przybywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. wybacz... ale chyba Cie nie rozumiem... :( Czyzbys byl zly na to, ze nie tylko Ty masz Subaru???? :( Uwazasz, ze lepiej by bylo ograniczyc "odgornie" ilosc posiadaczy Subaru w kazdym kraju do powiedzmy 200 osob i zrobic z tego klub posiadaczy platynowej karty kredytowej? Obawiam sie, ze w tym momencie koszt wyprodukowania w FHI takiego Subaraka wzroslby dosc drastycznie i kszaltowalby sie na poziomie Astona Martina DB9. Inna sprawa, ze mnie - jak zapewne znakomita wiekszosc forumowiczow - cieszy spotkanie z innym Subaru - a to ze jest nas wiecej? to chyba dobrze. I nie obawiaj sie - SIP raczej nie osiagnie poziomu sprzedazy Skoda Polska czy tez Fiat Polska. To nieco inny segment.

Pozdr.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. wybacz... ale chyba Cie nie rozumiem... :( Czyzbys byl zly na to, ze nie tylko Ty masz Subaru???? :( Uwazasz, ze lepiej by bylo ograniczyc "odgornie" ilosc posiadaczy Subaru w kazdym kraju do powiedzmy 200 osob i zrobic z tego klub posiadaczy platynowej karty kredytowej? Obawiam sie, ze w tym momencie koszt wyprodukowania w FHI takiego Subaraka wzroslby dosc drastycznie i kszaltowalby sie na poziomie Astona Martina DB9. Inna sprawa, ze mnie - jak zapewne znakomita wiekszosc forumowiczow - cieszy spotkanie z innym Subaru - a to ze jest nas wiecej? to chyba dobrze. I nie obawiaj sie - SIP raczej nie osiagnie poziomu sprzedazy Skoda Polska czy tez Fiat Polska. To nieco inny segment.

Pozdr.

Szymon

Trafilismy na siebie na innych falach... Mam dobry humor i w ten sposob reaguje. Pewnie ze sie ciesze z kolejnego Subaraka na drodze!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt-przybywa.przybywa.Jak nabywałem Forysia nie tak dawno miesiąc na żadnego w Krakowie nie mogłem trafić,żeby kolory obczaić w naturze-cóż trochę złośliwośc losu - teraz dziennie kilka. Jak Legasia kupowałem-nawet roku nie ma- to wcale ich nie było a teraz - no są, bywaja ale plaga to na szczęście nie jest i pewnie nie będzie. Daleko nam do poziomu Wilna ale słyszałem,że SIP ma obniżyć ceny do tamtych poziomów więć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakos udalo by sie ustalic ilosc Foresterow, ilosc Imprez i ilosc Legacy w Polsce?

Dałoby się - wystarczy być np. agentem CBŚ... i mieć dostęp do baz danych MSWiA... Ale obawiam się, że SIP-owi się nie będzie chciało tego zrobić. Kurza twarz... :twisted: :wink:

 

PS. Liczbę, nie ilość - jak już czepiamy się słówek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam się nie kryję - nie podoba mi się, że Subaru na Subarze i Subarem pogania ostanio :(.

kiedyś były u mnie w powiecie trzy - nasze Justy, GT SW z sąsiedztwa, i GL SW z Krynicy Morskiej, a teraz? nasz GL, tamten GT, nasze dawne Justy, jakieś inne Justy białe, jeszcze inne Justy czerwone, Forester bez komina, jeden legac sedan i czasami się kombiak kręci też :(.

 

a było tak fajnie buuu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakos udalo by sie ustalic ilosc Foresterow, ilosc Imprez i ilosc Legacy w Polsce?

Dałoby się - wystarczy być np. agentem CBŚ... i mieć dostęp do baz danych MSWiA... Ale obawiam się, że SIP-owi się nie będzie chciało tego zrobić. Kurza twarz... :twisted: :wink:

 

PS. Liczbę, nie ilość - jak już czepiamy się słówek 8)

Generalnie WiS masz racje. Ale - jesli mamy do czynienia z procesem przechodzenia liczby w ilosc... A tak jest w przypadku Subaru (troche naciagam, ale - musze sie bronic). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś były u mnie w powiecie trzy - nasze Justy, GT SW z sąsiedztwa, i GL SW z Krynicy Morskiej, a teraz? nasz GL, tamten GT, nasze dawne Justy, jakieś inne Justy białe, jeszcze inne Justy czerwone, Forester bez komina, jeden legac sedan i czasami się kombiak kręci też :(.

 

a było tak fajnie buuu...

 

To i tak nie powinieneś narzekać - w promieniu 500 metrów od mojego bloku stoi więcej Subarek niż Ty wymieniłeś, nie mówiąc już o "przejezdnych" , i szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze SIP potrafi taki szacunek zrobic?

 

SIP na pewno moze zrobic b dokladny szacunek, ile jest kupionych w SIPie :wink:

Ale teraz po tym, jak ludzie posciagali uzywki z zachodu to nie sadze, zeby sie dalo okreslic ilosc wszystkich :( Chyba ze SIP zatrudni Chucka Norrisa :mrgreen: Wtedy Subaraki sie same policza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a tak przy okazji tematu: ciekawe, czy jakos udalo by sie ustalic ilosc Foresterow, ilosc Imprez i ilosc Legacy w Polsce? Moze SIP potrafi taki szacunek zrobic?

 

He he - a ktoś mnie przed chwilą pouczał co do poprawności językowej... :twisted:

 

Nie ilość, a liczbę, bo samochody są policzalne. I nie Foresterów, a foresterów, bo do nazw marek i modeli samochodów nie stosuje się zasad stosowanych do nazw własnych.

 

Dziękuję.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a tak przy okazji tematu: ciekawe, czy jakos udalo by sie ustalic ilosc Foresterow, ilosc Imprez i ilosc Legacy w Polsce? Moze SIP potrafi taki szacunek zrobic?

 

He he - a ktoś mnie przed chwilą pouczał co do poprawności językowej... :twisted:

 

Nie ilość, a liczbę, bo samochody są policzalne. I nie Foresterów, a foresterów, bo do nazw marek i modeli samochodów nie stosuje się zasad stosowanych do nazw własnych.

 

Dziękuję.

 

:twisted:

Kwestia ilosci i liczby subarakow zostala juz wyjasniona kilka postow wyzej...

A tak wlasciwie - Subaru zasluguje na osobne zasady gramatyki! Odpuszczam takie grzechy innym i sobie. Bastuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...