Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma rowka do umocowania oslony skoropodobnej to moze byc klopot.

Pozdr.AK

 

Rowka brak, ale jakieś takie gumowe nakładki występują w różnych rozmiarach... może pomogą. (Przemeq, Owoc - bez złośliwych komentarzy proszę :mrgreen: )

 

Gumowe nakladki :?: Ciekawe :shock:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma rowka do umocowania oslony skoropodobnej to moze byc klopot.

Pozdr.AK

 

Rowka brak, ale jakieś takie gumowe nakładki występują w różnych rozmiarach... może pomogą. (Przemeq, Owoc - bez złośliwych komentarzy proszę :mrgreen: )

 

Gumowe nakladki :?: Ciekawe :shock:

 

AK

 

:mrgreen::mrgreen:

 

O różnej średnicy...

 

co kto lubi...

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś takie gumowe nakładki występują w różnych rozmiarach... może pomogą

 

Ale po co Ci różne rozmiary? Idziesz do sklepu, prosisz o XS i to wszystko. Sam chodzę po L/XL (w zależności od producenta), ale wiem, że producenci pomyśleli o wszystkich - nawet takich, którzy mają XS i sobie nie radzą z gałką :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś takie gumowe nakładki występują w różnych rozmiarach... może pomogą

 

Ale po co Ci różne rozmiary? Idziesz do sklepu, prosisz o XS i to wszystko. Sam chodzę po L/XL (w zależności od producenta), ale wiem, że producenci pomyśleli o wszystkich - nawet takich, którzy mają XS i sobie nie radzą z gałką :mrgreen:.

 

A prosiłem przecież... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś takie gumowe nakładki występują w różnych rozmiarach... może pomogą

 

Ale po co Ci różne rozmiary? Idziesz do sklepu, prosisz o XS i to wszystko. Sam chodzę po L/XL (w zależności od producenta), ale wiem, że producenci pomyśleli o wszystkich - nawet takich, którzy mają XS i sobie nie radzą z gałką :mrgreen:.

 

Bilex są też różne kolory. W zależności od sytuacji będziesz mógł obciągnąć gałce, tfuu, gałkę np. na czarno... :mrgreen:

 

 

EDIT: Andrzej był pierwszy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś takie gumowe nakładki występują w różnych rozmiarach... może pomogą

 

Ale po co Ci różne rozmiary? Idziesz do sklepu, prosisz o XS i to wszystko. Sam chodzę po L/XL (w zależności od producenta), ale wiem, że producenci pomyśleli o wszystkich - nawet takich, którzy mają XS i sobie nie radzą z gałką :mrgreen:.

 

Bilex są też różne kolory. W zależności od sytuacji będziesz mógł obciągnąć gałce, tfuu, gałkę np. na czarno... :mrgreen:

 

 

EDIT: Andrzej był pierwszy :mrgreen:.

 

Owoc! :roll: I ty Brutusie...

 

 

A kolor mam czarny - hardcorowo co? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiąc cały czas innych czasem ma się ochotę na odmianę. Więc na spotkaniu w Kamieniu Śląskim . Postanowiłem zrobić ustawkę z seryjnym STI 2005. Start, zapięta jedynka i kulamy się równo co by nie poświęcać sprzęgła. W STI dwie osoby i umie ogromny Chojny :P Na trzeci klakson pedał w podłogę. Na pierwszym i drugim biegu odchodzę o długość, trójka zwiększam jeszcze dystans i utrzymuje już przewagę widząc STI w lusterku do końca. Niema to jak WRX made in nie-ASO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że to moje ulubione samochody (1.9 tdi - mniam! :mrgreen: ),

 

...aż sobie przypomniałem o jednym kilu 1.9 tdi :) była to Carisma i nie było to na żadnych światłach tylko ustawiona walka :) okupiłem to podpalonym sprzęgłem ale chciałem dokopać konkretnie!! ...i udało się! Kolega przestał cwaniakować że ma lepsze i nowsze auto! A wczoraj zostałem brutalnie potraktowany przez WRXa :evil: najpierw wymusił pierwszeństwo, a potem nie dał się dogonić (chciałem zrobić małego spota) Może ma ktoś jakieś namiary na Oscara Azziniego??? na www.klubsubaru.pl w dziale klubowicze jest drugi na liście, ale chyba nie ma go na forum! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj zostałem brutalnie potraktowany przez WRXa :evil: najpierw wymusił pierwszeństwo, a potem nie dał się dogonić (chciałem zrobić małego spota) Może ma ktoś jakieś namiary na Oscara Azziniego??? na www.klubsubaru.pl w dziale klubowicze jest drugi na liście, ale chyba nie ma go na forum! :sad:

 

A czy ten WRX to teraz nie ma dużego skrzydła? Chyba widziałem go w sobotę jak przejeżdżałem przez Janów Lubelski. Bardzo ładnie wygląda to autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj chciał skillować Superb - lepsiejszy jakiś bo na "zenonach" - i jakby to powiedzieć... zgrzeszyłem ojcze Polini :mrgreen::mrgreen:

 

Przytrafił mi się potworny killllllllllll Skody Octavi RS :)

Mokro było, kierownik wymiękł na kolejnym łuku.

 

Już dwa tygodnie i 3000 km za kółkiem STI… :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...