Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka gr1zly wyobraź sobie, że jest po wymianie rozrządu i filtrów powietrza, a na kompie w serwisie pokazuje im, że wszystki OK. Niestety trafiłem na transita 2.0 TDI 125KM -waży 1610kg, a pasek kombi 1510kg. Pasek dobrze przyspiesza do 100km/h! Potem to już jest coraz gorzej :( Więc Transit minimalnie odstawał przy próbie wyprzedzania :( To pewnie przez to, że był składany w POZNANIU :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mati 1 : 0 dawide-gp

 

hie hie hie

 

moze odnosze bledne wrazenie ale Dawide-GP zazwyczaj trzeba pomyslec zanim sie cos napisze i 2 razy zastanowic sie jak to inni odbiora, bo z Twojej dotychczasowej tworczosci na tym frum wywnioskowalem, ze wlasnie odebrales prawo jazdy i masz 17 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! :???:A dokładniej: mati! :twisted:

 

Tak sobie pomyślałem, popatrzyłem... :roll: I doszedłem do wniosku, że wreszcie Twója avatar Przemeq zaczyna pasować do WMM (Waszej Miłości Moderatora) :mrgreen: :mrgreen: a kły wyglądają wręcz groźnie :mrgreen: No i to diaboliczne, przeszywające spojrzenie :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka gr1zly wyobraź sobie, że jest po wymianie rozrządu i filtrów powietrza i paliwa, a na kompie w serwisie pokazuje im, że wszystki OK. Niestety trafiłem na transita 2.0 TDI 125KM -waży 1610kg, a pasek kombi 1510kg. Pasek dobrze przyspiesza do 100km/h! Potem to już jest coraz gorzej :( Więc Transit minimalnie odstawał przy próbie wyprzedzania :(

 

Dawid-Gp nie pozostaje nic innego jak wsadzic chipa na 170km i wtedy problemu juz nie powinno byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje nic innego jak wsadzic chipa na 170km i wtedy problemu juz nie powinno byc ;)

I chyba to będe musiał zrobić, jednak to wydatek 1-1,5tys zł z tego co oferują firmy tuningowe w okolicy. W związku z tym mam pytanie, wie ktoś czy mi więcej będzie palił pasek? Ja się domyślam, że wiecej, ale nie mam 100%towego potwierdzenia :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje nic innego jak wsadzic chipa na 170km i wtedy problemu juz nie powinno byc ;)

I chyba to będe musiał zrobić, jednak to wydatek 1-1,5tys zł z tego co oferują firmy tuningowe w okolicy. W związku z tym mam pytanie, wie ktoś czy mi więcej będzie palił pasek? Ja się domyślam, że wiecej, ale nie mam 100%towego potwierdzenia :|

 

Więcej.

Ale Transity zjadasz na surowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax nieduzo sie pomyliles co do wieku Dawida-Gp w profilu ten sam rocznik co ja :)

 

a to wlasnie sie czuje tez przez ten wiek sie przechodzilo, ale u Ciebie to nie wynika z wypowiedzi

 

Sykstus - ale ja tego nie ukrywam, ze jestem, tylko dlaczego kolo mowi ze nie max jak ja mam 120 kg zywej wagi - wiec chyba max nie :mrgreen:

 

a swojego czasu prawo jazdy mozna bylo zrobic majac 17 lat - kolega pewnie nie pamieta - ale mozna bylo

 

a reakcje Matiego sam sprowokowales

 

czytajac pare Twoich postow niestety nasuwa sie wniosek, ze czasami nie pomyslisz zanim wcisniesz przycisk wyslij - akcja opisana tu przez Ciebie niestety po pierwsze nie pasuje - bo nie o to chodzi w tym temacie, po drugie byla zagrozeniem na drodze - jezeli widzisz ze nie dajesz rady (chociaz nie wierze ze paskiem nie objedziesz transita - i to tez jest naciagane) to nie wyjezdzasz na lewy pas, bo ktos juz mogl wjechac na Twoje miejsce i co wtedy?

 

ta sytuacja bardziej pasuje do NIEBEZPIECZNE ZDARZENIA NA DRODZE a nie do konfesjonalu - i z tego co pamietam to juz jakas taka durna sytuacje opisywales o przyspieszeniu jak was calibra zaczela wyprzedzac, jak Ci szanowne grono zaczelo to wytykac to zaczales sie mieszac w zeznaniach i zmieniac wersje

 

Twoj post:

 

Pewnegoż wieczoru otowąż była ci szoseczka, co przez las długi wiedoli (znaczy wiedzie :D ), w okolicy wioseczki co dzików się nazywa, jechałem z bratyem dupowozem co passacina się nazywa :) śmigamy ze seteczkę, a tu szpachlo kalibrunia tuningowana magnetyzerem zaczyna nas killować. Jednakże brat się w porę spostrzegł, redukcja i rura! 130 rumaczków pod maseczką zaparskało i zanim chłopaczek leszczunio nas kończył killować my go już skillowaliśmy 8) i tyle nas widział

 

 

 

z tego co widze kolega po prostu na sile probuje zdobyc jakas pozycje na tymze forum - i chyba nie jestem pierwszy i ostatni w takim osadzie - a tak sie nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... tego, to ja coś powiem, jako mod :mrgreen:. Davide-GP miewa faktycznie wejścia lekko nie do rytmu, coś w stylu Zbysia B., ale wszystko już chyba zostało powiedziane i proponowałbym nie kontynuować tego fragmentu wątku konfesjonałowego, i wrócić do korzeni, a więc do "killów road & street" z prawdziwego zdarzenia 8) :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...